Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaqair

Wreszcie wszystkie insygnia zdobyte :) ...

Ja mam problem z "Get all weapon bronze stars' i "Get all bronze stars ", a mam wszystko wbite minimum na brąz. Czy od czasu dlc z "nowymi" broniami również one są wliczane do owych insygniów (niezależnie czy ktoś zakupił ten dodatek)?

 

Mam to samo,mam bronie z dlc. Braki mi slow

Odnośnik do komentarza

Dla mnie gra sieciowa zaczyna (za przeproszeniem) zdychac gdy wbijam sie na serwer i bedac na 33 poziomie jestem najslabszy... a tak to powoli zaczyna wygladac w BC2. wcale mnie to nie dziwi bo trzeba byc nie lada masochista zeby tyle czasu biegac po 3 mapach na krzyz...

Dokładnie. Między innymi przez to pozbyłem się BF'a

 

Mówiąc szczerze to sporo osób nie pozbywa się tej gry tylko z powodu kodu VIP. Ja kupiłem Battlefielda tylko dlatego, że jest to świetna gra. Nie interesują mnie za bardzo gry wojenne. Lubię jedynie specyficzne podejście jakie zaoferowano w trybie singleplayer (Haggard rządzi). Tryb ten jednak jest strasznie krótki i głównie liczy się multiplayer. Po 80+ godzinach spędzonych w sieci gra zaczyna mnie już męczyć. Nie uznaję tego czasu za stracony. Nawet chętnie bym zagrał za miesiąc lub dwa ponownie. Jest jednak wiele innych gier, w które chciałbym zagrać a te 90 godzin spędzone z grą spokojnie mi wystarczą. Poluję teraz na część pierwszą, żeby znowu zobaczyć tą szaloną ekipę.

 

Jedyne co mnie zastanawia to to jak ci goście z pierwszych miejsc leaderboards wykręcili 820 godzin gry w ciągu niespełna 3 miesięcy?

Odnośnik do komentarza

Przejrzałem statystyki. Tu moje - klik. Przez 21 sekund "nosiłem" broń z dlc, nie oddałem nawet jednego strzału. Mam wszystko na brąz, nie mam insygnii.

 

SG1-ZIELU aka marekjw2523 ma insygnia za wszystkie brązowe gwiazdy, choć nie ma nawet brązu za Gadgets 40MM Shotgun

 

zaqair123456 aka zaq123456 ma wszystko minimum na brąz (nawet bronie z dlc), ale nie ma insygnii, chyba że coś przeoczyłem

 

Jeśli ktoś mi wytłumaczy o co chodzi to będę wdzięczny.

 

Litwin25 insygnia nie są potrzebne do platyny.

Edytowane przez Aleks
Odnośnik do komentarza

Ja też nie dostałem insygni za brązowe gwiazdki, pewnie naprawią następnym razem. Z cyklu bug company to dziś po wygranej rundzie pojawiła się animacja "your team lost" a w podliczeniu zdobytych pinów dostałem "rush round winner" czy jak to się nazywa :)

 

Mnie gra się nie przejada, nie gram za dużo, ale jest w sam raz na miły przerywnik multiplayerowy między innymi tytułami, spełnia dla mnie tę samą rolę co team fortress 2 na kompie (do którego wracam do dziś). W bfbc2 mogę grać nawet dla samych wrażeń audio-video, które dają takie uczucie uczestnictwa w walce, jakiego nie spotkałem dotąd w żadnej innej grze.

Odnośnik do komentarza

Ponoć z wycieku informacji wiadomo, że w nowym patch'u helikopter dostanie nowego moda, w postaci flar elektromagnetycznych do gubienia rakiet (wrogich ofkoz). Mam nadzieję, że nie schrzanią tego, bo wówczas roje wysokolevelowych noobów w kokpitach to będzie dopiero zmora. Taki Hind z Isla Innocentes w dobrych rękach i z flarami, to będzie niemalże latający kombajn Czatana, i nie do ruszenia zwykłymi rakietami. No i zrobienie trofeum za zestrzelenie ze stacjonarki to będzie coś co będzie dosyć trudne do wykonania, chyba że jakiś noob albo ustawiony kolega poleci wrogim śmigłowcem.

 

Nowych map nie będzie ( :( ), ale są robione i się pojawią ponoć niebawem.

Odnośnik do komentarza
Jedyne co mnie zastanawia to to jak ci goście z pierwszych miejsc leaderboards wykręcili 820 godzin gry w ciągu niespełna 3 miesięcy?

Hmm, a to taki problem jest wielki? Nie przeczę, że to sporo ale jeżeli dobrze policzyłem (trochę przysypiam ale: 90 dni * 24h = 2160 godzin. 820 to mniej niż połowa) to wychodzi że to około 9h grania dziennie - dla mnie żaden problem. Zaliczyłem już tyle MMO w życiu, że tak długie posiedzenia przy grze nie robią na mnie wrażenia ;)

Odnośnik do komentarza

Dodali nowe pojazdy w vehicles,ciekawe gdzie je wrzucą.Dzisiaj zawaliłem budynek a zostały nam tylko 2 osoby,a że budynek walił się(odgłos)ok. 3 minuty!!! to przegraliśmy,jak tylko przegraliśmy pojawił sie napis że m comy zniszczone i przenosiny bazy :P Ostatnio widziałem jak ktoś strzelał flarami,automatycznie oczyszcza go to z tracerów,zresztą dla mnie to i tak bez znaczenia bo ja strzelam rakietami nie naprowadzonymi,teraz pzregieli w drugą strone,łatwo zaznaczyć heli a uciec prawie się nie da.

Odnośnik do komentarza

oo robią nowe mapki? skąd masz takie informacje Mendrek? :)

 

http://www.battlefield.pl/news-3011-Bad_Company_2_Patch_R8-_zmiany_w_gameplay'u

 

Na pytanie "Czy w nowym patchu możemy spodziewać się nowych map?" Bazajaytee odpowiedział, że map w patchu nie będzie, aczkolwiek mapy są przygotowywane i niedługo ujrzą światło dzienne (nadal nie wiadomo, czy będą to zmodyfikowane stare mapy, czy całkowicie nowe, nieznane nikomu miejsca).

 

Gdzieś jeszcze wyczytałem (raczej plotka) o tym, że zwiększą limit rangi, tj. będzie można zdobyć więcej niż 50 level :)

Odnośnik do komentarza

próbuję robić bronie na brąz i fajnie widać jak zmienia się moje ratio w zależności od klasy jaką gram.

snajper: ratio ładnie rośnie

medyk: ratio rośnie lub jest około 1

assault: vide medyk

inżynier: yyyyyy no comments - bieganie z duuużą giwerą za czołgami i naprawianie nie wpływa korzystnie na moje statsy :teehee:

 

brakuje mi tutaj troszkę dużych map - pamiętacie w BF:BC1 te mapki z rozległywmi łąkami? albo z rozległymi polami uprawnymi gdzie jechało się w 3 czołgi + jeepy na małą grupkę zabudowań gdzie ukryte były MCOMy? to była piękna sprawa. mapy były praktycznie nieograniczone. snajperem potrafiłem pójść tak daleko, że nikt nawet nie myślał zerkać w tamtą stronę. tutaj jest trochę ciaśniej - "czarne pole" mocno ogranicza bujanie się niedostępnych drogach czy wyspach. no i nie ma tak naprawdę otwartych przestrzeni o dużej szerokości. tego mi trochę brakuje

 

wspomnienie z tamtych map znajdziecie tutaj: Mapy na Planet Battlefield

 

pamiętacie Harvest Day a trybie conquer? małe wioski oddzielone polami w polskim stylu: leżące siano, miedza pomiędzy poszczególnymi działkami i duuuża przestrzeń.

 

cóż może wrócą do tego w najnowszych mapach..

 

 

PS. Zobaczcie np. taki ARICA HARBOR w trybie RUSH:

 

arica-harbor.jpg

 

arica-harbor-rush.jpg

 

Tutaj aż się prosi, żeby dodać możliwość "przejścia bokiem" przez niedostępne zabudowania na południu przy drugiej stacji MCOMów. ehhh a mogłoby być naprawdę pięknie

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

ja mam pytanie jak wlaczyc kody?

bo patrzac na to co ludzie wyprawiaja musze miec jakies.

sytacje :

 

1) gosc siedzi nam na respie umawiamy sie ze w 4 wpadamy w z roznych stron. wchodzimy na sygnal i dostajemy 4 heady od goscia : /

2) mapa isla - kampie w krzakach i widze jak gosc biegnac bez celowania strzela 5 pociskow i posyla 5 heeadow tak pi razy drzwi marskman ~100-150pkt?

 

jak to wytlumaczyc? fart? skill

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...