Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie moze ktos potwierdzic tego Flag Defender Pin (to jedyny ktory mi brakuje a przez to 2 insygnia). Zabijam po kilka osob przy fladze, widze ze dostaje +30 za flag defend i nic. (bankowo mam wiecej niz 4)..jobla dostane z tym pinem

 

a zaznaczasz selectem flagę przy której zabijasz ? miałem podobnie jak Ty: po 10 flag defend kill w rundzie i nic. potem dla pewności zrobiłem po dwa kille przy 4 różnych flagach - za każdym razem select na daną flagę ... jakoś wpadło

 

albo tak jak pisze CrazyDaro; próbuj naprzemienie różne flagi, tylko wydaje mi się że muszą być zaznaczone selectem.

Edytowane przez TakeshiX
Odnośnik do komentarza

Widzieliscie ten w(pipi)... glith z lodzia? Wczoraj mnie malo szlag nie trafil jak goscie SPOD MAPY nawalali do nas. Za jakis czas vietnam stanie sie niegrywalny jak wiecej osob to podchwyci

 

Taaa widziałem przedwczoraj, nawet tematy już są o tym na forum EA. Jeśli zobaczę coś takiego podczas gry to wyjdę i tyle, nie ma sensu się wkur.wiać. Liczę, że naprawią to szybciej niż płotek, bo to jednak uber-exploit.

Odnośnik do komentarza

Walduś już mnie nie rusza ta wojna HC vs. Normal(czyt. Arcade)

 

mnie też nie, już bardziej dla żartu poruszam tą kwestię, bo mały podjazd w kierunku Litwina jest zawsze mile widziany. Wy to napie.rdalacze jesteście, ja mam ledwo ratio 1.07 po wielu godzinach walk i dużej dozy szczęścia, więc mi to tylko dobry team za plecami pomaga :teehee:

 

BTW. Wspomniany glitch to masakra jakaś. Filmik:

 

http://www.youtube.com/watch?v=bJpS87Govj4

 

od 2:20 widać z killcama jak koleś siedzi pod wodą i kosi z łódki. Absurd

Odnośnik do komentarza

Jak dla żartu no to OK nie wiem jak Litwin bo to marynarz więc między rejsami ma czas hehe ale ja spędziłem 3 bite miesiące na L4 + urlop (poruszanie się nie bardzo bo operation) to sobie ponapierdzielałem + beta(arica200h) + demo(valdez100h) i jakoś tak wyszło że staty cztero-pięciocyfrowe

 

STRONKA BFBCS OSTATECZNIE PIERDYKŁA!!!

Edytowane przez CrazyDaro
Odnośnik do komentarza

A propos trybu "dla prawdziwych mężczyzn", to trójkąciki są dobre, ale na drzwiach do publicznego kibelka

 

 

Grając w ten dodatek,uświadamiam sobie jaka to straszna wojna musiała być,nic nie widać i kulka w głowe.To typowy marines,bo i w MW służyłem :P Walduś chcesz sie przyłączyć? :D

 

chętnie, ale musiałbyś zagrać w tryb dla prawdziwych mężczyzn: bez kampienia, "cichego przemykania" itepe itede, tylko prawdziwa wojna dla prawdziwych facetów, nie żadem tam hardcore dla ratowania ratio.... :teehee:

 

@CracyDaro - wklejałem to parę stron temu, to jest soundtrack ze starego Vietnamu, niestety

 

wczoraj (w sumie dziś) o 3 rano miałem najszybszy mecz w historii: przegraliśmy rundę w jakieś 3 minuty na S Temple.... masakra. Nie wiedzieliśmy co się dzieje nawet...

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy ktoś tu zauważył, ale zmieniła się czułość celowania po przycelowaniu. Brzmi głupio, ale chodzi to, że jak w podstawce przycelowujesz L1 to zmniejsza się sensitivity gały - celownik porusza się wolniej niż przy celowaniu z biodra. W Vietnamie celowanie z biodra i z muszki ma taką samą czułość. Szczególnie mocno czuć po przesiadce vanilla-vietnam i odwrotnie.

Już jak za pierwszym razem włączyłem Vietnam to jakoś tak mi szybko muszka chodziła na lewo i prawo, ale ostatnio gram dużo na padzie od X w inne fpsy i myślałem, że się odzwyczaiłem. Dziś to wyczytałem na forum EA i się trochę uspokoiłem (że to nie ze mną nie tak). Moim zdaniem zmiana na gorsze (razem z dmg broni i ich recoilem), panowie z DICE sprawdzają chyba jak bardzo mogą się w mechanice gry zbliżyć do konkurencji, heh.

Odnośnik do komentarza

Pograłem i podoba mi się, choć to nadal stary dobry BF: BC 2 , tylko w innej skórce ;)

 

Porównuję ją sobie z najlepszym FPS-em o wojnie w Wietnamie jaki znam, czyli z Vietcongiem (z PC). W Vietcongu bardzo mi się podobał klimat multi, gdzie było taktycznie i głównie gra polegała na podchodach. Bardzo szybko noob'y pędzące "na urrrra!" ginęły albo od strzału dobrze ukrytego snajpera, albo obrywały z granatu, albo ktoś litościwy i dobrze zakryty skończył ich marny żywot. Po prostu kiedy szedłeś, nigdy nie mogłeś być pewien czy ktoś Cię właśnie nie bierze w lunetę, czy na muszkę. To było bardzo emocjonujące, mimo że nie było jakiś wielkich wymian ognia. Fakt, nie było pojazdów a tereny głównie toczyły się w dżungli. Były jedynie naloty, i to w dodatku limitowane do jednego radiomana na drużyne (snajperów mogło być dwóch), i trzeba było się trochę znać na koordynatach mapy.

 

Ale wracając do BF: BC 2 Vietnam - tutaj mamy chaos i czasami po prostu tępe strzelanie. Bez ogródek, bo z broni strzela się dosyć łatwo, więc prując serią można nieźle wybić wpadając gdzieś na chwilę (i ginąc za tą chwilę ;) ). Ułatwiono chyba strzelanie z biodra, za to muszki w LMG-ach to porażka (pomijając tego opartego na AKM-ie, co nawet jak kałach wygląda, tylko ma bęben i nóżki). W zasadzie gram inżynierem i szturmowcem, UZI i PPS, no i kałach i M16A1 to moje wybory. Z RPG też się fajnie strzela i szybko wyciąga, więc kiedy kończy mi się amunicja, to zamiast pistoletu wyciągam "rurę" ;)

 

Bardzo mi się podoba Hill 137 w Rush'u, jak atakując widzisz jak samoloty zrzucają napalm, widzisz jak powoli opada z powietrza, a potem przy następnych m-com'ach wychodzisz z jaskiń i widzisz to wszystko takie popalone, woooow krótko mówiąc. Brakuje tylko trupów dzieci, matek i rolników ;)

 

Szkoda, że niewiele broni u Vietcongu. Gdzie Mosiny i Simonowy (SKS-y), gdzie IZH-43 (dubeltówka Baikal) i lepsza "pepesza" (ta bez bębna). Oj przydałoby się trochę urozmaicić ten arsenał ;)

Odnośnik do komentarza

Czy Wam tez od czasu ostatniej aktualizacji zaczal wieszac sie BF? <_<

Notorycznie, zwlaszcza na Oasis. Tam to mi chyba z 20 razy zawieszala sie konsola, w momencie kiedy latalem UAV. Chociaz w "normlanych" sytuacjach tez sie zawieszala. Najbardziej wkurzajace jest to ze kiedy zmieniasz Vietnam na "podstawke" (lub odwrotnie) to od nowa musisz wybierac bron i perki w kazdej klasie.:down:

 

Nie wiem czy ktoś tu zauważył, ale zmieniła się czułość celowania po przycelowaniu. Brzmi głupio, ale chodzi to, że jak w podstawce przycelowujesz L1 to zmniejsza się sensitivity gały - celownik porusza się wolniej niż przy celowaniu z biodra. W Vietnamie celowanie z biodra i z muszki ma taką samą czułość. Szczególnie mocno czuć po przesiadce vanilla-vietnam i odwrotnie

No wlasnie. Vietnam niebezpiecznie zbliza sie do COD'a. Kiedy odpalam "podstawke" to mam wrazenie jakbym sie slimaczyl i jakby bron byla slabsza. Oczywiscie nowe DLC jest swietne, ale manadzieje ze BFBC3 pojdzie sladami wersji podstawowej niz Vietnamu. Bo te "drugie" to przyjemna, reklasujaca arcade'owka w klimatach konfliktu wojny wietnamskiej. O ile nabycie platyny M95 zajelo mi wiele tygodni, tak na koncie m40, w 4 wieczory, mam 478 killi :)

Odnośnik do komentarza

Mniejsze mapy to i żywiołowość większa.M40 na 12* dobrze ściąga,inne snajperki są zwalone,ale też mi brakuje innych broni z tamtych czasów,no i pepeszy z 75 nabojami w bębnie.

 

12x? Po cholere używać 12x i pozbawiać się możliwości wygodnego ściągania ludzi na krótki-średni dystans? Defaultowa luneta też na luzie daje rade na b daleki dystans(całe Hill np)

Edytowane przez dżar
Odnośnik do komentarza

Mniejsze mapy to i żywiołowość większa.M40 na 12* dobrze ściąga,inne snajperki są zwalone,ale też mi brakuje innych broni z tamtych czasów,no i pepeszy z 75 nabojami w bębnie.

 

12x? Po cholere używać 12x i pozbawiać się możliwości wygodnego ściągania ludzi na krótki-średni dystans? Defaultowa luneta też na luzie daje rade na b daleki dystans(całe Hill np)

uzywajac defaultowej lunety w m21 mialem ratio ok 1 gosc na magazynek ( sciagali mnie z uzi bo nie bylem w stanie ich wypatrzec z takiej odleglosci :)

majax x12 robie 2-3 gosci na magazynek wiec widze poprawe

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...