Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Nie przesadzajmy :P Żadna broń nie zrobi z ciebie killera jak nie masz skilla :P Poza tym jest głośna więc łatwo kolesia namierzyć,pozwólmy graczom decydować jaką bronią grają a nie że z góry odbierają możliwość dobrania optyki do G3.

 

no niby masz rację ale sam wiem po sobie - G3 siecze niesamowicie, skilla specjalnie nie mam a ratio poniżej 1,5 ~ 2.0 z G3 nie miałem... to jest naprawdę mocna pukawka. Gdybym dostał mój ulubiony red-dot do niej (zoomami gardzę) to już nie musiałbym szukać :thumbsup:

 

ciekaw jestem czy kiedyś na to wpadną

Odnośnik do komentarza

pograłem wczoraj troszkę na nowej mapce w RUSH i mam mieszane uczucia. Z jednej strony to świetne połączenie otwartych przestrzeni ze skradanką w budynkach + nowe fajne maszynki do zabijania. Z drugiej strony, jeśli jesteś ataującym i wybiją Ci cały skład, to jeśli nie ma pojazdu w bazie to czeka Cię dłuuuugi maraton. Nie mówiąc o tym, że ten długi maraton często kończy się headshotem i od początku.

 

ale dobrze, że ta mapka jest bo świeże ziemia to lania krwi była potrzebna.

Odnośnik do komentarza

Red Dota nie chce,ale 4* zoom z chęcią :P

 

Ja zwasze mam nalozona red dot, bo przy 4x za dlugo zoom'uje po wcisnieciu L1. Wiele razy ginalem kiedy zauwazylem wroga, bo zanim skonczylem zoomow'ac, juz gryzlem piach. Wiem ze to ulamki sekund, ale przy bezposrednich starciach sa na wage zlota.

 

I jedna kwestia. Jedna rakieta z RPG wymierzona w przednia szybe helikoptera powinna go zniszczyc. Mialem taka sytuacje- koles wyladowal lekko uszkodzonym heli w swojej bazie, ja wyskoczylem z RPG naprzeciwko niego, z 20 metrow posalalem mu rakiete, a tu tylko damage bodajze 40%. Pilot szybko wyskoczyl, i mnie zalatwil.

 

Na jakiej mapie grac reckon'em ze szybko nabic statystyki?

Odnośnik do komentarza

Na jakiej mapie grac reckon'em ze szybko nabic statystyki?

 

jakbyś jednak chciał się wprawiać bronią recona, to polecam Ci dwie mapki: ISLA INNOCENTES oraz ATACAMA DESERT. Ja jestem cieniusieńkim snajperem ale na tych dwóch napach nawet 100 MARKSMAN HEADSHOTS wbiłem bez problemów. Polecam

Odnośnik do komentarza

Kuzwa, pogralem pare godzin online i czy tylko mi sie wydaje, ze snajper ma najbardziej prze.(pipi)a.ne ? Zanim strzele do kogos musze za kazdym razem przeladowac, a tym czasie przeciwnik, ktory nie jest snajperem, lecz ma bron z lunetka, sprzatnie mnie na dzien dobry. On nie musi przeladowywac Nie wiem, moze pozniej snajper dostaje lepsze bronie, ale z ta pierwsza na pewno nie poszaleje.

Zdaje tez sobie sprawe, ze jestem miesem armatnim i trzeba "troche" ogrania, by czerpac fan z gry :)

Odnośnik do komentarza

Wlasnie produkuje sie tych chlernym reckon'em, zeby nabic mu statsy. Snajpy nie uzywam, styl kamepra to nie dla mnie. Zreszta ciezko kampowac kiedy twoja ofiara wie dokladnie gdzie jestes, i moze sie wkrotce zemscic... Jak pierwsza raz gralem w BC2 mysalem, ze to bedzie raj dal reckon'a- takie wielkie mapy. A tu na szczescie jest inaczej. Juz latwiej jest w Killzone 2 czy COD :)

 

Btw- spotkaliscie moze kolesi z klanu MAFIA. Wymiatacze, pare minut i bazy zdobyte. Z nimi sie dobrze "punktuje". :)

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

mnie bc2 pokaralo ostatnio.

nie gralem tydzien i zniknely mi piny i platyna z m16.

musialem wbijac od nowa...

reckon to najbardziej lajtowa klasa.

siedzisz tylu i sobie zabijasz ludzi bez stresu ze zaraz zginiesz (HC)

Odnośnik do komentarza

Ja ogólnie gram w FPS-y raz na ruski rok, bo wypada zagrać od czasu do czasu :P I nie licząc Killzone 2 (który z resztą spodobał mi się tylko super grafiką i przystępnym multi, nie zawsze z resztą łączącym), to ta gra jest najlepszym FPS-em, w jakiego grałem w całym moim życiu :] Grafika fajna. Może nie najlepsza, ale fajna. Fajne postacie, zniszczenia dodają niezłego smaczku. Do tego trofea fajnie wchodzą (nie to, co w Killzonie, czy w Resistance, gdzie prawie wszystkie odblokowane trofki są za przejście gry, a reszty nie chce mi się wbijać potem. Jakoś mnie nie ciągnie do powtarzania tych gier i nabijania tam trofeów), a multi jest w miarę przystępne :good:

 

Jedynie szkoda, że na PS3 nie ma wersji polskiej. Mógłbym bardziej się połapać w tekstach - znam angielski, ale nie perfekt - i miałbym jeszcze więcej radochy z gry. Ale nie jest źle ;)

 

No i jest to pierwszy FPS, przy którym mam wątpliwości, czy wymienić na giełdzie po jakimś czasie :mellow:

Odnośnik do komentarza

No snajperzy mają i będą mieli co raz gorzej, z tego względu że mapki są dosyć ograniczone jeśli chodzi o możliwości ulokowania się. W tej grze brakuje właśnie opcji wspinania się, albo po prostu dać więcej drabinek czy miejsc gdzie można wejść. Snajper jest dobry, bo ma "czujki", c4 i naloty, co czasami ratuje tyłek w rush'u (np. poprzez zniszczenie m-coma nalotem, czy c4). Tak poza tym jak gram reconem i drużyna nie jest jakoś wybitnie przeważająca nad przeciwnikiem, to trudno mi znaleźć miejsce, które nie zostanie dojrzane przez wroga. Ja też już wiem, gdzie mniej więcej na jakiej mapie mogą gryć się snajperzy. Bo poza tym, jak już znajdziesz sobie ładne miejsce, to na bank jakiś gość się respawnie i zacznie strzelać jak z kapiszonów na jarmarku, co szybko zwróci uwagę. On nie zabije nikogo, ale za to ktoś zabije ciebie i jego.

Odnośnik do komentarza

Dobrze, że nie ma miejsc stricte do kampienia oraz, że nie można się czołgać. Nie ma nic gorszego niż czajenie się ze snajperką... Zresztą i tak można się dobrze schować jak się wie gdzie, a jak dodatkowo już człowiek się nauczy z tego trafiać to recon okazuje się dobrą i zrównoważoną klasą. W Modern Warfare było można się położyć co bywało irytujące.

Odnośnik do komentarza

Dla snajperów akurat jest mnóstwo miejsca do kampienia, choć to określenie nie bardzo mi pasuje do snajperów.Przecież

grając nim nastawiamy się na snajpienie z odległości a nie na walkę w zwarciu, chyba że zmienimy mu broń na taka

bardziej na bliski kontakt, ale jeżeli używamy snajperki to siłą rzeczy chcemy być niewidoczni , ale za to

przeciwnicy muszą być widoczni dla nas. Wracając do kamperów to bardziej to określenie pasuje do innych klas,

które to czasem tak się czają po krzakach oczywiście przykucnięci i czekają na przebiegającego przeciwnika w

bezruchu, to takich graczy nie trawie.

Odnośnik do komentarza

hej mam pytanko

postanowilem w koncu kupic BC2 i troche polamić w multi ;p

 

oczywiscie chce wziac nówke ze wzgledu na vip paki itp

 

pomijam chamstwo ze wiekszosc sklepow sprzedaje nadal gre za 180zł

 

ale znalazlem 2 okazje

co polecacie zwykłą tanszą czy jakąś limited za kilka zeta wiecej?

http://www.gaames.pl/product_info.php/cPath/43_44_53/products_id/3059

http://www.4console.pl/Battlefield_Bad_Company_2_PS3-896.html

 

swoja drogą te ceny wydaja sie aż dziwnie niskie, bo np ultima albo sklep PE nadal ma wysoka cene

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

hej mam pytanko

postanowilem w koncu kupic BC2 i troche polamić w multi ;p

 

oczywiscie chce wziac nówke ze wzgledu na vip paki itp

 

pomijam chamstwo ze wiekszosc sklepow sprzedaje nadal gre za 180zł

 

ale znalazlem 2 okazje

co polecacie zwykłą tanszą czy jakąś limited za kilka zeta wiecej?

http://www.gaames.pl/product_info.php/cPath/43_44_53/products_id/3059

http://www.4console.pl/Battlefield_Bad_Company_2_PS3-896.html

 

swoja drogą te ceny wydaja sie aż dziwnie niskie, bo np ultima albo sklep PE nadal ma wysoka cene

mozesz kupic uzywke, peknac plytke (oczywiscie przypadkowo) i odsylaja nowke w folii z nowym Vipem

Odnośnik do komentarza

nie gralem ok miesiaca w gre i cos sie zmienilo? mam wrazenie, ze tak bo nie wiem jakim cudem tracimy tak szybko punkty obrony. ostatnio zabil mnie gosc i widzialem jak jeszcze rzuca C4, wlacza detonacje i po bazie.. to troche chore bo az odechciewa mi sie grania i obrony. nie wiem czy to przypadek czy nie, ale zdecydowanie zbyt szybko tracimy bazy.. dice cos zmienilo z C4?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...