Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Od dawna namawiałem ludzi do BF1943,super gierka i nie ma takich błędów jak w BC2,szkoda tylko że 2 kulki trzeba dać ze snajpy.

 

Sciagnalem sobie traila BF 1943. Niestety gra totalnie mi nie podchodzi. To oldschool'owe (juz chyba moge tak powiedziec) podejscie do serii. Nudy na mapie jakie byly w poprzednich odslonach. Wole dynamike, akcje, i nieprzewidywalnosc jaka jest w BFBC2. Sorry ale jedyne gry jakie trawie z tamtej epoki to MoH:AA oraz niesmiertelny CS. Reszta to kupa. Pozdro :)

 

A tak wracajac do tematu BFBC2. Wczoraj sie dowiedzialem ze zdobycie fraga podczas lotu ze spadachronem owocuje dodtatkowymi punktami. Kolege uczylem (gra na PC) jak zastawic pulapke na Blackhawku (motyw z C4). Kiedy ten swobodnie opadal napiszkowane C4 heli opadlo i od razu eksplodowalo. Kumpel otrzymal extra point za zabice wroga ze spadachronu ( ma polska wersje jezykowa) :)

Odnośnik do komentarza

Jak to jest z czolgami?

Jest jakis modyfiaktor w ktora jego strone strzelamy.

Bo czesto mam ze stoje gdzies widze ze jakis gosc mija mnie czolgiem to strzelam mu w tyl( silnik) on po strzale zaczyna sie obracac. W mieczyczasie strzalam mu 2 raz ( Nie dostaje nawet pkt za uszkodzenie)

Gosc odwrócił sie strzela raz mi w przedni pancerz i ja wybucham....

 

Nie ma szans an pudlo. ( odleglosc np 10 metrow)

 

tak samo z UAV Jak zniszczyc czolg 1 pociskiem?

Robilem wszystko nawet w pusty stojacy czolg strzelalem i ani razu nie wybuchl za 1 razem.

A przeciwicy ZAwsze raz mnie trafia i wybucham z miejsca....

Odnośnik do komentarza

Jestem raczej niedzielnym graczem, jeżeli chodzi o ten tytuł, ale po parunastu godzinach na necie mam następujące obiekcje.

Dlaczego respawn ograniczony jest do poszczególnych baz? W przypadku: TD (grałem tylko dwa razy i dwa razy miałem tą samą sytuację), mała mapa, dobry, zgrany zespół przeciwników, granie polega na co paru sekundowych zgonach, bo wróg usadowił się w Twojej bazie i po każdym respawnie dostajesz kulkę od stojących metr od Ciebie przeciwników(zwykła egzekucja). Nie wiem, czy podobny problem dotyczy innych trybów, bo tam ludzie w 60% stawiają na zwiad i o rushowaniu nawet nie myślą.

Gra jest fatalnie wyważona. Tzn. nie ma mowy, żebyś mógł coś wskórać, jeżeli wbijasz się do teamu z 5 snajperami i próbujesz przejmować bazy zespołu, gdzie podział na rolę jest bardziej sensowny. No chyba, że DICE uznało graczy "nie klanowych" jako niewielki odsetek grających. Super jak masz z kim grać, ale nie oszukujmy się. 90% gier na które trafiałem sprowadzało się, do radosnego hasania do mapie. Rozumiem, że to jest bardziej problem grających , niż samej gry, ale np. w takim CoD, trafiając do słabego teamu jesteś w stanie pociągnąć wszystkich w górę i wygrać niemal w pojedynkę mecz(mniej stresu i klęcia na biegających po lasach towarzyszy). BFBC2, to gra dla "klanowców" i nie polecam jej nikomu, kto lubi pograć rekreacyjnie.

Snajperka to jakaś paranoja, zero drżenia ręki, zero odrzutu. Nic dziwnego, że tylu chętnych jest na nią.

 

Różnica między tą grą, a CoD polega na tym, że BF2 stawia głównie na taktyczne umiejętności grających, a CoD na manuala. Takie odnoszę wrażenie i jeżeli się mylę to spokojnie proszę o wytłumaczenie, dlaczego tak nie jest :sweat:

Odnośnik do komentarza

To chyba nie możliwe: http://denkirson.xanga.com/722757523/bad-company-2/

Czołg ma pancerz 1250 a rakieta UAV zabiera 400, "duży" czołg 875, "mały" 525. Nawet przy specjalizacji +25% uszkodzeń z czołgu nie ma szans żeby UAV i "mały" czołg uwalił cie jednym strzałem. "Duży' może Cię załatwić jakbyś był lekko "chrupnięty".

Odnośnik do komentarza

Nosz ku.rwa mać ! Wyzerowało mi wszystkie staty łącznie z broniami !

 

Napisałem do EA by mi przyznali weterana bo wcześniej omyłkowo połączyłem konto EA z psnid US, naprawili, scalili z psnPL, weterana przznało. Mam teraz tego garanta ale ku.rwa bez reszty zdobytych pukawek...

 

Miał ktoś z Was takie cuda ? Wiem że zerowało bez żadnych przyczyn komuś z Was staty ale chyba po jakimś czasie wszystko wracało do normy, tak ? 

 

 

Odnośnik do komentarza

To chyba nie możliwe: http://denkirson.xanga.com/722757523/bad-company-2/

Czołg ma pancerz 1250 a rakieta UAV zabiera 400, "duży" czołg 875, "mały" 525. Nawet przy specjalizacji +25% uszkodzeń z czołgu nie ma szans żeby UAV i "mały" czołg uwalił cie jednym strzałem. "Duży' może Cię załatwić jakbyś był lekko "chrupnięty".

Jest mozliwe.

Na arice kampilem az sie pojawi nowy czolg. Pojawil sie wsiadam. I dostalem z UAV i dupa bum : (.

 

@Łebi

Od marca jak mam BC2 ANI RAZU nie wyzerowalo mi broni. Wiec nie wiem jakie macie problemy

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

Psia EA mać !!

 

Odpowiedz w sprawie wyzerowania moich statsów:

 

"Witam ponownie

Niestety nasi pracownicy nie mogą przywrócić statystyk przypisanych do poprzedniego konta PSNid po jego zmianie, pracownicy pomocy technicznej nie mają możliwości modyfikowania statystyk, rang, odznaczeń dla jakiegokolwiek konta. Ze względu na złożoność i rozmiar serwerów Battlefielda i ilość profili oraz nieprzewidywalność internetu mogą spowodować, że niektóre rangi, unlocki oraz statystyki mogą nie wyświetlać się poprawnie statystykami."

 

 

Fuck... zachciało mi się weterana...

 

 

Odnośnik do komentarza

Ot i kolejny materiał z Vietnamu prezentujący miotacz ognia (zarówno jako broń dla piechoty jak i perk dla czołgu). Ciekawe jak będzie reagować roślinność na mapie na ogień.

Link do bloga,

.

 

Na marginesie to ekipa od Battlefield Heroes zapowiedziała nowe darmowe przedsięwzięcie o nazwie bfplay4free, wygląda to jak bf2, ma działać na starszych pctach, można się zapisać do zamkniętej bety i obejrzeć krótką zapowiedź na http://battlefield.play4free.com/

Odnośnik do komentarza

No i proszę, tyle dobrego z premiery BO, że DICE (EA) zaczęło hype nakręcać na nowe rzeczy. W końcu następny duży BF wyjdzie zapewne za półtora roku, więc trzeba jakoś przykuć uwagę graczy do BC2. Ale do rzeczy - na blogu battlefield pojawił się nowy post, w którym jest tylko screenshot opisany jako BFBC2 playtest. I co z tego? Ano obrazek nie pochodzi z żadnej dostępnej do tej pory mapy. Wygląda to na zapowiedź zapowiedzi, heh.

Odnośnik do komentarza

Mapa bardziej pasuje mi na Ghost Town z BC. Ale byłoby świetnie, jakby dodali albo Oasis, albo właśnie Ghost Town. 2 najgenialniejsze mapy z BC2. Jednak wiadomo już jaka będzie jedna z map - Harvest Day.

dokladnie to chyba ta niska zabudowa przed tymi szkieletami wierzowców :D

 

ps w BC1 mozna bylo na tych wiezowcach grac ? ( taka aleja snajperów :D )

czy tez sama ta niska zabudowa?

 

a harvest day i aby tak dali np po 5 czolgów na strone achhhh

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...