Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Poczta Polska zrobiła mi miła niespodziankę i dostarczyła przesyłkę z Bad Company 2 w sobotę, co się nigdy nie zdarzyło ;) Dużo grałem w betę i postanowiłem, że warto kupić coś, w co będę grał długo - głównie na wakacje. EA oczywiście ułatwiło mi podjęcie tej decyzji serwując naprawdę niezłą promocję, dzięki czemu pojedyncze egzemplarze dało się tanio wyrwać na Allegro. Grę zamówiłem w sklepie PSX Extreme.

 

battlefieldbadcompany2f.jpg

 

Pierwsze wrażenia - jak najbardziej pozytywne, choć na razie gram w singla. Jest niezły, ale myślę, że dało się wyciągnąć z niego jeszcze więcej, ale zapewne z czasem pokaże pazur. Czy Waszym zdaniem najpierw należy przejść singla, a potem grać po sieci, czy może pomieszanie obu trybów nie zaburzy "odkrywania" gry?

Odnośnik do komentarza

Jak nie dodadzą nowych mapek to będzie cienko, zacząłem grać po długiej przerwie jednak nie daje to już takiej samej frajdy, większość obecnych map jest już obcykanych. Oby nie spoczęli na laurach i nie dodawali tylko inne tryby do obecnych.

(prawie) Miła niespodzianka mnie zastała jak odwiedziłem zewnętrzny Store i zastałem nowe stroje...tylko czemu płatne? Niby 18 zł to nie dużo ale żeby jeszcze te stroje miały jakieś specjalne właściwości a nie tylko "nowy kamuflaż". No i jeszcze te trophy...nie wiem czy jest sens dla 4 brązowych ^^. Tak się zaczyna zdzieranie kasy na pierdołach :P. Oby tylko dotrzymali słowa i oby mapki były wciąż darmowe...

 

Aano i słyszałem, że coś pokręcili z statystykami broni...nie wiem co ale zaczynają mnie wkurzać inżynierowie z Gustavami, bynajmniej nie tylko na pojazdy... A większość medyków i tak łazi z m60 ^^

Edytowane przez MysteryGaz
Odnośnik do komentarza

ta gra robi wszystko zebym w nia nie gral... pakuje mnie do teamow gdzie 70% graczy to snajperzy-nieroby... gra laguje... ludki z mojej drużyny biora heli i po pewnym czasie wyskakuja/rozbijaja sie/zawisaja nieruchomo w powietrzu/itp... mam kurde wrażenie ze caly czas trafiam do teamu z debilami :<

 

dzis byla super akcja [w wykonaniu teamu przeciwnego] na port waldez. kolesie zaatakowali z prawdziwym (pipi)nieciem [poczatek], idealnie w jednym momencie wjechali do B [4 kolesi na quadach zajęło mcoma, reszta z ciezkim sprzetam ich oslaniala], 'A' to byla juz kwestia sekund ;] ale oczywiscie moj team pelen snajperow nie mogl nic zrobic :D

 

w sumie dla tego teamu wygrana to byla formalnosc na tej mapie... bo co to za wyzwanie walczyc przeciwko grupie 10 snajperow...

Odnośnik do komentarza

ta gra robi wszystko zebym w nia nie gral... pakuje mnie do teamow gdzie 70% graczy to snajperzy-nieroby... gra laguje... ludki z mojej drużyny biora heli i po pewnym czasie wyskakuja/rozbijaja sie/zawisaja nieruchomo w powietrzu/itp... mam kurde wrażenie ze caly czas trafiam do teamu z debilami :<

 

dzis byla super akcja [w wykonaniu teamu przeciwnego] na port waldez. kolesie zaatakowali z prawdziwym (pipi)nieciem [poczatek], idealnie w jednym momencie wjechali do B [4 kolesi na quadach zajęło mcoma, reszta z ciezkim sprzetam ich oslaniala], 'A' to byla juz kwestia sekund ;] ale oczywiscie moj team pelen snajperow nie mogl nic zrobic :D

 

w sumie dla tego teamu wygrana to byla formalnosc na tej mapie... bo co to za wyzwanie walczyc przeciwko grupie 10 snajperow...

 

Momentami - mam dokładnie tak samo i aż odechciewa się grać :/. Przy okazji, słyszałem, że na PC'towej wersji można zmieniać team, w PS3 też? Bo szukałem kiedyś takiej opcji w menu itp ale nie znalazłem...

Odnośnik do komentarza
Momentami - mam dokładnie tak samo i aż odechciewa się grać :/. Przy okazji, słyszałem, że na PC'towej wersji można zmieniać team, w PS3 też? Bo szukałem kiedyś takiej opcji w menu itp ale nie znalazłem...
niekiedy system sie zawiesza i w momencie jak jest 10vs14 a team balance jest wyłączone to i tak nie zmienisz drużyny

 

swoją drogą powinni zaniechać balansowania drużyn - ostatnio trafiła się kumata ekipa, wszystko szło ak należy i na ostatnim mcomie w PV zostalem przerzucony do drużyny przeciwnej gdzie po 20 sekundach dostałem info, że własnie przegraliśmy. wspaniale

Odnośnik do komentarza
dzis byla super akcja [w wykonaniu teamu przeciwnego] na port waldez. kolesie zaatakowali z prawdziwym (pipi)nieciem [poczatek], idealnie w jednym momencie wjechali do B [4 kolesi na quadach zajęło mcoma, reszta z ciezkim sprzetam ich oslaniala], 'A' to byla juz kwestia sekund ;] ale oczywiscie moj team pelen snajperow nie mogl nic zrobic

 

i to jest wlasnie moc tej gry, po prostu trzeba trafic na zgrany sklad. im sie gralo za(pipi)iscie, wam do dupy. trudno :)

tylko raz trafil mi sie po prostu PERFEKCYJNY team. na 12 chlopa byl moze tylko jeden snajper, reszta assault, inzynierowie + bodajze 3 medykow. wszystko dzialo sie na arica harbor. nikt z mojej druzyny praktycznie nie ginal. kazdego mcoma rozwalalismy za pierwszym podejsciem, caly mecz trwal moze 10/15 min. wygladalo to tak, ze polowa skladu leciala lewa, a druga polowa prawa strona mapy (po kazdej stronie byl medyk). wszyscy bieglismy w grupie, jeden przy drugim, na pelnym sprincie, zdobywalismy kazda baze przy pierwszym ataku, pelna asekuracja. jak ktos cie jakims cudem trafil, lezales gora 5 sekund, byles od razu reanimowany i od razu sprint na mcoma. MEGA SZARŻA :)

 

z ostatnich obserwacji na plus:

- lecac na port valdez do pierwszej bazy naprawic apacha i majac na dzialku jakiegos obcego kolesia, w czasie naprawy nigdy nie wsiada mi za stery, tylko spokojnie czeka, az naprawie heli. milo.

 

z ostatnich obserwacji na minus:

- podjezdzajac czolgiem pod mcoma i siejac totalne spustoszenie wokol niego (armata, alt dzialko + gunner na wiezyczce) i majac wokol siebie kilku swoich piechurow, zaden nie wpadnie na pomysl, ze jest to idealny moment na uzbrojenie skrzyni. za(pipi)iscie frustrujace.

Odnośnik do komentarza

Nic tak nie wnerwia ( no może nie nic ) jak gunner który odjeżdza mi pojazdem jak wysiadam aby go naprawić i po 5 sekundach widzę jak wybuch ...

 

Dzisiaj gry akurat mam na minus, grupa leveli 35+ sami inżynierowie , do tego czający sie na poddaszach. Nie wiem ile mieli funu z gry ( chyba już tylko dla punktów grali ), ja prawie żadnego.

Edytowane przez Bogus_law
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

mnie brakuje tylko 2 rzeczy.

 

1-2 sekundowe spawn protection = mozna sie zalamac jak rodze sie i dostaje mortarem albo kule w plecy.

 

dodac opcje, ze sam siebie dobijam.

Nic tak nie w(pipi)ia jak wpadasz do pokoju dostajesz kule bo tam siedzi paru wrogów a jakis z(pipi)any medyk bedzie ciebie uleczal do skutku tak abys umieral raz za razem

Odnośnik do komentarza

Kurde brakuje mi tylko 1 killa do Destruction 2.0 :P i jak zawsze najciężej to zdobyć,chyba musze tak jak do tej pory,grać normalnie i kiedyś samo wpadnie.Udało mi się też wiertarką zdobyć brązową gwiazde bo wpadło 10 killi :D wyjątkowo skuteczna broń w bliskich kontaktach,nóż często nie trafia,wiertarka zawsze :P

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nowe zmiany

 

On Thursday 3rd June the PlayStation 3 Bad Company 2 servers will go down for maintenance. On your side of things at around 08:00 UTC (09:00 UK, 10:00 Europe, 02:00 Pacific) you will start to see prompts to update your PS3 when you next put Battlefield: Bad Company 2 in your disc drive.

 

 

 

The update includes the following changes:

 

 

 

* Kit images added in spawn menu

* Fixed the "required rank" field on the unlock items specified on the W&G page

* Added M14, NS 2000 and G3 in-game unlock pop-up when the requirements for unlocking them are reached

* Added a server side check of the veteran status of the players

* Award bugfix for "Win all 4 game modes" (it had marksman headshot as a dependency)

* Garand did not track anything, Thompson tracked Garand.

* Increased the penalty points for TeamKill and TeamDamage

* Increased the reward points for Objective Actions (Flag Cap/Assist, Arm/Disarm/Destroy/Damage/TeamDestroy/TeamDamage)

* Fixed veteran rank number not showing up in ingame scoreboard

* The southpaw setting now works for the anti-air gun and the Stationary AT

* Collectible weapon messages fixed

 

 

 

Now you can go out and get your Garand stats you have all been waiting for.

 

 

 

This update will go out on PS3 in all regions except Japan which will follow shortly. Xbox 360 update is also in the works and is due in the very near future.

 

Narescie naprawia bug z garandem, bo juz mozna bylo (pipi)ca dostac, ze wszystko ma sie na zlotko a tu nici bo thomsona nie nalicza :)

Odnośnik do komentarza

Dla mnie gra sieciowa zaczyna (za przeproszeniem) zdychac gdy wbijam sie na serwer i bedac na 33 poziomie jestem najslabszy... a tak to powoli zaczyna wygladac w BC2. wcale mnie to nie dziwi bo trzeba byc nie lada masochista zeby tyle czasu biegac po 3 mapach na krzyz...

 

 

 

Dokładnie. Między innymi przez to pozbyłem się BF'a

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...