Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Dysk podczas gry w BC2 praktycznie zawsze "mieli". Nie wiem czemu DICE się jeszcze tym nie zajęło.

 

Stań w miejscu, tam gdzie nic się nie dzieje, naciśnij S+S, potem znów i znów.

Zobaczysz, że w tych momentach dysk zaczyna na chwilę pracować i grafika "zamarza" na moment.

Te skriny są robione i zapisują się na dysku, jednak w żaden sposób nie możemy ich przejrzeć offline/online.

Odnośnik do komentarza

Ja również nie trawię jak dostaję kosę w plecy:> rzadko się to zdarza ( głownie ja zabieram ich do piachu kosą ) ale jak już się zdarzy to z ciężkim sercem myślę : niech się cieszy że miał zaszczyt zabrać moj dogtag :) po czym poluję na niego aż się zrewanżuję.

Tak btw. teraz robię destruction 2.0 i jeszcze tyle nerwów to ja nie straciłem jak tylko przez to:/ no i jeszcze te zabójstwo z helikoptera...przesada

Odnośnik do komentarza

probowal ktos pisac do support ea co by wklepali recznie te 2 insygnie za bronzy?

Teoretycznie nowy pacz (który ten co poprawi detekcję kolizji) też na naprawić gwiazdki. Ale czy konsola go dostanie to inna sprawa. Mam nadzieje że wraz z Wietnamem uzupełnią brakujące patche.

 

Co do sprzedawania kos to ja ostatnio już nie wbijam w plecy snajperom - czekam aż przeładowują broń i pojawiam się przed nimi. Ale ciągle nie mam więcej niż 4 dogtagi z jednego typa (takich delikwentów mam czterech).

Odnośnik do komentarza

probowal ktos pisac do support ea co by wklepali recznie te 2 insygnie za bronzy?

Teoretycznie nowy pacz (który ten co poprawi detekcję kolizji) też na naprawić gwiazdki. Ale czy konsola go dostanie to inna sprawa. Mam nadzieje że wraz z Wietnamem uzupełnią brakujące patche.

 

Co do sprzedawania kos to ja ostatnio już nie wbijam w plecy snajperom - czekam aż przeładowują broń i pojawiam się przed nimi. Ale ciągle nie mam więcej niż 4 dogtagi z jednego typa (takich delikwentów mam czterech).

 

Jaki sadysta:), dzięki za tip, muszą nerwowo przeładowywać, sprawdzimy hehe

Edytowane przez hayami
Odnośnik do komentarza

niech daja ten patch moze poprawi On pare bledów bo cuda sie dzieja oj cuda.

Wbilismy squadem na poddasze, wszyscy patrzymy w otwor od drabiny nagle jeden z nas dostaje kose :potter:

Na nelson bay jako atakujacy nie moglismy nawet dotknac ziemi po spadaniu na spdochronach...

Druzyna przeciwna wybijala wszystkich w locie

 

i te randomalne urodzenia :D

Cala druzyna rodzilismy sie w jednym miejscu max 5 metrow od siebie akurat druzyna przeciwna ustawila sie i zrobila sobie strzelnice...

Cala nasza druzyna bardzo szybko wyszla z gry....

Odnośnik do komentarza

Czuje się niedopieszczony jako użytkownik konsolowej wersji bc2. Na PC jutro wchodzi patch zmieniający kilka rzeczy (np. zmniejszenie obrażeń skrzynki zadawanych przez broń o 50%, czy zdobycie znaczka za brązowe gwiazdki, więcej na blogu)

 

Jak będzie wychodzić BF3 to się długo zastanowię czy nie zrobić upgrade'u blaszaka, bo wersja PCtowa ma dostać więcej "miłości" (tłumacząc dosłownie), żeby gracze pctowi nie czuli, że to port z konsol. Do tekstu źródłowego zapraszam na forum EA.

 

Z ciekawszych tekstów pisanych przez ludzi z DICE mogę polecić ten wątek gdzie jest wyjaśnione czemu nie zostały wydane narzędzia modderskie (edytory map itp.) do BC2. Ciekawy kawał lektury.

 

Z innych ważnych rzeczy - już statystyki nie będą się resetować w niedziele, bo wykryto, że powodem było przeciążenie powodowane sczytywaniem bazy danych przez źródła zewnętrzne (prawdopodobnie bfbcs.com).

Odnośnik do komentarza

Z innych ważnych rzeczy - już statystyki nie będą się resetować w niedziele, bo wykryto, że powodem było przeciążenie powodowane sczytywaniem bazy danych przez źródła zewnętrzne (prawdopodobnie bfbcs.com).

 

Oh yeah! Oby :) Bo co zasiadałem w niedzielę żeby się odstresować to stresu było tylko więcej przez takie kwiatki :)

Odnośnik do komentarza

To chyba restowanie statystyk przeniesli na czwartek ( czyli na dzisiaj), bo od 40 min mnie wyrzuca z serwerow oraz resetuje mi statsy do zera. ..Gdybym wiedzial ze exlusiwvy na PS3 to przeterminowane, odrzgrzewane kotlety, dawno kupilbym Xbox360. Tam przynajmniej online jest stabilny, no i gry darmowe dzieki piratom... Fuck u Sony i caly ten pomysl z PSN+, ktoery isdzie w kierunku XboxLIve :verymad:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...