Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Ale co sie dziwić,jak mi sie ammo kończy jako snajperowi,to musze biec z pistoletem w ręku,bo assault który koło mnie biega nie wpada na ogół na to by mi ammo dać.

 

Miedzy innymi dlatego ostatnio mnie szlag trafial jak gralem z randomami. Czasem mam wrazenie ze sam gram bo ludki biegaja gdzie chca, chociaz to nie trudne pomyslec chwile i ustawic sie w odpowiednim miejscu

Edytowane przez rpgfan
Odnośnik do komentarza

Jest ok jest ok udało mi się wczoraj polatać śmigłowcem 10min na conquest bez zestrzelenia z 4 naprawami. Bilans:

2 helikoptery zestrzelone rakietami, 3 czołgi, 2 jeepy, 10 typa (koledzy na burtach) no i jeszcze ze spadochronu śmigłowiec z UZI!!! wypas to wyglądało

Niech mi tylko ktoś powie coś złego o UZI!! wpadam wczoraj do budynku z ładunkiem 4 typa w środku rozpylacz i trzy trupy czwarty z noża. Z UZI STRZELA SIĘ Z BIODRA BEZ CELOWANIA dlatego nazywa się to rozpylacz

Edytowane przez CrazyDaro
Odnośnik do komentarza

Z tym bywa różnie. Generalnie ja włączasz grę obczaj swoje statsy i jeśli masz lv.0 wyloguj się z PSN i logój dopóki nie wskoczy normalny rank i po tym powinno być ok ja nie miałem problemów z Vietnamem od dwóch dni

 

Gorzej że im pomagam,bo wciskam select ale mało kto na to reaguje.Ja potrafie się baze wcześniej respnąć by dać ammo snajperowi.

zapraszaj do party ;)

ja zawsze daje ammo,med, naprawiam

 

Z litwinem gra się spoko bardzo podobnie jak mój kolo Akairyuu. Taki wolny elektron, dobry do zrzutu ze śmigłowca na tyłach wroga i nie dość że pożyje tam dłużej niż ja polatam to jeszcze wywrze efekt psychologiczny gdyż koszenie ogranicza snajperstwo hehe. A tak poza tym Litwin dobrze wie że jak brakuje ammo to..... trzeba skosić assaulta :D POZDRO LIWIN i GAMBLER!!!

Edytowane przez CrazyDaro
Odnośnik do komentarza

Apropo niekumatych gości grających u naszego boku. Raz miałem chlubny wyjątek. Gość którego nie znam i bez łączności na HS podleciał do latarni w Valparaiso gdzie na najwyższym piętrze sobie snajpiłem. Zatrzymał się przy balkoniku w mig wskoczyłem i gość ku mojemu zaskoczeniu podleciał nad latarnię i pozostał chwilę w zawisie. Zeskoczyłem sobie i git. Życzę sobie i wam więcej tak domyślnych kompanów

 

Mi wszystkie statsy zapisuje,mam już 2 golda w AK47 :P Uzi jest fajne na bliski kontakt,ale wole M10,bo w przeciwieństwie do UZI da się postrzelać z muszki,bo nie zasłania. Daro tak mi słodzi ze aż mi głupio :D chyba mu już kosy nie sprzedam jak bede miał okazje :P

 

Litwin c h o l e r a poprostu uważam że przy teamie 4 gości zgranych taki jeden one-man-army jeśli mu się nie wpieprzać w stealth jest wręcz niezbędny (wide: snajperzy, cwaniaki itd itp)Poza tym obaj jesteśmy z nad morza MARINES hehe

Edytowane przez CrazyDaro
Odnośnik do komentarza

Jest ok jest ok udało mi się wczoraj polatać śmigłowcem 10min na conquest bez zestrzelenia z 4 naprawami. Bilans:

2 helikoptery zestrzelone rakietami, 3 czołgi, 2 jeepy, 10 typa (koledzy na burtach) no i jeszcze ze spadochronu śmigłowiec z UZI!!! wypas to wyglądało

Niech mi tylko ktoś powie coś złego o UZI!! wpadam wczoraj do budynku z ładunkiem 4 typa w środku rozpylacz i trzy trupy czwarty z noża. Z UZI STRZELA SIĘ Z BIODRA BEZ CELOWANIA dlatego nazywa się to rozpylacz

ja dzis zauwazylem ze 3/4 ludzi w Vietnam gra jak w normalna gre.

widzia Heli, patrza nie ma tracera to sie chowaja po krzakach... zamiast ladowac ten 1-2 magazynki w heli aby spadl

Mi statów nie zalicza,

Ubilem z 50 z miotacza ognia i nadal nie mam trophy bo w grze caly czas pokazuje mi 9

Odnośnik do komentarza

ja dzis zauwazylem ze 3/4 ludzi w Vietnam gra jak w normalna gre.

widzia Heli, patrza nie ma tracera to sie chowaja po krzakach... zamiast ladowac ten 1-2 magazynki w heli aby spadl

Mi statów nie zalicza,

Ubilem z 50 z miotacza ognia i nadal nie mam trophy bo w grze caly czas pokazuje mi 9

 

Podstawowy błąd latających huey jest taki że wskakują do niego i wio do przodu!!!Tymczasem wszyscy obrońcy patrzą do góry i wyczekują durnia. Zazwyczaj latam chwilę nad bazą ostrzeliwując ładunki i czekam aż swoi rozpanoszą się po terenie i pojawią się swojskie pojazdy i dopiero wtedy do boju. To proste jeśli przeciwnik ma na d u p i e czołg to jego najmniejszym problemem jest śmigłowiec

Edytowane przez CrazyDaro
Odnośnik do komentarza

Hueja(jak to brzmi :P )ciężko trafić z RPG,ale za to kule robią z niego sito,raz 1 magazynkiem RPK lub XM22 takie rozniosłem,tylko zwalone jest że rzadko kille wpadają,bo każdy wyskoczy wcześniej.Ja już mam trofeum,nie wiem czemu ci szpic nie liczy.

tak samo nie mam trophy za wygranie na kazdej mapie....

Odnośnik do komentarza

Poza tym obaj jesteśmy z nad morza MARINES hehe

 

Panowie, jeszcze po lodziku sobie zróbcie ... :teehee:

 

Ciekawe jest to, ze w Vietnamie gram w sposób dokładnie odwrotny do tradycyjnej wersji gry. Najczęściej gram inżynierem lub medykiem, a mój ulubiony tryb to Conquest. Świat się kończy ....

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ten Vietnam mnie rozwala :teehee: Kampie snajperem sobie, strzelam heda z dużej odległości jakiemuś typkowi, a mój ziomek nagle krzyczy soczyste: FUCK YEAH!!! :D I nawet dobrze że nie ma polonizacji na PS3 bo pewnie bym usłyszał: Tak! Kurde strzeliłem prosto w głowe temu Vietnamczykowi, to ekscytujące !!! :lol:

Edytowane przez Merson
Odnośnik do komentarza

Eee, tam. Akurat polonizacja BC2 wypadła dobrze. Posłuchaj sobie choćby w filmikach z PPE. Zwroty typu: "Na oklaski kur.wa czekasz?! Rozbrój to!", czy wypowiedziane przez Pazurę: "Oddziały specjalne... Ha! To jest kur.wa to!" pamiętam do dziś :D

Edytowane przez TheRozi
Odnośnik do komentarza

Eee, tam. Akurat polonizacja BC2 wypadła dobrze. Posłuchaj sobie choćby w filmikach z PPE. Zwroty typu: "Na oklaski kur.wa czekasz?! Rozbrój to!", czy wypowiedziane przez Pazurę: "Oddziały specjalne... Ha! To jest kur.wa to!" pamiętam do dziś :D

 

Według mnie polonizacja akurat w BC2 Vietnam całkowicie zapsuła by klimat. Biegasz sobie po mapie, a Wietnamce krzyczą po polsku, amerykańce też. Pewnie zaraz z głośników puszczą "Jak Anioła głos" zamiast "Fortunate Son".

Odnośnik do komentarza

znalazłem track list ale to jest chyba ze starego pecetowego vietnamu

  1. Creedence Clearwater Revival - "Fortunate Son" (opening theme)-As a reference to Platoon (film) and Forrest Gump.
  2. Edwin Starr - "War"
  3. Martha Reeves and the Vandellas - "Nowhere to Run"-As a reference to Good Morning, Vietnam.
  4. The Troggs - "Wild Thing"
  5. Rare Earth - "Get Ready"
  6. Canned Heat - "On the Road Again"-As a reference to Tour of Duty (TV series).
  7. The Guess Who - "Shakin' All Over"
  8. Count Five - "Psychotic Reaction"
  9. Deep Purple - "Hush"
  10. The Kinks - "All Day And All Of The Night"
  11. The Kinks - "You Really Got Me"
  12. The Box Tops - "The Letter"
  13. Jefferson Airplane - "Somebody to Love"
  14. Bobby Fuller Four - "I Fought the Law"
  15. Budapest Symphony Orchestra - "The Ride of the Valkyries"-As a reference to Apocalypse Now.
  16. The Trashmen - "Surfin' Bird"-As a reference to Full Metal Jacket.
  17. Jefferson Airplane - "White Rabbit" (Menu theme, instrumental remix)-As a reference to Platoon (film).

Edytowane przez CrazyDaro
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Grając w ten dodatek,uświadamiam sobie jaka to straszna wojna musiała być,nic nie widać i kulka w głowe.To typowy marines,bo i w MW służyłem :P Walduś chcesz sie przyłączyć? :D

 

chętnie, ale musiałbyś zagrać w tryb dla prawdziwych mężczyzn: bez kampienia, "cichego przemykania" itepe itede, tylko prawdziwa wojna dla prawdziwych facetów, nie żadem tam hardcore dla ratowania ratio.... :teehee:

 

@CracyDaro - wklejałem to parę stron temu, to jest soundtrack ze starego Vietnamu, niestety

 

wczoraj (w sumie dziś) o 3 rano miałem najszybszy mecz w historii: przegraliśmy rundę w jakieś 3 minuty na S Temple.... masakra. Nie wiedzieliśmy co się dzieje nawet...

Odnośnik do komentarza

Panowie moze ktos potwierdzic tego Flag Defender Pin (to jedyny ktory mi brakuje a przez to 2 insygnia). Zabijam po kilka osob przy fladze, widze ze dostaje +30 za flag defend i nic. (bankowo mam wiecej niz 4)..jobla dostane z tym pinem

 

Pewności nie mam ale chyba chodzi o to żeby bronić różnych flag naprzemiennie poza tym nie zawracałbym sobie głowy robieniem tego pinu na siłę bo samo wpadnie na 100%

Walduś już mnie nie rusza ta wojna HC vs. Normal(czyt. Arcade) a grając na normalu mam o wiele lepsze ratio i skopane mam tylko dlatego że zawsze w p i e p r z a m się w największą zadymę

Edytowane przez CrazyDaro
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...