Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego pozostaje wysadzenie pojazdów na które się czai :P Faktycznie musze przyznać,że piąta mapka jest rewelacyjna,tyle dróżek tam jest że szok,nigdzie nie ma się bezpiecznych pleców,doszło do takiego kuriozum,że wrogi snajper kampił pod naszą przystanią i nikt nie mógł namierzyć miejsca,bo nikt nie znał mapy :P

 

 

Mały update:Wymasterowałem UH1 i bezmyślnie dalej grałem na normalu(jak mnie wkurza gdy ktoś chce ci sprzedać kose,ty się obracasz strzelasz w jego strone a on mimo wszystko prze do przodu i daje ci pod żebra :/ )więc dostałem kose od Mersona,ale to moja wina,mogłem grać na HC,a nie że wywaliłem 12 naboi a on miał nadal 51% życia(a niby pepesza taka mocna :P )ale żeby nie było że się żale,to musiałem wywalić kilka osób z friendlisty,bo wkurza mnie jak ktoś gra tanimi chwytami(wpływanie pod skałe i nawalanie),a narzekamy że zagraniczniaki to robią,dzisiaj grałem z wyjątkowo dużą ilością polaków i większość tak kampiła.Żal.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

świetna gra wczoraj - tyle znajomych twarzy. Aż krew zalewa, że ta gra ma takie słabe community. 4-osobowy skład to padaka i żenuła ...

 

ważne pytanie co do złotek i platyn dla broni. Na początku zauważyłem, że gwiazdki z podstawki przechodzą do Vietnamu (Thomson, Garand). Platynę dla M60 zdobyłem jeszcze przed patchem, kiedy to było dość łatwe ze względu na mocno przegięte statsy.

 

Jakież było moje zdziwienie, kiedy grając M60 w Vietnamie dostałem kolejno brąz i srebro... czyli okazało się, że platyna z M60 nie przeszła. (co ciekawe, pozostałe bronie przeszły bez problemów). Też tak macie?

Odnośnik do komentarza

świetna gra wczoraj - tyle znajomych twarzy. Aż krew zalewa, że ta gra ma takie słabe community. 4-osobowy skład to padaka i żenuła ...

 

ważne pytanie co do złotek i platyn dla broni. Na początku zauważyłem, że gwiazdki z podstawki przechodzą do Vietnamu (Thomson, Garand). Platynę dla M60 zdobyłem jeszcze przed patchem, kiedy to było dość łatwe ze względu na mocno przegięte statsy.

 

Jakież było moje zdziwienie, kiedy grając M60 w Vietnamie dostałem kolejno brąz i srebro... czyli okazało się, że platyna z M60 nie przeszła. (co ciekawe, pozostałe bronie przeszły bez problemów). Też tak macie?

Bierz pod uwagę że M60 w Vietnamie jest całkiem inne od tego co mamy w oryginalne. To jest starsza wersja tej broni dlatego nie wliczyło tamtych killów. Edytowane przez Deadliar
Odnośnik do komentarza

świetna gra wczoraj - tyle znajomych twarzy. Aż krew zalewa, że ta gra ma takie słabe community. 4-osobowy skład to padaka i żenuła ...

 

ważne pytanie co do złotek i platyn dla broni. Na początku zauważyłem, że gwiazdki z podstawki przechodzą do Vietnamu (Thomson, Garand). Platynę dla M60 zdobyłem jeszcze przed patchem, kiedy to było dość łatwe ze względu na mocno przegięte statsy.

 

Jakież było moje zdziwienie, kiedy grając M60 w Vietnamie dostałem kolejno brąz i srebro... czyli okazało się, że platyna z M60 nie przeszła. (co ciekawe, pozostałe bronie przeszły bez problemów). Też tak macie?

 

M60 z vietnamu to nie ta sama broń co M60 z podstawki. Z tego co widzę to przechodzą thomson, garand,shotgun 870 i M1911(jeszcze chyba rpg ale nie jestem pewien), reszte musisz robić od początku.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem kto online stoi w miejscu i szuka kulawej grafiki. Poza tym na konsoli prawie nie ma cheaterów, i nikt nie wyzwie Cię na chacie od takich raczej. No i community, wiadomo więcej ludzi gra, i mniej dzieci neo. Sterowanie przystępne, robione z myślą o konsoli. Ofkoz i tak będziesz ginął z początku, więc się nie zrażaj, Luc ;)

Odnośnik do komentarza

No i kupiłem Vietnam. Pierwsze mecze to padaka, poznawanie map, broni, dziesiątki kos w plecy, ogólnie milusio ;) Nie jest źle, bardzo fajnie oddany klimat, ciekawe bronie (flame thrower!) i absolutnie genialna mapa Battle for Hastings. Tylko żal d... ściska, że mapa taka duża a składy takie małe. Na tej mapie przydałoby się co najmniej 36 osób żeby ogarnąć wszystkie możliwości desantu. A tak to jest mała rzeźnia i strzały z nikąd :)

Odnośnik do komentarza

świetna gra wczoraj - tyle znajomych twarzy. Aż krew zalewa, że ta gra ma takie słabe community. 4-osobowy skład to padaka i żenuła ...

 

ważne pytanie co do złotek i platyn dla broni. Na początku zauważyłem, że gwiazdki z podstawki przechodzą do Vietnamu (Thomson, Garand). Platynę dla M60 zdobyłem jeszcze przed patchem, kiedy to było dość łatwe ze względu na mocno przegięte statsy.

 

Jakież było moje zdziwienie, kiedy grając M60 w Vietnamie dostałem kolejno brąz i srebro... czyli okazało się, że platyna z M60 nie przeszła. (co ciekawe, pozostałe bronie przeszły bez problemów). Też tak macie?

 

No wczorajsza gra - bomba, chyba mój najdłuży ciąg wygranych parti ever. Wyczyny Litwina z kosą znałem tylko z opowieści z forum, no i wczoraj miałem okazję się przekonać na własnych plecach - respect. Co do community w pełni się zgadzam mogli by coś z tym zrobić, ale marne szanse pewnie dopiero BF3.

Odnośnik do komentarza

wie ktos kiedy na http://bfbcs.com beda sie znowu noze update'owac?

 

zaqu, nie wiem jak noże, ale pozostałe bronie działają ok. Co prawda poczekasz sporo, ale działa. ja czekam już od 7 godzin i jeszcze 4 i będzie moja kolejka...nie dziwię się, że takie jazdy są, bo przecież wejście w statsy z poziomu gry to porażka. Litwin pisał, że niektóre kille nożem w ogóle się nie liczą i po zakończeniu gry nie liczy mu wszystkich cięć więc to może nie być wina strony

 

jak już jakimś cudem uda mi się wejść (w sensie nie mam wszystkich broni na zero), to okazuje się, że liczba killi poszczególnym rodzajem woła o pomstę do nieba. PPSh mam już 4 złota, a w statsach mam tylko 3 i 320 killi...porażka. nie wiem gdzie znaleźć "prawdziwe" statystyki. Jedynym sposobem jest chyba granie i obczajanie jakie gwiazdki wyskakują na ekranie podczas gry.

 

Z resztą i tak jeszcze pewnie ze 2 miechy pogram a potem uber-król nadejdzie - KZ3

 

PS. Dzieki za info o tym M60, myślałem, że tylko zmienili wygląd, i zasugerowałem się nazwą M60 LMG myśląc, że to to samo tylko po tuningu wizualnym

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Z tego co widzę to przechodzą thomson, garand,shotgun 870 i M1911(jeszcze chyba rpg ale nie jestem pewien), reszte musisz robić od początku.

 

a dokładniej:


  •  
  • WWII M1911 .45 (pistolet)
  • Thompson
  • 870 Combat
  • M1 Garand
  • M79 Thumper (granatnik)
  • RPG
  • Mortar
  • TNT (za C4)
  • Granat ręczny
  • Nóż

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

wie ktos kiedy na http://bfbcs.com beda sie znowu noze update'owac?

 

zaqu, nie wiem jak noże, ale pozostałe bronie działają ok. Co prawda poczekasz sporo, ale działa. ja czekam już od 7 godzin i jeszcze 4 i będzie moja kolejka...nie dziwię się, że takie jazdy są, bo przecież wejście w statsy z poziomu gry to porażka. Litwin pisał, że niektóre kille nożem w ogóle się nie liczą i po zakończeniu gry nie liczy mu wszystkich cięć więc to może nie być wina strony

 

 

noze sie cholera na bfbcs.com nie update'uja. Na xbox zadnych problemow z statami w grze itp :) i nie wywale rowniez. ale noz jak na ps3 zwalony :/ jak trudno jest to naprawic. gre potrafia zrobic a malego noza nie potrafia naprawic

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Zdradzi może ktoś jakiś magiczny trick, dzięki któremu można wyjść z lobby przedmeczowego do menu głównego gry? I czy ta gra nie ma autobalansowania drużyn?

 

1) nie da sie?

 

2) Nie ma

 

 

+ Ciekawostka

Podlozylem 2 miny pod tyl czolgu. Nie mialem granatu aby zdetonowac wiec poslalem serie z uzi....

i zaliczylo mi zniszczenie czolgu i kill z uzi nie z min :D

Odnośnik do komentarza

 

 

+ Ciekawostka

Podlozylem 2 miny pod tyl czolgu. Nie mialem granatu aby zdetonowac wiec poslalem serie z uzi....

i zaliczylo mi zniszczenie czolgu i kill z uzi nie z min :D

tak jest ze wszystkim co wybucha i stoi na planszy - nawet te butle z gazem co są rozsiane na planszach - jeśli je rozwalisz strzelając w nie i zabijesz kogoś, to kill naliczy Ci właśnie z broni, której użyłeś. czasami bardzo przydatne jak przeciwnicy chowają się za tym ;]

Odnośnik do komentarza

 

 

+ Ciekawostka

Podlozylem 2 miny pod tyl czolgu. Nie mialem granatu aby zdetonowac wiec poslalem serie z uzi....

i zaliczylo mi zniszczenie czolgu i kill z uzi nie z min :D

tak jest ze wszystkim co wybucha i stoi na planszy - nawet te butle z gazem co są rozsiane na planszach - jeśli je rozwalisz strzelając w nie i zabijesz kogoś, to kill naliczy Ci właśnie z broni, której użyłeś. czasami bardzo przydatne jak przeciwnicy chowają się za tym ;]

dziwne mnie wtedy pisze np Szpic DEATH XXX

i nie dolicza do broni

Odnośnik do komentarza

 

 

+ Ciekawostka

Podlozylem 2 miny pod tyl czolgu. Nie mialem granatu aby zdetonowac wiec poslalem serie z uzi....

i zaliczylo mi zniszczenie czolgu i kill z uzi nie z min :D

tak jest ze wszystkim co wybucha i stoi na planszy - nawet te butle z gazem co są rozsiane na planszach - jeśli je rozwalisz strzelając w nie i zabijesz kogoś, to kill naliczy Ci właśnie z broni, której użyłeś. czasami bardzo przydatne jak przeciwnicy chowają się za tym ;]

dziwne mnie wtedy pisze np Szpic DEATH XXX

i nie dolicza do broni

 

death pokazuje jak jest jakis bug, czasami nawet z czołgu jak giniesz to pokazuje DEATH.

 

A teraz melismy z ekipią dziwną rzecz - graliśmy w jednym squadzie w 5 osób o_O nie wiem jak to sie stalo, ale działało :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...