Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Mapy sa od ponad pol godziny

 

Zagralem Conquest Heavy metal i Harvest Day. Pierwszy to lekkie przegiecie, 24 ludzi na tej mapie to zdecydowanie za malo, przynajmniej 32 graczy mialo by jakis sens. Jak nie zalapiesz sie na ja jakis pojazd, to masz pecha, jestes ofiara. Generalnie mapa dla fanow bitwy pod kurskiem. Ja w to nie bede gral. Harvest Day w trybie Conqest jest lepsza. Masa pojazdow- quady, buggie, czolgi etc. Szybkie akcje, wjazdy, flankowanie, snajpowanie itd... ogolem konkret. Mi sie podoba. Kazdy tutaj cos dla siebie znajdzie. Ide obczaic nastepne

 

Super, jak staram sie odpalic Oasis to przekierowuje na inne mapy. Niewieraygodne oblezenie Oasis.., przed chwila na Cold War bylem sam. WTF?

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Pogralem na cold war i sie srogo zawiodłem.

Dobrze ze ten map pack jest za darmo bo mnie byloby by wstyd brac kase za ten jeden wielki bug

Znikajace tekstury, przenikanie przez sciany...

juz wiem jakies mapy bede unikal jak ognia....

Odnośnik do komentarza

Cold War to nic, najbrzydszy jest Heavy metal z racji swojej wielkosci. Podczas lotu heli widac brzydkie i dorysowujace sie tekstury, no i framerate lekko spada. Nie dosc ze mapa malo atrakcyjna, to w dodatki niegrywalna. No coz PS3 slabo radzi aobie z duzymi przestrzeniami (malo pamieci)... Jutro zobacze jak to wyglada na PC.

 

W koncu dobilem sie do Oasis. Na Conquescie to wyglada prawie jak Arica Harbor, tyle ze wiecej jest domkow. Jednak gra sie bardziej intesywnie, naprawde nie uswiadczylem kamperstwa. Ostra walka o kazdy domek... W trybie rush na pierwszej bazie do obrony wkurza apache- nie ma sie gdzie ukryc, istna rzez, baza nie do obrony. Przydalo by sie jakies dzialko stacjonarne,

 

Jak narazie moim faworytem jest Harvest Day

Odnośnik do komentarza

No do c#ja pana, jeszcze staty i bronie wyzerowało :/ w grze, bo w menu są. Teraz niby wróciły, ale przed chwilą tez niby byly, totem rozlaczylo i nie bylo. eh.

 

Kolejny kick. Cos jakby nagły powrót graczy na servery zle na nie wpłynął. No dobra, na Oasis takie lagi ze moze jednak pojde sobie film obejrzeć.

 

wrazenia- Cald War? szpic ja nie wiem co ty od tej mapy chcesz, zadne wpadki techniczne mi sie w oczy nie rzucily, bo, powiedziałbym nawet ze mapka bardzo ladnie sie prezentuje zwlaszcza podczas szybowania na spadochrnie. Mnie się w miare podoba, duzo budynkow, na szybsze partie, szkoda bo ja bym wolał jeszcze kawałek mapki i dorzucić 1 parke Mcomów :tongue: Harvest ok, chociaż troche wiało pustką, sporo snajperów. Oasis zagram jak minie fala nowomapkowych entuzjastów. Tylko Heavy metal nie gralem bo nie ma Rusha :dry:

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Rozegrałem na razie po meczu na każdej mapie, na razie jestem happy, że coś nowego wreszcie. Najbardziej za(pipi)istym dodatkiem jaki znalazłem jest ciężarówka na Cold War, którą można jeździć (tylko że nie ma za bardzo gdzie). Cóż, nie chwalili się nowym pojazdem ;) Mapy sprawdzę dokładniej w weekend, ale generalnie jestem tak (tylko te spadki framerate, heh).

Odnośnik do komentarza

Zaq, na drugiej i trzeciej bazie po jednym mcomie wyprowadzili na zewnątrz. Wczoraj wieczorem wybroniliśmy się z bartkiem na drugiej bazie, kiedyś było to nie mozliwe.

 

Heavy Metal jest mega duży. Z pierwszej bazy do ostatniej flagi jest ponad kilometr. Pierwszy dzień map a już widziałem cwaniaka który wylądował na wiatraku i ostrzeliwał wrogów. Mapa ewidentnie pod helikoptery i snajperów, czyli nie dla mnie :]

Cold War za(pipi)ista ciasna zimowa mapka. Jak każda śnieżna mapa w BBC2. Shotgun i do przodu. Mcomy są na zewnątrz więc nie popełniono tego błędu co na White Pass. No i ta ciężarówka nie wiadomo po co, bo nie ma nią gdzie jeździć :]

Harvest Day. Najpierw mamy zabawę z czołgami na polach, potem wjazd do miasteczka i zaczyna się rzeźnia :]

Oasis nie zagrałem całej mapy więc się nie wypowiadam.

 

Fajnie jak wprowadzają nowe mapy, prześmiesznie jest, nie za bardzo ludzie ogarniają skąd nadchodzi wróg i kosy lecą aż miło :]

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

 

 

wrazenia- Cald War? szpic ja nie wiem co ty od tej mapy chcesz, zadne wpadki techniczne mi sie w oczy nie rzucily, bo, powiedziałbym nawet ze mapka bardzo ladnie sie prezentuje zwlaszcza podczas szybowania na spadochrnie. Mnie się w miare podoba, duzo budynkow, na szybsze partie, szkoda bo ja bym wolał jeszcze kawałek mapki i dorzucić 1 parke Mcomów :tongue: Harvest ok, chociaż troche wiało pustką, sporo snajperów. Oasis zagram jak minie fala nowomapkowych entuzjastów. Tylko Heavy metal nie gralem bo nie ma Rusha :dry:

ja jestem wyczulony na bledy. Po BC2 wiem ze DIce nie mozna zaufac i od nich gry tylko z 2 reki.

Bo codziennie dostaje nowa paczke cudów.

wystarczy pograc 30 minut i juz zawsze sie cos ciekawego zdarzy.

Im wiecej rusów na grze tym wiecej czarów:

tylko dzisiaj wywalalo mnie zawsze z czolgu bo chcial do niego wsiasc wróg. tzn ja jechalem sobie czolgiem na arice i nagle wywalilo mnie ze jestem poza i dalej jedzie przeciwnik..

Zabilem goscia pilotujacego UAV a gosc dalej latal...

Odnośnik do komentarza

Niezla akcja z ta ciezarowka (ciekawe czy na pace moga zoldaki siadac). W momencie kiedy szukalem za nia oslony pojawiala sie ikona wsiadaj. WTF? :) Po kiego grzyba ktos umiescil ten pojazd? Po co? Przypadek? Poza tym Cold War spodoba sie fanom CoD'a. Alez tam mozna fragowac! W 2 rundzie na mapie po 15 minutach mecz mialem 50/14. I tak niestety bylem trzeci w druzynie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...