Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

jezeli ktos chetny do wspolnej gry moj nik PSN PIORO86 , wreszcie docenilem jak wazna jest praca zespolowa w tej grze wczesniej gralem jak rambo no i konczylo sie ratio 0.33 itd:) teraz juz lepiej sie uklada no i udalo mi sie ratio 3.0 :D kocham ta gre, powrocilem do niej pomimo kupna GT5 (juz sprzedaje ja:P), juz sie nie moge doczekac DLC Vietnam:)

Odnośnik do komentarza

Jakich dodatków używacie najczęściej do pojazdów? Ja jezdziłem z alt. fire od czasu jak go odblokowałem, ale teraz mi sie odwidziało. Tzn zależy to od mapy, ale jeśli przeciwnik tez ma pojazdy opancerzone to jade z qucik reload albo zoomem.

 

tylko quick reload i alt.fie. 80% czasu mam al.fire - zawsze złapię jakiegoś kolesia biegnącego z C4 - wiele razy już ratowało mi to dupsko

Odnośnik do komentarza

quick reload, a jak planuję uav to high optics/spotowanie na zmianę z armor/c4

 

A mnie znowu dziś się zawiesiło na oasis,(pipi) tylko 2 razy dojechałem do końca, za to dziś miałem taką fajną akcję ja nie mogłem przejść przez płotek i pewien przeciwnik zawiesił się na mnie machalim dobre 20 sekund nożami i strzelali, aż nas obu za.yebał snajper z mojej drużyny.

Polubiłem ogromie heavy m. tam quick reload nieraz dawał przewagę w powietrzu czasem przeciw 2 heli i uav

Edytowane przez ziemia1
Odnośnik do komentarza

Ja głównie pojazdach używam sensora/alt, zależnie od mapy/sytuacji, ale od niedawna eksperymentuję z innymi perkami. Ostatnio na Arice jako atakujący wziąłem optykę do czołgu i wyszedł mi z tego mecz życia. Zdobyłem 3 Combat Excellence Pin bez respawna, czyli moją średnią miesięczną (ja jestem strasznie słaby w k/d ratio). Miałem taki cug, że tylko robiłem spota a następnie strzał, odległość między nami była ogromna, ale skuteczność niesamowita. Po prostu wow :)

Odnośnik do komentarza

Mi konsola się wczoraj zwiesiła pierwszy raz na nowych mapkach, ale na Harvest Day.

 

Jak już każdy się chwali czego używa, to i ja nie będę dłużny:

Blackhawk - mocniejsze pociski jako pasażer/pancerz jako pilot

Czołg - mocniejsze pociski

UAV - karabinek

Apache (rzadko latam, ale jak już to używam mocniejszych pocisków)

Bakcha/Bradley - mocniejsze pociski.

Odnośnik do komentarza

Pogralem w Heavy metal i mam dosc tej mapy po 2 rundach.

Ogrom debili, + mialem gre 12 snajperów vs 11 snajperów + ja inzynier

i nie wiem czemu w czolgach mialem bug ze jak dostane trafienie nie wazne z czego, rpg, granat, pistolet to czolg stawal i nie jezdil... ekran stawal sie szary a czolg nieruchomial.

nie mogl tez strzelac...

Odnośnik do komentarza

i nie wiem czemu w czolgach mialem bug ze jak dostane trafienie nie wazne z czego, rpg, granat, pistolet to czolg stawal i nie jezdil... ekran stawal sie szary a czolg nieruchomial.

nie mogl tez strzelac...

 

@szpit jest absolutnym mistrzem faili w tej grze. Masz jakiegoś epickiego pecha, podziwiam Cię, że Ty jeszcze w to grasz. Co drugi post opowiadasz o jakimś pechu, ja rozumiem shit happens, ale Ty masz totalnie przegięcie. serio

 

 

HILL 137 i VANTAGE POINT GAMEPLAY - gienialnie. JO J/EBIE !

(sorki, że link do FB, ale nie udało mi się samego filmu wydobyć i wkleić)

 

klik

 

Panowie uczymy się grać bez optyki!

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

i nie wiem czemu w czolgach mialem bug ze jak dostane trafienie nie wazne z czego, rpg, granat, pistolet to czolg stawal i nie jezdil... ekran stawal sie szary a czolg nieruchomial.

nie mogl tez strzelac...

 

@szpit jest absolutnym mistrzem faili w tej grze. Masz jakiegoś epickiego pecha, podziwiam Cię, że Ty jeszcze w to grasz. Co drugi post opowiadasz o jakimś pechu, ja rozumiem shit happens, ale Ty masz totalnie przegięcie. serio

 

 

HILL 137 i VANTAGE POINT GAMEPLAY - gienialnie. JO J/EBIE !

(sorki, że link do FB, ale nie udało mi się samego filmu wydobyć i wkleić)

 

klik

 

Panowie uczymy się grać bez optyki!

to jest ten problem. Rzucam miesem, w(pipi)iam sie non stop ale ciagle nie moge przestac grac ;/

Odnośnik do komentarza

Mam do Was pytanie czy Wy tez trafiacie na puste serwery? tzn gdzie jest bardzo malo ludzi? czesto gram squad deathmatch i czasami na mapkach jest malo ludzi, troche lepiej jest na conquest i rush, ale tez rzadko jest full ludzi, czyzby coraz mniej ludzi gra w ta gierke? czy mozna w jakis sposob wybierac serwery?

 ja i kolega mamy jakies magnetyczne wlasciwosci. Wchodzimy na serwer 2(my) na 3 za  2 minuty full server.

Odnośnik do komentarza

HILL 137 i VANTAGE POINT GAMEPLAY - gienialnie. JO J/EBIE !

Panowie uczymy się grać bez optyki!

 

Rewelacja, ile się tam dzieje, i ten ogień :) Miło też widzieć niezłą płynność działania mimo tylu efektów, szkoda, że gameplay tylko na X'a...

 

PS Ja bardzo rzadko gram z dodatkową optyką, tylko przeszkadza w celowaniu ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...