Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

czesto sie zdazaja niesmiertelni :)

dzis gosc sie skampil na srodku bazy miedzy skrzyniami. Byla seria z karabinu, granaty, nalot. Nic. gosc dalej tam siedzial i sobie strzelal. Wybil cala druzyne nasza pobiegl na mcom dal 8 c4 wysadzil i wrocil do nory. Jak biegl tez sie nie dalo go zabic bo byl w 3 miejscach naraz :/

Odnośnik do komentarza

Szkoda, że tak malo ludzi używa headseta w celu rozmowy i lepszego zgrania z wlasnym teamem. Chyba nigdy mi się nie zdażyło, żebym z kims normalnie porozmawiał. A że najczęściej nie moge określić, kiedy będę miał czas na gre, więc rózne ustawki odpadają :(

 

No to gra się z Polakami, znajomymi w squadach. 90% ludzi ode mnie z listy posiada headsety, choć ja np. rzadko z niego korzystam.

Odnośnik do komentarza

Ciekawy jestem czy też zauważyliście pewną rzecz w grze ( a nawiet wiele rzeczy ).

 

DICE i EA, ja się pytam, dlaczego bronie są odbiciami lustrzanymi??? Czy ktoś coś w fazie programowania pochrzanił i tak już zostało i przeszło bez zauważenia?

Czy może to "jakiś spacjalny zabieg" i "chwyt marketingowy"? hehe.

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj się na HC wbiłem (po długiej nieobecności) i nie było tak źle. Gra jest szybsza, trzeba mieć oczy dookoła głowy, ale punkty ładnie lecą :) Szkoda tylko, że Gustav jest taką uber-bronią - double i triple kille wpadają jeden za drugim a dzięki rozrzutowi nawet nie trzeba specjalnie celować. Fajne to do nabijania punktów, ale na dłuższą metę nużące.

Odnośnik do komentarza

Witam

Panowie mam pytanko odnosnie jednej misji singiel tam gdzie dojezdza sie solo samochodem albo kladem, gdzie jest droga zastawiona wrakami statkow czy tez kontenerami...Zrobilem tak ze cos tam rozwalilem i nastepniewskakuje do srodka i dalej nie wiem co trza zrobic...:/Chodze tam w 3 kierunki i za chiny nie moge sie nigdzie dostac...Co tam trza zrobic?

Pozdr

Odnośnik do komentarza

Proszę bardzo, 60/70 killi przy dobrej ekipie to nic wielkiego. I nie, nie kampiłem.

 

 

24072010h.jpg

 

24072010003.jpg

 

 

Chociaż to i tak nic wielkiego - mam znajomego, który nabił 116 killi. Ten koleś z filmiku nawet przycelować porządnie nie umiał, i jak widzicie grał przeciwko jakimś totalnym noobkom.

Edytowane przez hivonzooo
Odnośnik do komentarza

Stary, z taka ekipa to mozna grac- nawet z zamknietymi oczami. Trzy razy gralem z mafia_PL (plus dwoch znajomych z jego klanu), i za kazdym razem bylo to samo- rzez niewiniatek (punkty fajnie leca). A propo MAfI_Pl, juz drugi w rankingu jest. :thumbsup:

 

Reczywiscie sluchawki plus mikrofon, to kolejna skuteczna bron w BFBC2. Informacja mozna wykosic caly szwadron. :)

pOza tym najgorzej, jak sie gra przeciwko 3-5 kolesiom z 50 lv. Meczylem sie na poczatku, ale teraz wychodze z meczu.

Odnośnik do komentarza

tak 49-50 lvl to najgorsze (pipi) olewaja zadania tylko na pkt leca :/

 

ps. Jak widze twoje statystyki to chcialbym widziec ile pkt i jakie staty mieli tamci po taki rape

pewnie cos ok 5-70 ?

bym sie chyba w(pipi)il i z gry wyszedl

Odnośnik do komentarza

A po co 50 levelowi więcej punktów? :P To nie od levela zależy tylko od osoby.

3/4 osob z 50 lvl ktore spotykam to osoby ktore w wiekszosci wypadkow siedza na hc spawn kampia a jak widza ze ktos chce zniszczyc mcoma to zabijaja swojego aby nie stracic dobrego fragowania

Odnośnik do komentarza

wlasnie dlatego nie lubie grac z takimi ludzmi..

ja gram aby zwyciezac a oni graja by sobie robic orgie fragowania i jak mamy mniej niz 20 ticketow to zaczynaja sie interesowac paczkami

 

hmmm no ja się przyznam bez bicia, że mam różne dni. bywa, że lubię szybko i ostro :teehee: a bywa, że lubię patrzeć jak cierpią by wysadzić MCOM przy 10 pozostałych ticketach.

 

Inaczej w sumie mógłbym biegać non stop z C4 i kończyć mapę w max 5 minut, co oczywiście też nieraz czynię

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

i ja mialem zaszczyt zagrac dzis przeciwko 2 z Mafii niestety 2 innych niz na screenie od Hivonzoo.

i co powiem ? Nie dosc ze padali jak muchy, nie wazne czy czolgi czy heli to na pierwszych 2 bazach na atacamie sie osmieszali :D

jeden z naszych podkladal c4 na nasze wlasne mcomy i wysadzal a tamci wpadali tylko i dobijali :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...