Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Próbowałem własnie zagrać - mam już odpowiedni level, ale jak wejdę w WeaponStats to dalej ani jednego killa... No nic, idę się najeść :)

Też tak mam. Ale lepsze to, aniżeli wyzerowany level podczas rozgrywki :rolleyes:.

 

Bawiłem się dzisiaj w nożownika na Cao San Temple. Przyczaiłem się pod resp NVA (grałem US). Patrzę typek biegnie, a kiedy minął mnie siedzącego w krzakach, puściłem się za nim w pogoń. Siedziałem mu na plecach przez dobre 200 m, kiedy przykucnął za skałą dostał kosą w czoło. :teehee:

Odnośnik do komentarza

Ja w "podstawce" tak sie bawilem, ale czesto konczylo sie to zgonem. Juz dobiegam do typa, leci kosa a tu bach tra ta ta... seria z tylu :)

 

A propo czolgu i heli w vietnamie... dlaczego zostaly pozbawione fizyki oraz dlaczego wykonane sa z "tektury". Niewiarygodne jak jade czolgiem to mam wrazenie ze poruszam sie trabantem. Podobnie jest ze smiglowcem, ktorego mozna ustrzelic za pomoca AK47 WTF?:blink:... a moze wietnamczycy w rzeczywistosci sciagali HUy'e za pomoca Ak47. Who knows?8)

 

Moze za wczesnie na pytanie, ale co lepsze- Vietnam czy "wersja podstawowa"? Dla mnie Vietnam to fantastyczne DLC, ale zmagania na wspolczesnych polach walki sa o klase wyzsze. Czekam na BFBC3!:potter:

 

Wesolych Swiat!

Odnośnik do komentarza

IMO podstawka i Vietnam serwują nam odmienne przeżycia. W podstawce bardziej liczy się taktyczne podejście i jest trochę łatwiej (nowoczesne zabawki, optyka). Vietnam stawia na szybszą, rzekłbym arcade'ową zabawę i ma znakomity klimat. Na razie wybieram Vietnam :whistling:.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie czołg w Vietnamie jest o klase lepszy niż od Abramsa w podstawce. Przede wszystkim ma lepsze działko które można nawet porównywać z minigunem w Blackhowku. Grając z kumplem z klanu nie wypuściliśmy z respa ziomków, tak kosiłem nim. Pozatym heli to dla mnie jest jakimś nie wypałem, można polatać góra z minute i potem trzeba sie ewakuować z niego, bo nawet z TeTetki można go rozwalić ;/ Ale za to działko na nim też jest b.dobre. AK-47 to chyba najlepszy karabin w grze, szkoda że go nie ma w podstawce, M14 to też jest jakiś niewypał i nie wiem jak mogli nim walczyć na wojnie kilkadziesiąt lat temu... Dodatek bardzo dobry, teraz tylko czekać na kolejną część z serii Battlefield :)

Edytowane przez Merson
Odnośnik do komentarza

M14 to chyba rodzinnie ma zwalone muszki,chociaż tutaj i tak lepiej niż w BC2 :P Mi podliczyło wszystkie statsy,inżyniera mam całego na gold,w assault muszę wymęczyć M14,jak zawsze medyk na końcu,to M40 to ma muszke z doopy :D Graficznie zaskoczył mnie na duży plus Vietnam,a Hill 147 to perełka,szczególnie jak zaczynamy grać,a nadlatują udrzutowce i zrzucają napalm,albo jak na polu ryżowym(nie pamiętam nazwy mapy)leży rozwalony transportowiec.Trzeba się przyglądać,duzo sie dzieje do okoła,chcą nam pokazać ze jesteśmy jednym z oddziałów w tej wielkiej machinie.Za to łódeczka kosi masakrycznie,tylko trzeba mieć dobrego "kierowce"

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Szkoda ze statow nie mozna nigdzie spr. Chetnie bym spr ile dolozyc do poszczegolnych broni bo niektore wolaja o pomste do nieba

Sprawdz w samej grze. Wejdz do weapons and gadgets- tam przy kazdej broni masz statystyki.

 

Trzy wieczory, i juz mam m40 203 kill'e:potter:. Butcher wspominal ze Phy Bay (czy cos takiego) jest rajeem dla snipera. G&^no prawda, Vantage Point w tej materii rzadzi. Alez ja tam nastukalem reckonem fragow!:diablo:

Odnośnik do komentarza

Szkoda ze statow nie mozna nigdzie spr. Chetnie bym spr ile dolozyc do poszczegolnych broni bo niektore wolaja o pomste do nieba

Sprawdz w samej grze. Wejdz do weapons and gadgets- tam przy kazdej broni masz statystyki.

 

Trzy wieczory, i juz mam m40 203 kill'e:potter:. Butcher wspominal ze Phy Bay (czy cos takiego) jest rajeem dla snipera. G&^no prawda, Vantage Point w tej materii rzadzi. Alez ja tam nastukalem reckonem fragow!:diablo:

 

no wlasnie w samej grze wyswietla mi lvl 0 od samego poczatku gry online wiec nie spr.

Odnośnik do komentarza

zdecydowanie tak. Pytanie czy problemy ze statystykami (brak podliczania), wyrzucanie z meczy, i reset do lvl 1 (mam tak od paru dni) to wina serwerow BC2? czy moze to cos nie tak z PSN? Czy ktos ma wersje na x360 i moze powiedziec jak to wyglada na drugiej platformie. Zaczyna mnie to powoli irytowac zeby kupujac i placac za gre nie mozna sie w pelni nia cieszyc:/

Odnośnik do komentarza

mam tak samo, zastanawiam sie czy jak to naprawia to staty za poprzednie gry sie dodadza czy nie ?

 

update:

 

z googleowalem temat i znalazlem na forum oficjalne informacje. kuknijcie sobie:

 

http://forums.electronicarts.co.uk/battlefield-bad-company-2-pc/1382052-regarding-past-few-days-connectivity-server-problems-dec-18th-22nd.html

Edytowane przez bombay
Odnośnik do komentarza

U mnie juz jest ok. Jak macie lvl 0 i gracie na nim to nie dodadz pkt do waszego normalnego levelu. Serwer sie wywala i nikt tych pkt juz nie przywroci. Ja ostatnio mam lvl1 tylko na scoreboardzie w trakcie gry a po meczu juz moj lvl jest ale wywalanie z meczu to istna masakra jest.

 

Ja tak miałem wczoraj i przedwczoraj, teraz już mi wszystko normalnie nabija i ani razu mnie nie wywaliło. Nie ma widocznie reguły komu się to przytrafia.

Odnośnik do komentarza

Szkoda ze sie przytrafia w ogole. Dzisiaj musialem przez lagi przerwac calkiem fajna runde na vantage point. Szkoda tylko ze nie moge nigdzie spr swoich statow bo strony padly a w my stats mam lvl 0

 

to jest jakaś kpina - odechciewa się grać. Ja nie wiem jak można takie jajca odstawiać. COD ponoć leży, teraz BF. Jaka to radość grać z lvl 1, podczas gdy np. 3 osoby z przeciwnej drużyny mają od 35 do 50 więc mają wszystkie bronie, perki, itp. To jest chore. Do tego przepadają wszystkie kille, nie nalicza medali (brąz, srebro, złoto), nalicza zapewne tylko kille i zgony do ogólnych statystyk (jak mu się czasami włączy jaki mam level, ale broni dalej wybierać nie mogę)

 

padaka mości Panowie, żenua pełną gębą

Odnośnik do komentarza

Strone wcześniej pisałem,ze naprawiają bo serwisy ze statsami w jakiś sposób obciążały online.Mi wszystkie kille zaliczyło,czy to normalnie,czy po prostu odejmując od wymaganej liczby tyle ile miałem gdy mnie wywaliło z meczu,dzięki temu już tylko 3 guny mi brakują do złota.Jeżeli po meczy macie w pasku osiagnięć zaliczone kille,kosy,piny to wam na bank doliczy.

Odnośnik do komentarza

"Here is a quick recap of what has happened during Dec 18th-22nd:

 

During Saturday, the stats database was getting overloaded for PC. This was both due to increased player counts and 3rd party stats websites pulling out stats.

This manifested itself in several ways:

* Sometimes the game would spend a really long time at the "updating stats" stage.

* Sometimes when people logged in, the game claimed that they were at rank 1.

* Sometimes the game would claim that they hadn't achieved anything (no pins/insignias etc).

One thing which is important to note here is that the stats for players have not been modified in any way - it is merely the game client that fails at retrieving them from the database.

 

We have blocked the main 3rd party stats websites, and are having a dialogue with their developers. Also, we have done modifications to the master server code to reduce the load that game clients cause on the stats DB. These changes were deployed during two master server restarts during Tuesday.

 

A bit later some networking issues caused something which we refer to as "ghost games" appearing in the server browser. What happened here was that 5-8% of all game servers fell offline, yet parts of the backend was under the impression that the servers were still connected. When the servers tried to reconnect, the backend would deny with the reason "there is already an identical server connected".

 

The swiftest way of resolving that is also the crudest - restarting the backend. We did so during Wednesday (a bit before lunchtime GMT).

 

At the time of writing, the backend is doing reasonably well and we are about to surpass 40k players online in less than an hour.

 

EDIT:

During evening Dec 22nd there are still reports about problems. These are likely due to packet loss that was occurring between two backbone locations in the US (one destination being near the master servers). The ranking DB itself held up fairly well during the night."

 

Szkoda ze sie tak bardzo przedluza ten okres niepewnych statow i perkow

Edytowane przez rpgfan
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...