Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj troche pograłem na Atacamie(tylko tam chce mi się jeszcze grać) i w końcu wpadło mi 1000 killi z noża,teraz 2000 czeka :P W ogóle głupio to liczy,w stopce co mam ok.970 jest,na koncie oficjalnym 1005,nie wiem jak oni to liczą.Chyba po tym nowym update zalicza zgony towarzyszy w D 2.0,bo miałem26,ostatnio typka swojego przysypałem i mam 27.

 

Z tym nożem to jest tak, że w oficjalnym pokazuje też kille zaliczone w becie. Tam też mam zdecydowanie więcej niż w rzeczywistości.

 

Poza tym chciałem powiedzieć, że wczoraj wróciłem do gry po 2 tygodniach i tak się zdenerwowałem, że chyba znowu odstawię BC! Były takie lagi, że wydawało się, że wszyscy robią moonwalk! Nie dało się ruszać, biegać czy wejść do budynku! Tragedia...

Odnośnik do komentarza

a ja musze troche napisac o grze, narazie mam ze 4 godizny na liczniku czyli nic

 

zeby nie bylo ze sie chwale to zaczne od tego gdzie lamie, czyli prawie wszedzie ;p

ogolnie to wszystkie 3 klasy walczące z bliska strasznie mi nie idą, prawie zawsze wpakowuje caly magazynek w okolice przeciwnika, i trafiam go 1-2 razy , a on mnie zabija, zwykle dochodzi do tego ze czesto widze kogos na granicy zasiegu i zaczynam strzelac ale nawet mimo celowania pociski maja rozrzut i nie trafiają, a z bliska jak ktos biega na boki to tez nie ogarniam, ogolnie daje dupy walczac z bliska

 

i dlatego skupilem sie na snajperze (ktory mnie ciekawil od poczatku ale balem sie ze bede radzil sobie ejszcze gorzej niz innymi)

tyle sie nasluchalem ze w BC2 snajper nie ma latwo, itp a to wcale nie prawda , to w MW2 nie bylo latwo bo mapy byly male , kwadratowe i wszyscy biegali bez przerwy , nie bylo sie gdzie schwoac, i ciezko bylo kogos trafic widzac go ułamek sekundy

a tutaj mapy są ogormne, wystarczy zaczaic sie daleko daleko poza obszarem glownej walki i zdejmować ludzi ktorzy sie tego nie spodziewają (bo są też daleko od walki, tyle ze z drugiej strony) nie biegają wiec aż tak, pozwalają wycelować itp, a strzelenie hedszota przez całą mape w goscia ktorego widzi sie jako mała kropeczke to wielka satysfakcja :D i ogolnie tak wlasnie wychodzi mi gra -straszny kamper zdajmujacy ludzi przez całą mape :D w miare nauczylem sie celowac ponad przeciwnika zeby pocisk trafil w glowe, oczywiscie nie mam 100% skutecznosci, ale wystarczaąco dobra zeby sie nie wkurzac tylko cieszyć xD

 

a dodatkową zaletą walenia przez całą mape jest to że mozna nawet 10 min siedziec w miejscu i malo kto sie pofatyguje żeby dojsc i mnie zabić, czasem trafiam na innych snajperów i wtedy zdycham , ale wtedy zmieniam troche polozenie i staram sie zgarnac ich zanim wyczają gdzie sie przemiescilem

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

a ja musze troche napisac o grze, narazie mam ze 4 godizny na liczniku czyli nic

 

zeby nie bylo ze sie chwale to zaczne od tego gdzie lamie, czyli prawie wszedzie ;p

ogolnie to wszystkie 3 klasy walczące z bliska strasznie mi nie idą, prawie zawsze wpakowuje caly magazynek w okolice przeciwnika, i trafiam go 1-2 razy , a on mnie zabija, zwykle dochodzi do tego ze czesto widze kogos na granicy zasiegu i zaczynam strzelac ale nawet mimo celowania pociski maja rozrzut i  nie trafiają, a z bliska jak ktos biega na boki to tez nie ogarniam, ogolnie daje dupy walczac z bliska

 

i dlatego skupilem sie na snajperze (ktory mnie ciekawil od poczatku ale balem sie ze bede radzil sobie ejszcze gorzej niz innymi)

tyle sie nasluchalem ze w BC2 snajper nie ma latwo, itp a to wcale nie prawda , to w MW2 nie bylo latwo bo mapy byly male , kwadratowe i wszyscy biegali bez przerwy , nie bylo sie gdzie schwoac, i ciezko bylo kogos trafic widzac go ułamek sekundy

a tutaj mapy są ogormne, wystarczy zaczaic sie daleko daleko poza obszarem glownej walki i zdejmować ludzi ktorzy sie tego nie spodziewają (bo są też daleko od walki, tyle ze z drugiej strony) nie biegają wiec aż tak, pozwalają wycelować itp, a strzelenie hedszota przez całą mape w goscia ktorego widzi sie jako mała kropeczke to wielka satysfakcja :D i ogolnie tak wlasnie wychodzi mi gra -straszny kamper zdajmujacy ludzi przez całą mape :D w miare nauczylem sie celowac ponad przeciwnika zeby pocisk trafil w glowe, oczywiscie nie mam 100% skutecznosci, ale wystarczaąco dobra zeby sie nie wkurzac tylko cieszyć xD

 

a dodatkową zaletą walenia przez całą mape jest to że mozna nawet 10 min siedziec w miejscu i malo kto sie pofatyguje żeby dojsc i mnie zabić, czasem trafiam na innych snajperów i wtedy zdycham , ale wtedy zmieniam troche polozenie i staram sie zgarnac ich zanim wyczają gdzie sie przemiescilem

 

son_i_am_disappoint_trollcat.jpg

 

 

Należy pamiętać, że recon =/= snajper. 

Jeśli jeszcze nie widziałeś to koniecznie obejrzyj -

 

 

 

Odnośnik do komentarza

cos s(pipi)ili w tej grze po ostatnich patchach tylko jeszcze nie do konca wiem co... [wróciłem do gry po przerwie]

 

1. dlaczego przeciwnicy potrafia czasem dojsc do bazy atakujacych? kiedys byl komunikat o oddaleniu sie od obszaru wojennego czy cos... a dzis respie sie w bazie i dostaje serie w klate :<

2. snajperki maja chyba troche wieksza celnosc niz teraz

3. noża z(pipi)ali ale to juz dawno...

4. zepsuli M1911 czy mi sie wydaje?

5. ogolnie gronie jakos dziwnie sa teraz zbalansowane.

.

.

.

5. celnosc shootgunow... pierwsza gra w ktorej moge zrobic HS z srednio-dalekiego dystansu.

Odnośnik do komentarza

 

Należy pamiętać, że recon =/= snajper. 

Jeśli jeszcze nie widziałeś to koniecznie obejrzyj -

i am sniper , i am sniper!

 

uzywam też mortera jesli widze czołgi, i zaznaczam co chwile ludzi selectem wiec nie jest tak tragicznie

 

 

i mimo ze mortar czesto nie trafia i to wkurza ale jednak podbieganie z C4 do czołgu go zwykle samobojstwo, udalo mi sie kilka rozwalic ale najczesciej gdy sie zblizam dostaje serie w ryj, a w najlepszym razie gosc zaczyna odjezdzac od ładunku i musze go zdetonowac odrazu zabijając też siebie;p (a wcale nie podbiegam na chama od prozdu tylko staram sie czaić , a i tak jest trudno podejsc niezauwazonym)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

1. dlaczego przeciwnicy potrafia czasem dojsc do bazy atakujacych? kiedys byl komunikat o oddaleniu sie od obszaru wojennego czy cos... a dzis respie sie w bazie i dostaje serie w klate :<

2. snajperki maja chyba troche wieksza celnosc niz teraz

3. noża z(pipi)ali ale to juz dawno...

4. zepsuli M1911 czy mi sie wydaje?

5. ogolnie gronie jakos dziwnie sa teraz zbalansowane.

6. celnosc shootgunow... pierwsza gra w ktorej moge zrobic HS z srednio-dalekiego dystansu.

 

1) tutaj nic się nie zmieniło - po zajęciu kolejnych MCOMów można spokojnie wejść do bazy atakujących, nadal nie można wejść do pierwszej

2) nie - po prostu ludzie się nauczyli dobrze strzelać. zdecydowanie moc snajperów wzrosła

3) no comments mnie już (pipi)ica ogarnia

4) neeeee siecze jak zwykle

5) nie odczułem

6) oj tak - to jest hardcore. kilka stron wcześniej pytałem jak zrobić gwiazdki shotgunem i Litwin bodajże poradził: perk MNG+ i long rage. z takim zestawem HS z zyliona metrów wchodzi. masakra

 

edit: sorki za dwa posty pod sobą - przeoczenie

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

 Ja nie mówię, że nie można się przyczaić w krzakach, strzelać z daleka a zamiast tego brać shotguna i latać na chama przed siebie ;p. Miałem raczej na myśli to, żeby nie kampić w krzakach nonstop, jeszcze do tego w jednym miejscu ('górka snajperów' w demie). Jeśli wykorzystujesz wszystkie możliwości recona to świetnie. Nie chciałem cię opieprzać, bo nie wiem jak grasz, tylko dać wskazówki ;). Pamiętaj o przydatnym gadżecie recona - spotting mine (taka kulka, bodajże pod prawym kierunkiem), zaznacza ona na mapie wszystkich przeciwników wokół obszaru gdzie została rzucona.

Edytowane przez Rik
Odnośnik do komentarza

 

i mimo ze mortar czesto nie trafia i to wkurza ale jednak podbieganie z C4 do czołgu go zwykle samobojstwo, udalo mi sie kilka rozwalic ale najczesciej gdy sie zblizam dostaje serie w ryj, a w najlepszym razie gosc zaczyna odjezdzac od ładunku i musze go zdetonowac odrazu zabijając też siebie;p (a wcale nie podbiegam na chama od prozdu tylko staram sie czaić , a i tak jest trudno podejsc niezauwazonym)

 

Na mapach gdzie flora i fauna jest uboga, to rzeczywiscie wysadzenie czolgu to samobojstwo. Poza tym ludzie z reguly maja wlaczona kamere TPP, wiec widza co sie dzieje dokola.

 

Poluje na blache kogos kto ma 50 lv. Zaq123456 pomoz mi! :)

 

Jak zamontowac dzialko na UVA?

Odnośnik do komentarza
6) oj tak - to jest hardcore. kilka stron wcześniej pytałem jak zrobić gwiazdki shotgunem i Litwin bodajże poradził: perk MNG+ i long rage. z takim zestawem HS z zyliona metrów wchodzi. masakra

sam to odczulem wczoraj na wlasnej glowie, w ostatniej sekundzie rpzed smiercia zobaczylem goscia, dosyc daleko, znaim zdazylem do konca sie odwrocic dostalem HSa nie wiedząc co sie dzieje, potem kamera pokazuje goscia a on z shotgunem biega O_O

 

Pamiętaj o przydatnym gadżecie recona - spotting mine (taka kulka, bodajże pod prawym kierunkiem), zaznacza ona na mapie wszystkich przeciwników wokół obszaru gdzie została rzucona.

pamietam i rzucam co chwile, chociaz zwykle sie i tak nie przydaje

 

ale raz jak mocno kampiłem w latarni morskiej, to komuś sie w koncu zachciało do mnie przyjść i kulka mnie ostrzegła, była chwila zacietej walki w kompletnej ciemnicy, obaj rzucilismy granatami ale nieskutecznie, ja niestety mialem tylko pistolet, wiec on w koncu wygrał przejeżdzajac serią po ciemnym pomieszczeniu ;p

 

Poza tym ludzie z reguly maja wlaczona kamere TPP, wiec widza co sie dzieje dokola.

nawet nie wiedzialem ze tak sie da, to nie dziwne ze mnie widzieli..

Odnośnik do komentarza

Jak zamontowac dzialko na UVA?

Perk do pojazdów - Alt Fire czy jakoś tak

 

Poza tym ludzie z reguly maja wlaczona kamere TPP, wiec widza co sie dzieje dokola.

nawet nie wiedzialem ze tak sie da, to nie dziwne ze mnie widzieli..

Jest jeszcze perk do pojazdów na zauważanie pobliskich wrogów, poza śmigłowcami używam go zawsze. Kamere tpp włącza się wciskając kierunek "do góry" na krzyżaku (albo "w dół" :) )

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

cos s(pipi)ili w tej grze po ostatnich patchach tylko jeszcze nie do konca wiem co... [wróciłem do gry po przerwie]

 

1. dlaczego przeciwnicy potrafia czasem dojsc do bazy atakujacych? kiedys byl komunikat o oddaleniu sie od obszaru wojennego czy cos... a dzis respie sie w bazie i dostaje serie w klate :<

 

Tylko na 1 bazie jest blokada, zawsze tak bylo

 

 

Walek po co ci blacha 50 lev?

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

6. celnosc shootgunow... pierwsza gra w ktorej moge zrobic HS z srednio-dalekiego dystansu.

6) oj tak - to jest hardcore. kilka stron wcześniej pytałem jak zrobić gwiazdki shotgunem i Litwin bodajże poradził: perk MNG+ i long rage. z takim zestawem HS z zyliona metrów wchodzi. masakra

 

Saiga z tymi perkami to miejscami lepsza niż snajperki ;) Headshoty między bazami na Arica Harbor wchodzą jak w masełko. A że to lekko niedorzeczne... no cóż, niektórzy nazywają tę grę Bug Company 2 ;)

Odnośnik do komentarza

z tym podpunktem:

 

"1. dlaczego przeciwnicy potrafia czasem dojsc do bazy atakujacych? kiedys byl komunikat o oddaleniu sie od obszaru wojennego czy cos... a dzis respie sie w bazie i dostaje serie w klate :<"

 

to chodzilo mi o pierwsza baze, bo późniejsze mcomy to wiadomo ze mozna sie wracac.

 

autentycznie jak gralem wczoraj na Valparaíso i dzis na Isla Inocentes to kolo dorwal mnie w pierwszej bazie po respie... albo wyczaili jakies miejscowki z ktorych jest zasieg albo cos jest z(pipi)ane

Odnośnik do komentarza

ja jestem lamusem i nie wiem jakie sa nazwy map, ale chyba na mapie z jesiennym miasteczkiem, jedna baza jest pod mostem (obok mostu) to wczoraj tam przeciwnik w czołgu siedzial i zabijal wszystkich, a drugi na górce kilkanascie metrów dalej i ze snajperki walił

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Nie przejmuj sie, jak trafisz na kumata ekipe, to nie masz szans aby taki koles kampowal z czolgu. Gra na rynku jest od marca, od tego czasu ludzie nauczyli sie jak grac w BFBC2- nie ma juz nagmninnych akcji kiedy mogles przez caly mecz dokonywac Bradley'em czy innym ciezkim pojazdem rzezi niewiniatek. Ta gra przypomina mi piekne czasy starego Pro Evolution Soccer. Kazdy mecz jest inny.... Dzis zagralem niesamowity runde na valparaiso. Walka przypominala ta za czasow I wojny swiatowej (walka pozycyjny). Ja z ekipa za wzniesieniem, a oponent w drewnianej chacie. I tak grubo ponad 10 minut. :)

 

Ps. Nie wiecie moze czy statsy sie zapisuja, jak zostaniemy wyrzyceni z meczu (przez lagi)? Bo wiem ze jak wychodzimy z gry wnormalny sposob, wtedy statsy sie zapisuja.

Odnośnik do komentarza

nie ma juz nagmninnych akcji kiedy mogles przez caly mecz dokonywac Bradley'em czy innym ciezkim pojazdem rzezi niewiniatek.

 

Hehe, w takim razie nie polecam ci grać na Arica przeciwko pięćdziesionom z Mafia_PL, są jak przyspawani do czołgów a walą z takich miejsc, że uwalić tego nie sposób :) No ale niektórzy z nich na liczniku mają niemal 700 godzin gry, po takim czasie to chyba każdy krzak na mapie już znają ;)

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

na isla uav trzyma sie maks minute.

z wyspy obroncow widac konsole wiec szybko sie pada.

tam najlepiej jest ustawic 2 snajperów jeden na tym "wale obok drogi" ktory widzi B i 2 snajper ktory siedzi pod drzewem na zboczu i widzi A. i w ten sposob mozna pilnowac i bardzo ciezko jest zdobyc

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...