Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Wkurza mnie sprawa przyczepiania C4 do pojazdów,obkładam C4 hummera,jade na czołg,wysiadam i chce zdetonować a tam nie ma C4 :/ ale jak wcisne start to na mapce jest zaznaczone że C4 tam są.Na White pass te domki to beda lecieć w dół od C4 i nalotów,lepiej w środku tego nie bronić :P

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Gram w tego Battlefileda od paru tygodni i generalnie jest świetnie. Tylko błąd zrobiłem bo coś podkusiło żeby wypróbować online a jestem w środku singla i nie mogę skończyć przez to :P

 

Pytanko takie mam, teraz przez aktualke FW były problemy z mapami i ze statusem VIP jak przeczytałem u niektórych, ja co prawda nie zauważyłem tego ale czy jak mam na ekranie w "Store" enter code (w sensie VIP) pod trójkątem to znaczy że coś mi się zwaliło z owym statusem? Czy ten napis tak normalnie się wyświetla nawet po wpisaniu, bo od wpisania przy 1 uruchomieniu nie wchodziłem do sklepu i nie wiem. Wklepałem dziś po zobaczeniu tego jeszcze raz ale oczywiście pisze że już wykorzystany. Bo nie wiem czy pisać do EA o nowy kod czy wszystko gra.

Odnośnik do komentarza

A skąd wiesz że jestem camperem?Nie przypominam sobie ani jednego meczu razem.Poza tym uderz w stół a nożyce się odezwą,widać po twoim profilu kim gre preferujesz,nie ma większego campera niż snajper.Nie mam zamiaru takiej osobie jak ty się tłumaczyć,napisze dla innych którzy mogą wyciągnąć błędne wnioski,zdobyli naszą baze a skoro w niej zostałem to chciałem zabrać kilka żyć zanim by podeszli do naszej następnej.

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

od camperów gorsze za randomy:)

dzis gosc wjechal sobie czolgiem w srodek naszej bazy strzelal w mcom i cala moja druzyna 11 osob biegala i strzelala do piechoty olewajac czolg bo myslala ze to nasz. Potem jak zniszczyl 1 mcom pojechal i zrobil to samo z 2. A po wszystkim wybil tych randomow ktorzy stali bo nie wiedzieli dlaczego przegralismy :D

Odnośnik do komentarza

Battlefield 2 ma- w porownaniu do wielu innych gier multi- najmniejszy "wspolczynnik" kamperstwa. Zreszta jako obroncy ( w wiekszosci map) jestesmy zmuszeni do obsadzebia dogodnych miejscowek, i kontraktakowania. Bo majac przeciwko czolgi, heli, heavy pojazdy ciezko sie bronic.

 

 

Ps. Hivonzoo, majac przegranych tyle godzin Reconem (wiadomo, natura sniper'a jest kamperstwo) strzeliles sobie samobojcza kulke tym tekstem na temat "kamperstwa" Litwina.:D

 

 

Ps2. Ostatnio ogladalem na gametrailers material na temat gier kandydujacyh do GOTY 2010. Zaden z tych "fachowco" nie wymienil BfBC2. Jeden z nich podenical sie Alanem Wake. Co k&^#a jest Alan wake!?

Odnośnik do komentarza

To wejdź sobie na hardcore i tam zobaczysz, że camperów jest dużo. Dziś w conqueście na Arica Harbor zobaczyłem camperów jak czają się daleko za C, tam na wzgórzu. Siedzieli na drzewie, bardzo dobre miejsce. Szkoda, że trudno wtedy zgarnąć knife'a :/

 

Ej, czy 50 lvl ma jakiś specjalny "ukryty" armor? Bo mi się wydaje, że trudniej ich zabić, w sensie więcej trzeba w nich strzelać.

Odnośnik do komentarza

Dlatego to sie nazywa hardcore,tam sie trzeba nauczyc grac i nawet campienie nie pomaga, bo raz ze masz czerwony wskaznik z ktorej strony dostales a dwa ze na mapce z lotu ptaka gdy sie respawnujesz mozesz namierzyc zabojce.Dlatego wyrazilem zdymienie ze zabilem 15 osob,strzelajac z glosnej broni(krnikov i 1911)a oni nie mogli mnie namierzyc.

Odnośnik do komentarza

grałem tylko 2 partie [deff-off] na White Pass, nie zdążyłem zobaczyć wszystkich mcmow, ale jesli 4 z nich są w zniszczalnych budynkach to koopa troche. Za to te 2 1sze w fabryce świetne. Nie jestem zwolennikiem masowej rzezi, ale jako deff wlasnie na tych 2ch pierwszych, gdzie wrogowie wlasciwie caly czas napierają [resp stosunkowo blisko mcomów] to frajda niesamowita, zwłaszcza jako medyk, wpadł Ace Pin i wróg rozbity na 1szej stacji. Działo się.

Odnośnik do komentarza

Gram w tego Battlefileda od paru tygodni i generalnie jest świetnie. Tylko błąd zrobiłem bo coś podkusiło żeby wypróbować online a jestem w środku singla i nie mogę skończyć przez to :P

 

Pytanko takie mam, teraz przez aktualke FW były problemy z mapami i ze statusem VIP jak przeczytałem u niektórych, ja co prawda nie zauważyłem tego ale czy jak mam na ekranie w "Store" enter code (w sensie VIP) pod trójkątem to znaczy że coś mi się zwaliło z owym statusem? Czy ten napis tak normalnie się wyświetla nawet po wpisaniu, bo od wpisania przy 1 uruchomieniu nie wchodziłem do sklepu i nie wiem. Wklepałem dziś po zobaczeniu tego jeszcze raz ale oczywiście pisze że już wykorzystany. Bo nie wiem czy pisać do EA o nowy kod czy wszystko gra.

 

Mam to samo, w sensie enter code, ale na razie nie zauważyłem bym nie mógł na jakiejś mapie grać (w tym tych z vipa). Nie wiem czy mam się martwić, czy co? Ktoś też ma?

Odnośnik do komentarza

A skąd wiesz że jestem camperem?Nie przypominam sobie ani jednego meczu razem.Poza tym uderz w stół a nożyce się odezwą,widać po twoim profilu kim gre preferujesz,nie ma większego campera niż snajper.Nie mam zamiaru takiej osobie jak ty się tłumaczyć,napisze dla innych którzy mogą wyciągnąć błędne wnioski,zdobyli naszą baze a skoro w niej zostałem to chciałem zabrać kilka żyć zanim by podeszli do naszej następnej.

 

Nie wiem czy wiesz, ale jest też coś takiego jak Quick Scope oraz No Scope. Zresztą, wystarczy spojrzeć na moje W/L ratio, żeby zobaczyć, że nie jestem kamperem. Tym bardziej, że 75% gry spędzam na Conquscie. Rundy chyba same się nie wygrywają, nieprawdaż? I dodam też, że nie wychodzę z przegranych meczy. Kto ze mną gra, ten wie. Jeśli ktoś chce się przekonać, niech śmiało dodaje mnie do znajomych.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez hivonzooo
Odnośnik do komentarza

Mam jedno pytanie. Czy PSN to najbardziej spie$#olony serwis online, czy tylko ja mam wyjatkowy problem. Przez ostanie 3 tygdonie mi strasznie laguje, wyrzuca co 5 min. (z serwa ,z PSN). Mam neta 50mb, ale korzystam z wireless'a, ktory w tescie mi pokazuje 8MB ( i tak ku*^ewsko duzo!). O co chodzi? Czy PSN to nadal amatorszczyna, do ktorego posiadacz PS3 musi sie po prostu przyzwyczaic? Wk^%wia mnie to! Gdy kumpel gra jednoczesnie na PC (w BFBC2) ja trace przez tych palantow z Sony kil'e, ratio, itd. Statystyki spadaja, na leb na szyje. Wy tez doswiadczacie podobne problemy?:angry2:

Odnośnik do komentarza

wcześniej w innych grach mialem problemy z wyrzucaniem i traceniem połaczenia gdy gralem na wifi, wiec zwykle do powaznych gier podlaczalem sie kablem (niechetnie bo to oznaczalo odłączenie kompa od netu)

ALE w wypadku bc2 nie mam zadnych problemow, mam w multi 30h, całość na wifi i ani razy mnie nie wywaliło/rozłaczylo (raz mi sie cala konsola zawiesiła)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...