Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie do ludzi bardziej obeznanych- jakie zalety ma assault? oprocz podrzucania ammo?

 

bo mechanik ma raczej podobną sile ognia z karabinu + ogormne mozliwosci niszczenia pojazdów

 

medyk ma mocniejsze karabiny i moze leczyc

 

a co z assaultem? jakis malo przydatny mi sie wydaje, bo samo rozdawanie ammo mimo że czasami bardzo przydatne to ogolnie nie robi szału

Odnośnik do komentarza

Kwestia przyzwyczajenia. Mi u inżyniera najlepiej leży XM8, chociaż jakimś szczególnym killerem ta broń nie jest :)

 

jak moge wygenerowac taki obrazek?

zarejestrowalem sie na tej stronie ale nie wiem jak mam swoje statsy tam wsadzic i jak potem ten obrazek zrobic;p

 

Musisz poczekać aż cię do bazy doda, póki co chyba jesteś w kolejce do update'u. Staty możesz też przeglądać tutaj.

Edytowane przez Rudiok
Odnośnik do komentarza

Sam z pierwszej bazie na isla campie na ich repie z 4 krotnym zoomem :P jak widze uav to chwile później pilot nie żyje.Grałem z mafią,ale jakoś mi w pamięć to nie zapadło,może miałem dobrą drużyne.

 

 

sorry Litwin , ale dla mnie to frajerstwo, bez urazy, ale co za sastysfakcje dają takie kille na respie na kolesiu ktory odczekał te 10 sec zeby czym predzej ruszyc do ataku i niczego sie nie sp[odziewając ginie w 3 sec bo pewien.... gracz chce, no nie wiem latwo nabić punkciki? czy celowo uprzykrzyć gre innym. :confused:

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

jak sie (pipi) zalamalem.

Czlowiek przyjdzie z roboty odpali na 2h BC2 i zginie 40 razy z reki ludzi z druzyny...

notorycznie strzelanie z rpg w konsole uav

lub

podkladanie c4 i czekanie az jakis squad wejdzie i odleci...

 

a najgorsze ze 3/4 tych po(pipi)ów to ludzie z lvl 45+

Odnośnik do komentarza

jak sie (pipi) zalamalem.

Czlowiek przyjdzie z roboty odpali na 2h BC2 i zginie 40 razy z reki ludzi z druzyny...

notorycznie strzelanie z rpg w konsole uav

lub

podkladanie c4 i czekanie az jakis squad wejdzie i odleci...

 

a najgorsze ze 3/4 tych po(pipi)ów to ludzie z lvl 45+

 

Może już im się tak nudzi, że się biorą za tego typu akcje ;) Ja wczoraj trafiłem na takiego co ludzi z drużyny obkładał C4 i detonował tak dla zabawy...

Odnośnik do komentarza

ja wiem ze zwykle na takie pytania kazdy ma własną odpowiedź, ale czy są jakies najlepsze bronie dla poszczegolnych klas? czy nie da sie okreslic ze ktoras jest serio najlepsza z danej klasy ?

 

glownie mnie ciekawią snajperki, ale inne klasy też

 

ze snajperek wlasnie odblokowalem GOL, ale dotychczas uzywalem tej pierwszej, i chyba nadal bede jej uzywał bo juz umiem nią celować, a GOL ma troszke mniejszy "rozrzut pionowy" ;p i slabiej mi sie nim celuje (slabiej oceniam jak wysoko ponad glowe trzeba celwoac zeby walnac HS)

ale moze dlatego ze serio gralem nią tylko 2 mecze, a tą pierwszą snajperką ponad 30, warto sie przestawiać czy trzymac sie pierwszej?

 

najbardziej licze na tą ostatnią bo z wyglądu jest mocarna :D ale wlasnie czy ona jest dobra bo jest ostatnia czy przypadkiem ta pierwsza nie jest najlepsza?

osobiscie wolal bym zeby ostatnia byla najlepsza bo jest najladniejsza :D

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

no nie raz musze poprawiać, chociaz headów sporo wchodzi (wiecej niż w MW2 gdzie z trudem mialem z 75 po kilku 30 godiznach gry, liczac wszystkie bronie) , a tutaj po 10h mam chyba ze 150 HSow

 

czyli MH95 nie zabija jednym ciosem jesli trafi w klate? a na hardkorze? w sumie moj sposob gry bylby niezły na HC XD

 

 

ogolnie nadal najwieksza frajde sprawiaja mi strzały przez cała plansze do calkowice niespodziewajacego sie wroga :D

a czasem ((np w nocnym lesie) dobre jest też gdy przez drzewa nie widze wroga tylko trójkąt mi biega , a i tak wale HSa XD

 

 

o a nawet patrzac na tą strone ze statsami to na 124 kille snajperką mam 103 HS

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

ok 3 pytania:

1) jak zdobyc squad order pin? jak doteraz nawet 1 nie mam

2) gdzie najlepiej robic roadkill pin? ile razy sie staram to zrobic to ludzie mi przez maske przenikaja...

3) kto sie podlozy 5 razy do payback pin :D

Odnośnik do komentarza

1. Musisz zagrac w trybie conquest, abu dostac ta pineske

 

order attack- namierz celownikiem neutralna lub wroga flage, i wcisnij select. Zabij obroncow i wez flage.

 

defend order- zaznacz select'em flage, ktora bronisz i poslij kulke kazdemu kto bedzie ja probowal zabrac.

 

 

2. Na atackama desert. Korzystaj z COBRy4WD. Z reguly wjezdzam w baze, potracam 2-3 ludzikow, i dostaje rakieta. Mozesz szukac cwaniakow na pustyni kolo kontenerow i statkow.

 

 

3. Nie ma tak latwo! :).... no chyba ze grasz na Xbox360. Widzieliscie kolesi z czolowki na ta platforme? Oni maja ratio 5.3, 4.3... chore

 

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

 

 

2. Na atackama desert. Korzystaj z COBRy4WD. Z reguly wjezdzam w baze, potracam 2-3 ludzikow, i dostaje rakieta. Mozesz szukac cwaniakow na pustyni kolo kontenerow i statkow.

 

 

3. Nie ma tak latwo! :).... no chyba ze grasz na Xbox360. Widzieliscie kolesi z czolowki na ta platforme? Oni maja ratio 5.3, 4.3... chore

 

ad 2. Nie ma bata. Przenikaja przez maske.

 

ad 3. Mam 180h na liczniku mam 0 tych pinów. Bo niezbyt czesto zabija mnie ktos pod rzad 5 razy. A jak juz sie tak komus uda to juz wiecej go nie widze na grze

Odnośnik do komentarza

1. Musisz zagrac w trybie conquest, abu dostac ta pineske

order attack- namierz celownikiem neutralna lub wroga flage, i wcisnij select. Zabij obroncow i wez flage.

defend order- zaznacz select'em flage, ktora bronisz i poslij kulke kazdemu kto bedzie ja probowal zabrac.

 

Flag Defender - In a round, defend 4 flags

 

a to nie to? jak zrobić ten Pin? mam zaznaczać swoje flagi i ciąć atakujących?

 

Sam z pierwszej bazie na isla campie na ich repie z 4 krotnym zoomem :P jak widze uav to chwile później pilot nie żyje.Grałem z mafią,ale jakoś mi w pamięć to nie zapadło,może miałem dobrą drużyne.

 

 

sorry Litwin , ale dla mnie to frajerstwo, bez urazy, ale co za sastysfakcje dają takie kille na respie na kolesiu ktory odczekał te 10 sec zeby czym predzej ruszyc do ataku i niczego sie nie sp[odziewając ginie w 3 sec bo pewien.... gracz chce, no nie wiem latwo nabić punkciki? czy celowo uprzykrzyć gre innym. :confused:

 

 

a to nie jest tak, że zadaniem broniących jest wykończyć tickety przeciwnika? bo jeśli się nie mylę to o to chodzi, w takiej sytuacji strategia Litwina daje doskonałe rezultaty. frajerstwem jest nabijanie killi jako atakujący, bo to nie ma sensu dla drużyny

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...