Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Niestey PSN to darmowy serwis ( oraz amatotorski), wiec nie mozna spodziewac sie wysokiwej jakosci uslugi. PC to "dowiadczony gracz" na rynku, dlatego po premierze Vietnamu nie bylo zadnych problemow z giercowaniem. Pytanie tylko, kiedy PSn bedzie platna usluga. Moim daniem to kwestia czasu- PSN Plus to tylko poczatek.

 

Kwestia statystyk to dla mnie pikus, mnie wku*&wia slaba grafa w Vietnamie (w podstawce tez). Rozdzialka 720p na 32 calach to kpina. Zobaczcie panowie 1080p na kompach... poezja! Zreszta Battlefield 3 kupie na PC. Nie rozumiem jak mozna spie&&olic ta gre, Killzone2 ( trojka tez) udowodaniaja ze Ps3 to konkretny sprzet, wiec dlaczego port na Ps3 ( na Xbox pewnie tez) to graficzny "paszkwil"??? WTF!?

 

I jeszcze jedno. Jak wychodze z Vietnamu do "podstawki ( i odwrotnie), to mi resetuje ustawieniu perkow oraz broni wszystkich klas. Alez mnie to wk*&wia! Dice za takie akcje powiniscie byc gwalceni co noc. Olewacie pS3, proste. Posylam wam swiateczne fakii, i zycze abyscie nie odrywali kuponow od BFBC2.

Edytowane przez walek
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Mnie jakoś grafika nie razi - może dlatego, ze nie mam porównania :-) co do statsów - są, ale jakoś dziwnie opóźnione. Podczas gry wpada mi złoto, potem zagladam do statystyk i widzę, ze brakuje mi jeszcze 28 killi.... Resetowania perkow nie zauważyłem, wchodzę w Vietnam daje JOIN i wszystko jest na swoim miejscu

Odnośnik do komentarza

Kwestia statystyk to dla mnie pikus, mnie wku*&wia slaba grafa w Vietnamie (w podstawce tez). Rozdzialka 720p na 32 calach to kpina. Zobaczcie panowie 1080p na kompach... poezja! Zreszta Battlefield 3 kupie na PC. Nie rozumiem jak mozna spie&&olic ta gre, Killzone2 ( trojka tez) udowodaniaja ze Ps3 to konkretny sprzet, wiec dlaczego port na Ps3 ( na Xbox pewnie tez) to graficzny "paszkwil"??? WTF!?

 

Glorious PC Gaming Master Race? Chyba kolego pomyliłeś działy, w każdym razie za bardzo mi tu zalatuje próba trollowania ludzi i zaczynania kolejnej wojny konsole-pc. Poza tym na BC2 narzekasz? Widziałeś jak wygląda BO? Jeśli nie to zobacz i wtedy stwierdź czy chłopaki z Dice naprawde tak spier.dolili wersję na PS3.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja tam nie wiem wg jakich standardów graficznych robili te mapy, ale znalazłem wiszącą w powietrzu palmę (wisi pół metra nad ziemią, fuszerka level designerów) na temple, i beczki które pojawiają się dopiera jak się podejdzie na odległość 20m od nich.

 

Nie zmienia to faktu, że gra się świetnie :) czuję klimat BF1943 w tym Wietnamie, a to dobry klimat był.

No i gra mi się lepiej w CQ, w przeciwieństwie do podstawki, 2 z 4 map mają wszystkie flagi połączone drogami, więc bywa ciekawie.

Odnośnik do komentarza

pytanie, czy wystarczy jeden strzal w glowe, zeby koles dostal headshota i umarł? (nie ze snajperki)

 

Gram PPSh i tak, wystraczy headshot aby położyć kolesia.

 

 

Bullshit. Żaden strzał w głowę z broni innej niż snajperka/shotgun nie zdejmie nikogo, unless grasz w hc. Postać ma 100 życia, PPSH zadaje z bliskiej odległości circa 25 dmg , headshot 2.1 raza tyle więc są potrzebne 2 strzały w łeb.

Odnośnik do komentarza

Niestey PSN to darmowy serwis ( oraz amatotorski), wiec nie mozna spodziewac sie wysokiwej jakosci uslugi. PC to "dowiadczony gracz" na rynku, dlatego po premierze Vietnamu nie bylo zadnych problemow z giercowaniem.

 

 

Grales na pc? Co za bzdury wypisujesz, przez jakies 3-4 dni co chwile znikaly rangi, odblokowane perki i bronie.

Odnośnik do komentarza

pytanie, czy wystarczy jeden strzal w glowe, zeby koles dostal headshota i umarł? (nie ze snajperki)

 

Gram PPSh i tak, wystraczy headshot aby położyć kolesia.

 

 

Bullshit. Żaden strzał w głowę z broni innej niż snajperka/shotgun nie zdejmie nikogo, unless grasz w hc. Postać ma 100 życia, PPSH zadaje z bliskiej odległości circa 25 dmg , headshot 2.1 raza tyle więc są potrzebne 2 strzały w łeb.

 

No własnie narazie poddaję pod wątpliwość te wszystkie statystyki. Według nich TYLKO M40 potrafi zabić headshotem, a sam wiem, ze SVD spokojnie zabija jak tracisz w głowę. Według statystyk nie powinien, bo zabiera tylko 39, wiec razy 2.1 = brak zgonu. Coś mi tu nie pasuje (sam osobiście trafiłem z tej broni kolesia w głowę jak był na własnym respie).

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

pytanie, czy wystarczy jeden strzal w glowe, zeby koles dostal headshota i umarł? (nie ze snajperki)

 

Gram PPSh i tak, wystraczy headshot aby położyć kolesia.

 

 

Bullshit. Żaden strzał w głowę z broni innej niż snajperka/shotgun nie zdejmie nikogo, unless grasz w hc. Postać ma 100 życia, PPSH zadaje z bliskiej odległości circa 25 dmg , headshot 2.1 raza tyle więc są potrzebne 2 strzały w łeb.

 

No własnie narazie poddaję pod wątpliwość te wszystkie statystyki. Według nich TYLKO M40 potrafi zabić headshotem, a sam wiem, ze SVD spokojnie zabija jak tracisz w głowę. Według statystyk nie powinien, bo zabiera tylko 39, wiec razy 2.1 = brak zgonu. Coś mi tu nie pasuje (sam osobiście trafiłem z tej broni kolesia w głowę jak był na własnym respie).

 

Magnum ammo/typ nie miał full życia. Innej możliwości nie widzę, unless multiplier jest większy niż 2.1

Odnośnik do komentarza

Po paru dniach spędzonych z Vietnamem stwierdzam że najlepiej wypada podbój co dziwne w podstawie nie przykuwałem do niej wiekszej uwagi, szczególnie polecam mapę PHU Bai Valley jest czym polatać, pojeżdzić i świetnie sprawdzają się w akcji.A gorączka jest dość słaba jak dla mnie na dodanych mapach mało jest atrakcji no i dość szybko akcja się kończy w sumie przydałaby się jeszcze jedna para m-com na każdej mapie.

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

No Ventage i Hill to klasyka,super miodne mapy.Ja już mam prawie wszystko z pucharków,brakuje mi tylko 46 killi hali(to będzie najtrudniejsze)i 1 ukryte trofeum(wie ktoś jakie to?).Już w wojsku lubiłem AK47,ale w tej grze to cudna broń,szybkie bieganie,body armor i jednoosobowa armia która potrafi przechylić szale zwycięstwa staje sie realna :D Niestety znów występują bugi z kosą,bo ja wytłumaczyć kose od typa po tym jak ja 2 razy wcześniej się na nim"ślizgnełem" :/ Co do heli,to jak jest ogarnięty pilot to idzie coś polatać(obowiazkowo armor na pojazd),tylko że większość z którymi latałem,rozbijała się o drzewa.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

No Ventage i Hill to klasyka,super miodne mapy.Ja już mam prawie wszystko z pucharków,brakuje mi tylko 46 killi hali(to będzie najtrudniejsze)i 1 ukryte trofeum(wie ktoś jakie to?).Już w wojsku lubiłem AK47,ale w tej grze to cudna broń,szybkie bieganie,body armor i jednoosobowa armia która potrafi przechylić szale zwycięstwa staje sie realna :D Niestety znów występują bugi z kosą,bo ja wytłumaczyć kose od typa po tym jak ja 2 razy wcześniej się na nim"ślizgnełem" :/ Co do heli,to jak jest ogarnięty pilot to idzie coś polatać(obowiazkowo armor na pojazd),tylko że większość z którymi latałem,rozbijała się o drzewa.

To ukryte trofeum jest za najlepszy squad na Operation Hastings.

Odnośnik do komentarza

Pewnie nie działa a szkoda bo jazda byłaby super,szkoda że na śnieżnych mapach jak walniesz z granatnika w góre nie ma lawiny :P

 

PC-towcy grubo do przodu poszli w statsach:

 

http://www.battlefieldbadcompany2.com/vietnam/battleforhastings

 

Ale co sie dziwić,jak mi sie ammo kończy jako snajperowi,to musze biec z pistoletem w ręku,bo assault który koło mnie biega nie wpada na ogół na to by mi ammo dać.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...