Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Chyba wracam do normalu :P tak jak dzisiaj tam leciały z szyi Dot tagi to chyba tylko liście lecą podczas jesiennego wiatru :P Ratio najniższe miałem 2:75 a najwyższe 6:75 i mówią że to na HC łatwiej się gra,a najważniesze że wpadło 7 killi z UH1,co do tej pory u mnie graniczyło z cudem,jednak celownik sie przydaje i znakowanie celów na ziemi.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

A ja chciałem psioczyć, że głupoty wypisują na oficjalnym blogu i wcale nie nalicza statsów, a tu miła niespodzianka. Wczoraj, po wyłączeniu konsoli, wszedłem na stronę EA ze statystykami a tu wszystko zaliczone, po 5 dniach :) Najlepsze jest to, że 10 minut wcześniej w grze miałem nieaktualne statsy i odznaki. Najbardziej żal by mi było Combat Excellenca, bo niestety ciągle nie mam 50 :)

Odnośnik do komentarza

mam pytanie... jestem zainteresowany kupnem tej ze gry. w sklepie widnieja dwie pozycje standardowa edycja (120zl) i ultimate (200zl). czym to sie rozni bo 80 zl wiecej to troche kasy jakby nie patrzec... a glownie interesuje mnie gra online

 

http://tinyurl.com/28wlhkb ;)

 

PS Kupić Vietnam czy poczekać? Dużo czasu teraz na konsolę nie mam i jak czytam o tych zwiechach, wywalaniu, wariujących statach to nie wiem czy chcę sobie nerwy psuć, aż taka tragedia? :)

Odnośnik do komentarza

Po tym filmiku sam sprobowalem, i raz wpadlo z tej miejscowki 33 fragi :dance:... A propo jej mocy. Niestety/stety nie jest tak mocna jak wszysycy trabia naokolo. Nie mozna jednym strzalem w tors, brzuch (czyt. wszystko ponizej glowy przy 100% HP oponenta) sciagnac kolesia, majac nawet magnum ammo. Reloading bez perku ma jak dla mnie bardzo szybki.

 

Mnie juz powoli nudzi Vietnam, wracam do "podstawki". Zreszta jak do niej wracam mam swietne wyniki- szczegolnie wtedy kiedy najwyzyszy lvl w dryzunie przeciwnej to 30 :rolleyes:

 

Chcecie zobaczyc najwiekszy kawal roku, czyli Game of THE Year w kategorii najlepszy FPS. Wsluchajcie sie w tlo muzyczne prezentowanego zwyciezcy. Beczka smiechu...:lol:

http://www.gametrailers.com/video/best-first-person-game-of-the/708654

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Mniejsze mapy to i żywiołowość większa.M40 na 12* dobrze ściąga,inne snajperki są zwalone,ale też mi brakuje innych broni z tamtych czasów,no i pepeszy z 75 nabojami w bębnie.

 

12x? Po cholere używać 12x i pozbawiać się możliwości wygodnego ściągania ludzi na krótki-średni dystans? Defaultowa luneta też na luzie daje rade na b daleki dystans(całe Hill np)

uzywajac defaultowej lunety w m21 mialem ratio ok 1 gosc na magazynek ( sciagali mnie z uzi bo nie bylem w stanie ich wypatrzec z takiej odleglosci :)

majax x12 robie 2-3 gosci na magazynek wiec widze poprawe

 

 

spróbujcie sobie grając w teamie ustawienie snajper + jakakolwiek snajpa + szybkie nogi(wiem dziwne dla snajpa ale ma sens wierzcie mi) + magnum. Na logikę najciemniej pod latarnią pokombinujcie tak żeby strzelać z boków i plecami do kierunku z którego idzie przeciwnik. Szybkie nogi są po to żeby spieprzyć w razie zagrożenia albo zmienić miejsce po zabiciu kilku typów w krótkim odcinku czasu(takie przykampienie na krótką metę albo wolę to nazywać ambush). Tylko trzeba trochę zluzować nie strzelać gdy nie jesteś pewny trafienia no i NIE STRZELAĆ GDY PRZECIWNIK JEST ZWRÓCONY PRZODEM DO CIEBIE!! Gram na padzie z czułością na maxa moje wyniki z tym ustawieniem na podstawie na HC 37-3 35-2 20-1 itd itp polecam ale trzeba kombinować non stop no i komunikaty od kumpli bezcenne. Aha blachy wpadają genialnie no i dobrze jak poruszasz się za swoim oddziałem oni cię osłaniają a ty ich.

 

Co snajper bez czujek to kastrat PUKNIJ SIĘ W CZOŁO czujki używam tylko żeby rzucić je ewentualnie przed moich (niech oni się męczą a mi wpadają punkty) czujki zdradzają twoją obecność, można rzucić jak jesteś na dachu budynku. Jak gra się na kinie domowym to nic dziwnego że bez czuja jak bez f i u ta

Edytowane przez CrazyDaro
Odnośnik do komentarza

konretniej to najlepiej działa z SV98 bo masz 10 pestek no i przy strzale masz wysoki ton i tak nie niesie. Przy większej ilości strzałów trzeba uważać poprostu SVU i T88(Dragunov odpowiednik w vietnamie) dają radę ale trzeba jeszcze bardziej skupić na pozostaniu niewidocznym ale zdarzało się z SVU schować tak że 4 gości mija mnie o parę metrów a później po plecach i nawet cię nie słychać no i ze snajpą samopowtarzalną można czasem z powodzeniem pójść w szturm z biodra. Poza tym wiecie skąd najlepiej snajpić? Nie z krzaczora tylko z wnętrz piętrowych budynków(mały przestrzał ty widzisz przeciwnika pierwszy, masz kryte boki, stoisz w cieniu, tylko nie próbujcie bez słuchawek bo blacha gwarantowana a tak to nawet słabe tuptuptup słychać) Snajpem można też pobawić się w sabotaż C4 na moście w arice przy wycofywaniu się multiple kill C4 w obronie precyzyjnie wokół swoich ładunków tego typu rzeczy.

Edytowane przez CrazyDaro
Odnośnik do komentarza

Ja nie mam słuchawek i dlatego czasami mam problemy ze zlokalizowaniem odgłosów.Powalone są te strony ze statsami,na jednej mam rozwalony spiker na innej nie,mam 90 killi na jednej w miotaczu,a na drugiej 20 :/ Jakby się wymienili to bym miał już wszystko prawie(jeszcze 30 killi UH1 i ta 5 mapa).Dziś taką głupią kose dostałem że aż żal,zginełem,medyk mnie ożywia a typek na mnie spada ze skałki i kosa(na szczęście poszedł rewanż :D ) i dobrze,ba na mapce z zamkiem wpłynął pod ziemie i walił do nas z łodzi.

 

P.S.Nawet nei wiedziałem ze w Vietnamie są D 2.0,typowi rozwaliłem wieżyczkę w bazie,rozpadła się i kill D 2.0 :P

Edytowane przez Litwin25
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja nie mam słuchawek i dlatego czasami mam problemy ze zlokalizowaniem odgłosów....

Ja w ogole czasem gram bez dzwiekow w grze. Wylaczam je calkowicie, wkladam na czache sluchawki, odpalam swoja sciezke (Prodigy, techno, Slipknot itd) i jazdaaa! Do tego przewaznie dorzucam 3-4 browce, aby wpasc w szalenczy trans. Sprobojcie! (oczywiscie ci ktorzy maja juz powyzej 18 lat). :potter:

Na pc maja juz battle for hasting

 

Bo PieCe dostaly gre juz 18 grudnia (my 22). Zreszta na kompach nie uswidczyles po premierze wyzerowanych statsow (przynajmniej moj kumpel nie dowiadczyl), wiec od razu lecial licznik. Wazny jest takze fakt ze na serwach masz 32 graczy, wiec mozna wiecej nabic akcji druzynowych niz np na 3 serwach po 10 graczy (jak czesto jest w przypadku konsol). Ja dwa wieczory w Vietnam pykalem "za darmo". No coz, trza czekac...

Odnośnik do komentarza

tutaj nie chodzi o to ze mieli 2 dni wczesniej gre ( staty zaczelo liczyc w tym samym czasie )

Ludzie grajacy na konsolach to debile.

Jak nie dam sobie sam apteczki/ammo to nigdy nie dostane, nawet jakbym stal na glowie od goscia i ciachal go nozem... nie skuma

 

Naprawda ja trace wiare w ludzi... Ciagle trafiam na "innych" teraz w 6 stali obok zapalonego mcoma i nic nie robili, patrzyli sie na siebie...

 

tez tak macie ze na hil137 napastnicy nie wychodza z tego wąwozu? Ile razy gralem w ta mape wietnamczycy zawsze dosatja po (pipi)e nigdy nie wyszli z tej nory

tak samo an phu bai valley w 90% przypadków amerykanie nie wychodza z respa... bo druza przeciwna to zwykle ok 10 snajperów ktory sciaja wszystko co sie rusza w bazie a heli nawet nie moze rozkrecic smigiel

Odnośnik do komentarza

PieCarze mieli gre 4 dni wczesniej, 18 grudnia (chyba dla tych co zlozyli pre-ordera czy cos takiego)

 

Naprawde licznik uruchomili (dla wszystkich platform) po premierze Vietnamu na Ps3, czyli 22 grudnia? Cos nie chce mi sie wierzyc.

 

A propo niekumatych kolesi co nie daja apteczek, ammo itd. Mi kiedys koles napisla na PW, dlaczego nie dalem mu ammo. Odpisalem mu ze nie rozumiem po rosyjsku :) Po tej akcji ustawilem jezyk na localized (czyli angielski). Poza tym dosc czesto nie dziala select kiedy brakuje mi ammo i podchodze do assualta.:ermm:

 

Faktycznie na phu bai valley (rush), amerykanie nie wychodza z bazy. Na vantage point (rush) jest podobnie tyle ze witamnczycy roba za mieso armatnie.

Odnośnik do komentarza

jestem kompletnie zawiedziony soundtrackiem z vietnamu spodziewałem się że panowie z dice przebiją to co pokazali w 2004 ale jednak sie myliłem dostaliśmy Funk,trochę kompozycji rockowych,nawet jazz no i najgorszy skandal jak dla mnie to że nie wszystkie piosenki są z 60's i 70's

Już mam dość CCR,Ride The Valkyries dupa i kapa niby 2h muzyki a mnie wpadają w ucho 2 może 3 piosenki ;/

Tu macie kilka utworów które odzyskałem z wersji PC

John O'Brien-Docker - Sock It To Me

John O'Brien-Docker - Freak Out

Jack Arel - L'Amour Et L'Enfer

Jack Arel - Strange Galaxy

Wolf People - Village Strollin' muzyka intro z (phu bai ) tak tak kapela powstała w 1991 fail DICE

Pierre Dutour & Jack Arel - Bewilderment

Creedence Clearwater Revival - Fortunate Son (From Melvin And Howard)

Philharmonic Orchestra - Ride The Valkyries

Purple Haze Instrumental Cover - Sam Thompson

fajna jest nuta z HILL 137 ale nie mogę jej nigdze dostać ;/

Edytowane przez BoroBoro
Odnośnik do komentarza

Jako fan klasycznego rocka muszę się z tobą zgodzić. Dlaczego nie wrzucili choćby Jimiego Hendrixa "Voodoo child" dałoby radę albo inne kawałki creedence clearwater a i Lynyrd Skynyrd też nie frajerzy "freebird" "sweet home alabama". Powoli zaczynam mieć dość rusha w Vietnamie jest on zupełnie niegrywalny na dwóch mapach. Panowie grajcie conquest; tam przynajmniej wyjdziecie z respa

Odnośnik do komentarza

Ja mam odczucie ze te mapki byly robione pod conquest, na tryb rush sa czesto za ciasne.

 

Bo i pewnie tak jest, zresztą conquest był zawsze najważniejszym trybem w battlefieldach a RUSH to wynalazek bad company jedynki. Powiem tak w Vietnamie na conquest nawet helikopterem lata się lepiej udało mi się polatać ostatnio 10min niszcząc 2 heli 2 czołgi kilka samochodów a i koledzy z burt robili młóckę

 

dawno nie wrzucałem tego linku więc dodam jeszcze raz dla tych którzy nie widzieli. Gameplay z mojego drugiego profilu nagrywał mój kolega który operował jako strzelec

 

Edytowane przez CrazyDaro
Odnośnik do komentarza

spróbujcie sobie grając w teamie ustawienie snajper + jakakolwiek snajpa + szybkie nogi(wiem dziwne dla snajpa ale ma sens wierzcie mi) + magnum. Na logikę najciemniej pod latarnią pokombinujcie tak żeby strzelać z boków i plecami do kierunku z którego idzie przeciwnik. Szybkie nogi są po to żeby spieprzyć w razie zagrożenia albo zmienić miejsce po zabiciu kilku typów w krótkim odcinku czasu(takie przykampienie na krótką metę albo wolę to nazywać ambush). Tylko trzeba trochę zluzować nie strzelać gdy nie jesteś pewny trafienia no i NIE STRZELAĆ GDY PRZECIWNIK JEST ZWRÓCONY PRZODEM DO CIEBIE!! Gram na padzie z czułością na maxa moje wyniki z tym ustawieniem na podstawie na HC 37-3 35-2 20-1 itd itp polecam ale trzeba kombinować non stop no i komunikaty od kumpli bezcenne. Aha blachy wpadają genialnie no i dobrze jak poruszasz się za swoim oddziałem oni cię osłaniają a ty ich.

 

Co snajper bez czujek to kastrat PUKNIJ SIĘ W CZOŁO czujki używam tylko żeby rzucić je ewentualnie przed moich (niech oni się męczą a mi wpadają punkty) czujki zdradzają twoją obecność, można rzucić jak jesteś na dachu budynku. Jak gra się na kinie domowym to nic dziwnego że bez czuja jak bez f i u ta

 

Chłopie, nie wiem czy zapomniałeś ale to jest... no sam już nie wiem... być może... gra?

Edytowane przez hivonzooo
Odnośnik do komentarza

Ja mam odczucie ze te mapki byly robione pod conquest, na tryb rush sa czesto za ciasne.

 

Bo i pewnie tak jest, zresztą conquest był zawsze najważniejszym trybem w battlefieldach a RUSH to wynalazek bad company jedynki. Powiem tak w Vietnamie na conquest nawet helikopterem lata się lepiej udało mi się polatać ostatnio 10min niszcząc 2 heli 2 czołgi kilka samochodów a i koledzy z burt robili młóckę

 

dawno nie wrzucałem tego linku więc dodam jeszcze raz dla tych którzy nie widzieli. Gameplay z mojego drugiego profilu nagrywał mój kolega który operował jako strzelec

 

Osobiście też wolę grać Conquest. Nie ma tam takiego chaosu, a potyczki toczą się w wielu miejscach. Nie to co Rush, w którym dostaje się kulę od snajpera, 5 sekund po respie.

Odnośnik do komentarza

spróbujcie sobie grając w teamie ustawienie snajper + jakakolwiek snajpa + szybkie nogi(wiem dziwne dla snajpa ale ma sens wierzcie mi) + magnum. Na logikę najciemniej pod latarnią pokombinujcie tak żeby strzelać z boków i plecami do kierunku z którego idzie przeciwnik. Szybkie nogi są po to żeby spieprzyć w razie zagrożenia albo zmienić miejsce po zabiciu kilku typów w krótkim odcinku czasu(takie przykampienie na krótką metę albo wolę to nazywać ambush). Tylko trzeba trochę zluzować nie strzelać gdy nie jesteś pewny trafienia no i NIE STRZELAĆ GDY PRZECIWNIK JEST ZWRÓCONY PRZODEM DO CIEBIE!! Gram na padzie z czułością na maxa moje wyniki z tym ustawieniem na podstawie na HC 37-3 35-2 20-1 itd itp polecam ale trzeba kombinować non stop no i komunikaty od kumpli bezcenne. Aha blachy wpadają genialnie no i dobrze jak poruszasz się za swoim oddziałem oni cię osłaniają a ty ich.

 

Co snajper bez czujek to kastrat PUKNIJ SIĘ W CZOŁO czujki używam tylko żeby rzucić je ewentualnie przed moich (niech oni się męczą a mi wpadają punkty) czujki zdradzają twoją obecność, można rzucić jak jesteś na dachu budynku. Jak gra się na kinie domowym to nic dziwnego że bez czuja jak bez f i u ta

 

Chłopie, nie wiem czy zapomniałeś ale to jest... no sam już nie wiem... być może... gra?

 

Najmocniej pana przepraszam... to że niektórzy wczuwają się za mocno świadczy tylko o tym jak rozbudowana i dobra jest ta gra. Bardzo bawi mnie granie z takim rygorem wojskowym i najwyraźniej moim znajomym też odpowiada, ponieważ nie mam problemów ze skleceniem składu HC a i bardzo często jest tak że po godzinie pomimo full serva robi się wojna domowa 12polaków na 12. Po twoich statach widzę że taka gra jest ci obca pewnie lubisz sobie postrzelać z dużej odległości bez stresu popijając kawkę a na isla inocentes to pewnie rozstawiasz się z fotelem luneta x12 obowiązkowo

Edytowane przez CrazyDaro
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...