Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Heh, ja tu piszę, że naprawili, a tu tak jak u walka dostałem wczoraj disco z meczu a potem powrót bez statystyk. Co prawda na jeden mecz, ale w(pipi) pozostaje.

 

Gra/grał ktoś w battlefield 2? Trzeba kupować te wszystkie dodatki czy wystarczy to wydanie Deluxe Edition (to jest podstawka + Jednostki Specjalne)? Bo na allegro jest taniej (od 30 zł za kod do ea store) Complete Edition (podstawka + Special Forces, Euro Force, Armored Fury), które chyba jest lepszą opcją. No i gra wygląda na ciągle żywą - serwery są zapełnione, powstają nowe mody, jakieś turnieje się odbywają. Oby do Wietnamu.

Odnośnik do komentarza

Pytanie do weteranów czy ktoś gra w tą gierkę w systemie DTS lub Dolby Digital amplituner nie chcę mi złapać ani jednego ani drugiego systemu dźwiękowego dodam że w uncharted 2 bez problemu wykrywa dolby digital system dźwiękowy leci po hdmi z konsoli do amplitunera.Grają mi tylko 2 głośniki przedni lewy i prawy jeśli komuś działa to prosiłbym o ustawienia dźwięku w ps3.

Odnośnik do komentarza

No właśnie popatrzałem już wszystko i mam dźwięk z pięciu głośników mam ustawione war tapes ,a w konsoli mam włączone

 

-DTS

-DOLBY DIGITAL

-LINEAR PCM 2 KAN 44.1

-LINEAR PCM 2 KAN 48

-LINEAR PCM 5.1 KAN 44.1

-LINEAR PCM 5.1 KAN 48

 

Wydaję mi się że mam już ten dźwięk ale amplituner tego nie pokazuje i mam ustawione na nim "multi pcm"

 

Dla pewności jak możesz podaj swoje ustawienia w konsoli jakie masz.

Odnośnik do komentarza

Pytanie do weteranów czy ktoś gra w tą gierkę w systemie DTS lub Dolby Digital amplituner nie chcę mi złapać ani jednego ani drugiego systemu dźwiękowego dodam że w uncharted 2 bez problemu wykrywa dolby digital system dźwiękowy leci po hdmi z konsoli do amplitunera.Grają mi tylko 2 głośniki przedni lewy i prawy jeśli komuś działa to prosiłbym o ustawienia dźwięku w ps3.

 

ja gram w DTS jak nie noszę słuchawek - wszystko śmiga bez problemu. Ampli z automatu przełącza się na DTS i śmiga aż miło

Odnośnik do komentarza

ech już zostawiłem tak jak jest bo jest bardzo dobrze w każdym głośniku słyszę odzielny kanał więc efekt jest już sprawdzałem 2 gry i każda mi się na coś przełączyła oprócz tej.

 

sprzęt sam w sobie do najgorszych nie należy raczej.

btw jak już ktoś pisze że mu hula taki czy inny system dźwiękowy w grze to by mógł chociaż napisać jak ma ustawienia w konsoli porobione

Odnośnik do komentarza

ech już zostawiłem tak jak jest bo jest bardzo dobrze w każdym głośniku słyszę odzielny kanał więc efekt jest już sprawdzałem 2 gry i każda mi się na coś przełączyła oprócz tej.

 

sprzęt sam w sobie do najgorszych nie należy raczej.

btw jak już ktoś pisze że mu hula taki czy inny system dźwiękowy w grze to by mógł chociaż napisać jak ma ustawienia w konsoli porobione

 

skoro w innych grach hula wszystko OK, to raczej nie wina ustawień konsoli, nieprawdaż? No chyba, że nas nabierasz :whistling:

 

sprzęt masz ok, ważne abyś miał dobrym kablem połączoną konsolę ze sprzętem (w sensie cyfrowym) i odhaczone sygnały 2.0 (jak @hivonzooo mówił). Po więcej - zapraszamy do innego działu.

 

sprzedaję MoHa, mam zamiar wrócić do BF:BC2. Ciekaw jestem jak mi będzie szło - odrzut, parabola pocisku - hehe, mam nadzieję, że się tego nie zapomina...

Odnośnik do komentarza

to jest kpina co sie dzieje z ta gra....

Hitboxy to poezja.

Wystawiam lufe z M24 za rog dostaje kule. Bo dla systemu nie ma roznicy czy trafiam w osobe czy w lufe...

Klany kamikazdze ktore rozpierdalaja gre.

Sprzed 15 minut laguna presa :

jakis klan 4 osoby. Jeden gosc niesmiertelny. Wbiega sobie do mcoma podkalda 6 ladunkow detonuje nie uciekajac nie ginie..

reszta klanu nozownicy na odleglosc.

nozami przez sciany, przez podloge, Z paru metrow ;D

 

Zmiana stron. To los nam sprzyjal

Dostalismy nowego gracza UZbieral -5000 pkt. Zabijajac jedynie swoich z druzyny.

dzieki dice oczywiscie nie moglismy ciula wy(pipi)ac z gry....

Odnośnik do komentarza

A ja na razie olałem bc, czekam na patche i Vietnam (ludzie spekulują, że może wyjść jakoś w listopadzie, żeby powalczyć z Black Ops).

Natomiast zamiast kupować battlefield 2 nabyłem bf 1943 i jestem miło zaskoczony (np. tym, że serwery nie świecą pustkami i nie grają sami max lvl). Ta gra ma 2 ważne cechy:

-bardzo dobrze skonstruowane mapy pod tryb conquest - zero liniowości, swoboda w wyborze ścieżek między punktami, przystosowane do 24 graczy, sporo gołego terenu

-brak naliczania punktów za zabicie przeciwnika w jego bazie startowej (i czasowa "kara" za to - nie nabija punktów za kille na mapie)

Gorąco polecam (niektórzy z mojej friend listy widziałem, że grali :) )

Odnośnik do komentarza

jak mnie denerwuja akcje, kiedy wale w goscia magazynek (ostatnio tak mnie zawodzi 416ka), puszczam spust pod koniec magazynku, bo powinien juz dwa razy pasc od serii, a on dalej sobie kuca. jaki (pipi)! ostatnio z kolei 416ka sciagnalem snajpera na isla dwie wyspy dalej, gdzie nawet go nie widzialem (tylko sam trojkat), bo tak daleko bylo.

 

pozatym w koncu zmienilem bazooke na rpg + tracer, mila odmiana od tej ostatniej, co sie samemu steruje rakieta.

aksu (? ta ostatnia dla inzyniera) bez celownika (ani 4x, ani red) daje rade, przyjemnie sie tak strzela, dzieki temu ida perki na wyrzutnie (ilosc pociskow + sila eksplozji).

Odnośnik do komentarza

jak mnie denerwuja akcje, kiedy wale w goscia magazynek (ostatnio tak mnie zawodzi 416ka), puszczam spust pod koniec magazynku, bo powinien juz dwa razy pasc od serii, a on dalej sobie kuca. jaki (pipi)! ostatnio z kolei 416ka sciagnalem snajpera na isla dwie wyspy dalej, gdzie nawet go nie widzialem (tylko sam trojkat), bo tak daleko bylo.

 

pozatym w koncu zmienilem bazooke na rpg + tracer, mila odmiana od tej ostatniej, co sie samemu steruje rakieta.

aksu (? ta ostatnia dla inzyniera) bez celownika (ani 4x, ani red) daje rade, przyjemnie sie tak strzela, dzieki temu ida perki na wyrzutnie (ilosc pociskow + sila eksplozji).

nie lepiej juz g3 zamiast aks?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...