Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

powiem tyle Dice powinno wprowadzic do gry jakas segregacje ze wzgledu na rase wiek i iloraz IQ bo to co sie dzieje to sie (pipi) w pale nie miesci.

 

ile razy wejde do gry to gine przynajmniej z 10 razy od swoich.

i to nie przypadkowo tylko np na isla jestem snajperem to jakis cwok z mojej druzyny zawsze podchodzi i podklada na mnie c4 i wysadza. albo notorycznie debile z gustavami strzelaja do pilotów uava mimo ze to ten sam team.

a szczyt wszystkiego widzialem dzis..

 

1 nasz gosc siedzial w domku z mcomem i zabijal kazdego z naszych ktorzy chcieli wejsc podlozyc...

Odnośnik do komentarza

Ok pare pytan:

jako ze ostatnio gram tylko HC to sie spytam innych.

 

1) wy tez nie mozecie sie rodzic "na plecach" towarzyszy? Od paru dni ludzi z teamu widze ciagle jako martwych...

 

2) Ile min trzeba aby zniszczyc czolg? Mam miny + up do explosives ale kazdy czolg przejezdza po moich minach tak jakby jechal po asfalcie... nie wazne 1-2 czy 3 miny

 

3). Jak jest z tymi szybkami w ckm? Ile razy staram sie zabic kogos to nie da rady a jak ja wejde to zaraz head dostaje :/

 

jako bonus fajny glitch.

 

widze goscia sterujacego uavem to mysle ze wbije mu kose wiec tak robie widze krew wszystko ale gosc dalej stoi :/

no to granatnik -> (pipi)a granat przelecial przez niego. No to bron ostateczna seria z M16. Nic z tego i ostro zdzwiwiony dostalem w tym momencie z rakiety z uava ....

Odnośnik do komentarza

juz jest nowe DLC 33zl

 

Ktoś grał i chce się podzielić wrażeniami ???:whistling:

 

Hmm... tak na szybko - mapy wyglądają ładnie, zmienione warunki pogodowe to strzał w 10, choć fizycznie to wciąż te same tereny. Sama rozgrywka ciekawa - dobić do kolejnych punktów na mapie i utrzymać je (takie połączenie rusha z conquestem) przy akompaniamencie wciąż napierająych wrogów. W pojedynkę dużo zabawy nie miałem bo wrogowie respawnują się dość szybko i nie było albo czasu albo amunicji żeby ich załatwić, choć zabijanie jest o wiele szybsze niż w multi - porównywalne z singlem (np. VSS ze średniego dystansu to one shot - one kill, nawet pistoletami można walić śmiertelne headshoty z kilkudziesięciu metrów), więc można się skupić bardziej na ogarnianiu terenu i wrogów a nie na klnięciu pod nosem "ile k... jeszcze razy mam mu posłać kulkę żeby padł" ;) Tryb jest stworzony do kooperacji i podczas gry z innymi rozwija skrzydła, niestety na te kilka chwil, które miałem żeby go przetestować nie udało mi się połączyć z serwerami EA, więc nie było szansy spróbować gry z kimś innym niż ja sam ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Ok pare pytan:

jako ze ostatnio gram tylko HC to sie spytam innych.

 

1) wy tez nie mozecie sie rodzic "na plecach" towarzyszy? Od paru dni ludzi z teamu widze ciagle jako martwych...

 

2) Ile min trzeba aby zniszczyc czolg? Mam miny + up do explosives ale kazdy czolg przejezdza po moich minach tak jakby jechal po asfalcie... nie wazne 1-2 czy 3 miny

 

3). Jak jest z tymi szybkami w ckm? Ile razy staram sie zabic kogos to nie da rady a jak ja wejde to zaraz head dostaje :/

 

jako bonus fajny glitch.

 

widze goscia sterujacego uavem to mysle ze wbije mu kose wiec tak robie widze krew wszystko ale gosc dalej stoi :/

no to granatnik -> (pipi)a granat przelecial przez niego. No to bron ostateczna seria z M16. Nic z tego i ostro zdzwiwiony dostalem w tym momencie z rakiety z uava ....

1. Moze sa martwi,sa za daleko od bazy.

2. 2 miny(moze je po prostu rozwalaja?)

3. szybka jest ale wystarczy ze snajper jest troche pod innym kontem niz oslaniajaca cie szybka i headshot.

Odnośnik do komentarza

Dodatek zassany, parę gierek na Nelson Bay w dzień (!!!) skończonych, wnioski następujące: na Normalu jest łatwo, można działać "na Jana". Punkty w grze lecą jak szalone, nie wiem czy są doliczane do tych zdobytych w Rushu i Conquest. Gra jest na czas, więc kampienie w krzaczorach odpada :] Jedna rozgrywka to około 10 minut, więc w sumie krótko. Przy zgranej ekipie miło się fraguje. Na pewno trzeba spróbować na najwyższych poziomach trudności. Jest pustynna mapa z Conquest z helikopterem, wreszcie wiem gdzie będę mógł potrenować latanie nikomu nie robiąc krzywdy :] Dodatek można potraktować również jako rozgrzewkę przed normalnym multiplayerem.

 

EDIT

Na całe szczęście punktów z Onslaught nie dolicza do ogólnej punktacji. Sprawdzone.

Edytowane przez Pryxfus
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

najbardziej wkurzajace w tym dodatku jest ze zeby zmienic mape trzeba wyjsc z gry :/ ogolnie jak jest dobry sklad to fajnie sie gra.mam nadzieje ze beda dodawali mapy za darmo

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Wszystko ładnie pięknie dodatek miodny i ze zgraną ekipą jest za(pipi)**ta zabawa, ale oczywiście bez na maksa wkurzających bugów się nie obeszło, jakoś w ok.4 na 15 gier miałem sytuacje w której kompletnie nic nie mogłe zrobic botom nieważne z jakiej broni i ludzie z mojego składu też tak mieli, czasem pomaga zmiana klasy a czasem zostaje tylko wyjscie z gry ;/

Odnośnik do komentarza

Wszystko ładnie pięknie dodatek miodny i ze zgraną ekipą jest za(pipi)**ta zabawa, ale oczywiście bez na maksa wkurzających bugów się nie obeszło, jakoś w ok.4 na 15 gier miałem sytuacje w której kompletnie nic nie mogłe zrobic botom nieważne z jakiej broni i ludzie z mojego składu też tak mieli, czasem pomaga zmiana klasy a czasem zostaje tylko wyjscie z gry ;/

juz myslalem ze tylko ja tam mam.

wkurza nieziemsko caly team 100:1 staty ja 0:0 :/

tyle ze ja to dostaje w kazdej grze tego buga.

Chyba ze gram sam wtedy nie...

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

Minimalnie wzmocniony został tylko MG3 medyka, reszta bez zmian, tylko kamuflaż na broni.

 

i oni to serią liczą jako inną pukawkę? o bosz.... :/

 

po zrobieniu wszystkich klas i gwiazdek (prócz broni ogólnych) wróciłem do gry Assaultem - oh jak mi dobrze... ratio wreszcie rośnie

Odnośnik do komentarza

kogos oprocz mnie w(pipi)iaja glitche i cziterzy grajacy non stop w trybie HC?

Tyle strzałów z dupy co ja tam dostaje to sie w glowie nie miesci.

Nie bede liczyl ile razy dostaje kulke przez skale. Albo siedzac w pomieszczeniu bez okien nagle dostaje kule od snajpera.

juz nie wspomne o skampionych snajperach na naszym respie gdzies na drzewach...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...