Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

I jak tam Litwin wrażenia po wczorajszej grze? chłopaki i dziewczyny mieli zacięcie co :D

 

Litwin po wczorajszych meczach musi zweryfikować to:

... gracze w BC2 dzielą się na dwie grupy.Tych których mam kosy i tych którzy jeszcze ze mną nie grali

 

dochodzi jeszcze trzecia grupa: gracze którzy zrobili mu nemesisa i których blach jeszcze nie ma :teehee:

 

pozrdo i dzięki za grę :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Żartowałem z tamtym zdaniem,a TakeshiX powinien docenić fakt że raz nóż wpadł na jego kompana(z rozbiegu źle wycelowałem :P ) a raz po prostu sie nie wbił :/a tak poza tym to "zaliczyłem"reszte :P W ogóle wczoraj miałęm dużo"nie wbić" przez co zarobiłem 2 kosy od niskich leveli w rewanżu.Nie powinno tak być,że ktoś mi zabiera kose bo akurat mu skrypt zadziałał :/ No i na koniec po ożywieniu konsola mi sie zawiesiła.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Żartowałem z tamtym zdaniem,a TakeshiX powinien docenić fakt że raz nóż wpadł na jego kompana(z rozbiegu źle wycelowałem :P ) a raz po prostu sie nie wbił :/a tak poza tym to "zaliczyłem"reszte :P W ogóle wczoraj miałęm dużo"nie wbić" przez co zarobiłem 2 kosy od niskich leveli w rewanżu.Nie powinno tak być,że ktoś mi zabiera kose bo akurat mu skrypt zadziałał :/ No i na koniec po ożywieniu konsola mi sie zawiesiła.

biedak :(

ja dzis z rana wkurzalem 50lvl

od jakis ludzi posciagalem dog tagi po 3-5 razy a goscie jak mnie zachodzili od tylu to zamiast msicic sie to strzelali ;)

Odnośnik do komentarza

Wyczuwam niechęć i szydere od pewnych osób :P Czyżbym wyrastał na nowego wroga? :P

Na mojego nie bo nie masz mojego taga ani ja twojego ;)

chyba Cie dodam do znajomych :D

edit a jednak tego nie zrobie:(

brak miejsca

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

Sorry chlopaki, ze moje kule trafialy na poczatku w swoich, ale dopiero kiedy pojawil sie komunikat "-25% damage" zorientowalem sie ze gram na HC . :)

 

Alez te HC to totalnie inna bajka (wczoraj mialem najdluzsza sesje w tym trybie). Walka intensywniejsza, i bardziej nieprzywidywalna (przynajmniej w vietnamie). I zawsze jakis szczur odpali m-com'a :)... a propo m-com, to mi sie tutaj podoba. O ile odpalenie szkrzynki na normalu oznaczal wyrok smierci- wszystko wtedy leci w twoim kierunku; granaty, pociski mozdzierzowe, czolgowe, miotacze ognia itd- to na HC mozna przetrwac, dzieki friendly fire OFF. Odbiciu m-com nie towarzyszy zmasowany atak... Zauwazylem tez ze lodzie patrolowe nie robia masakry. Pewnie z braku celownika, trojkacika oraz mocnego damag'u broni (latwo mozna ak47 stracic psazerow lodki). Ogolnie podoba mi sie Vietnam na HC. Nie wiem dlaczego ale te DLC przypomina mi to troche "feeling" z MoH: allied assault.

 

Nie dziwie sie dlaczego Litwin ma tyle dogtagow. Mozna tam latwiej zdobywac blachy, ale tez bardzo latwo je tracic.

 

Widze, ze taktyka wjezdzania czolgiem do tunelu sie upowszechnila. No ale jest na to rada. Moje TNT :)

Odnośnik do komentarza

mnie tylko w(pipi)iaja kolejne (pipi)nia z serwerów

czlowiek przez 20 gier nie moze oderwac sie od ziemi bo dostaje caly czas gry 4 vs 12

a jak sie trafi 12vs12 i zabije poand 10 osob to oczywiscie lost connection i staty psu w dupe

Odnośnik do komentarza

Szpic to chyba ma pecha albo dostawca neta go oszukuje :P Walek o dziwo łatwiej mi blachy wpadają na normalu,bo tam każdy zbyt wierzy trójkącikom i nie rozgląda się,na HC musisz mieć oczy wszedzie.Co do łodzi to tzreba najpierw puścić pierwszą serie by zobaczyć jak idą pociski,dopiero później się robi ostrzał,czasami mam wrażenie że gram z samymi dziewczynami,bo rzadko widzą ruch w oddali i po bokach,ja biore zbliżenie i nawalam wszedzie gdzieś coś się rusza :P

Odnośnik do komentarza

Kabotyn dawałeś radę meeen ale jeśli spodobał ci się HC to polecam Nelson Bay na HC stary co tam się wyrabia. Jak pewnie zauważyłeś na HC ataki są rwane i po chwili spokoju (można nawet ptaki usłyszeć) następuje zmasowany atak i tak fala za falą. Zresztą team był przedni bo i Litwin i Altus65 i kabotyn vs. Marlena, Kosa, fetyszysta, takeshi, oprych, dupsq, mihauhau, kowalix, agrypa (3teamy na HS) te ich akcje naprawdę przemyślane zwłaszcza na vantage point w obronie wszyscy pobiegliśmy odrazu na A w tym czasie oni przekradli się podłożyli i w 6 osób zrespili na tyłach GRUBO!!! Dziś wieczorkiem udało mi się pierdyknąć 7 be the best w tym (12blach w meczu i RPGparachute destroy vehicle)

Edytowane przez CrazyDaro
Odnośnik do komentarza

Wczoraj zagralem hardcore na nelsonie (niestety tylko 4vs4) i swietnie bylo. Chyba z 20 minut tickety czyscilismy, przez wiekoszosc czasu gralem bez dzwieku (cos sie spierdzielilo) ale 50/18 to wynik nieosiagalny w normalu. 3 kulki na klate i koles lezy. W koncu:D Czasem bialej goraczki mozna dostac jak sie laduje pol magazynka w kolesia a on jednym lucky headem zabija mnie:/ od dzis chyba przeniose sie na HC

Odnośnik do komentarza

Litwin pisał, że niektóre kille nożem w ogóle się nie liczą i po zakończeniu gry nie liczy mu wszystkich cięć więc to może nie być wina strony

 

Tak jest, kiedy sprzedasz kosę jednej osobie ileś tam razy. Ja powinienem mieć już grubo ponad 2000 kos, jednak gra dalej mi zalicza że mam około tysiąca. Poprostu (tak mi się tylko wydaje) w grze liczą to tak - jedna osoba = jedna kosa.

Odnośnik do komentarza

@hiv

to jest chyuba inaczej rozwiązane. Masz osobno liczone ilości killi nożem a osobno ilości dogtagów. ilość killi nożem powinna byc prawidłowa, a to jak bardzo ciąłeś tych samych playerów wiaać po dogtagach. Ja np. mam

 

246 killi nożem

215 unique dogtags

 

czyli parę osób pociąłem parę razy :)

Odnośnik do komentarza

@hiv

to jest chyuba inaczej rozwiązane. Masz osobno liczone ilości killi nożem a osobno ilości dogtagów. ilość killi nożem powinna byc prawidłowa, a to jak bardzo ciąłeś tych samych playerów wiaać po dogtagach. Ja np. mam

 

246 killi nożem

215 unique dogtags

 

czyli parę osób pociąłem parę razy :)

na stronie mam 470 dog tagów

w grze pokazuje mi 505 dog tagów

 

a ostatnio dostalem dopiero 9 zlota gwiazdke

wiec cos jest nie tak

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

Od czego zależy kolor dog tagów? Raz w czasie jednego meczy pociołem 4 razy jednego kolesia i w kolejnym meczu znów 2 razy tego samego typa,a dog tak czas wpadał brązowy,czasem wpada mi zloty.

Wczoraj wieczorem spróbowałem sobie HC i myślałem ze będzie trudniej a o dziwo gra się o wiele przyjemniej,niemiłosiernie wkurzają mnie w Vietnamie HC snajperzy poukrywani po krzakach ,taka gra nie ma sensu nikt po planszy nie biega,każdy tylko czeka aż ktoś się pod lufę wepcha,jeszcze mam lv mały,ale gra się niesamowicie przyjemnie nie to samo co Cod.

Edytowane przez Poscok
Odnośnik do komentarza

Nauczysz się wyszukiwać i kosić snajperów :P Kolor zależy od levelu jaki ma,im wyższy tym kolor bardziej szlachetny.

 

 

P.S.Ja to mam pecha,co chwila jakoś kosa dziwnej treści,nie koniecznie wynikająca z mojej złej gry.Podbiegam do typa,wywalam w niego cały magazynek z pepeszy,przełączam się na pistolet i znów cały magazynek a typ do mnie podbiega i kosa i to na HC.Ale jets też pozytyw,zrobiłem Tuk-Tukiem road killa :P

Edytowane przez Litwin25
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...