Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Dziękować :D ale łapie też głupie,które mi sie wcześniej nie trafiały.Dziś dwie,za każdym razem byłem dojechany przez kompana typa którego właśnie ustrzeliwałem na wprost,a jego kumple wybiegali na mnie z mojej prawej,nie miałem co prawda szans ich zobaczyć ale kosa zawsze boli :P ale już mniej niż 500 mi brakuje do 4 tys :P

Odnośnik do komentarza

Są, bo na normal jak masz kamerę śmierci to widać że zabił ciebie gość i ma 0% życia i dalej łazi jakby nigdy nic sie nie stało.

 

haha a myślałem,że tylko mnie ktoś przeklnął w tej kwestii.

 

Nie oszukujmy się, to jest netplay i takie idiotyzmy zawsze się będą zdarzały-jak ktoś chce zasuwać 100% tak jak należy to lan-party i wio,

Odnośnik do komentarza

taka sytuacje mialem tylko 2 lub 3 razy na ok. 600h gry (beta, demo). mysle, ze w takim przypadku jeden pocisk nawet w stope polozylby go od razu. teoretyzuje, ze gra zlicza jakby mial 0,ilestam procent zycia jeszcze, ale nie caly 1%. tylko strzelam.

 

oczywiscie zdarzaja sie tez sytuacje, ze metr od przeciwnika wybucha pocisk z czolgu, a on dalej biegnie, ale mozna wtedy tylko zaklnac pod nosem. nie wiem czy to juz bugi czy po prostu niedopracowanie kodu, jednak pocieszam sie tym, ze byc moze sam bylem w takiej sytuacji i ktos rzucal k*rwami pod nosem, ze mnie nie zabil chociaz powinien.

Odnośnik do komentarza

Miałem podobnie jak ty. Jak coś będziesz miał podobnego to wsłuchaj się w dzwięk jaki jest od kuli po uderzeniu w Ciebie. Wydaje mi się ze to jest jakiś losowy skrypt, że dostajesz kule (lub ktoś dostaje i jak na wojnie hełm ratuje życie. Jest wtedy bardzo wyraźny metaliczny dzwięk. Miałem tak kilka razy na sobie i dobrze to słychać.

Odnośnik do komentarza

i tak jest, ale wszystko co opisujemy to przypadki. przewaznie gra dobrze wszystko zlicza. jak bf3 bedzie mial 50% mniej bugow, niz obecnie bc2 to i tak bedzie za(pipi)*scie. jednak obawiam sie, ze sytuacja bedzie identyczna.

 

tak czy siak i tak wszyscy bedziemy w to grali, bo w zyciu nie wyszlo lepsze i bardziej uzalezniajace multi imo. bc2 to zreszta jedyna gra o ktorej moglbym gadac godzinami przy piwie ze znajomymi.

Odnośnik do komentarza

W BC3 powinni na 100% zmienić/dodać dwie rzeczy, które mnie w 2 troche drażnią. Po pierwsze, to jest czysta dyskryminiacja osób leworęcznych i powinna byc możliwość zmiany trzymania broni z prawej na lewą. Po drugie to jak są takimi fachowcami w DICE to dlaczego bronie są odbiciami lustrzanymi? Czy nikt z was wymiataczy w BC2 tego nie zauwazył? To przecież niefachowe podejście do tematu broni.

Odnośnik do komentarza

W BC3 powinni na 100% zmienić/dodać dwie rzeczy, które mnie w 2 troche drażnią. Po pierwsze, to jest czysta dyskryminiacja osób leworęcznych i powinna byc możliwość zmiany trzymania broni z prawej na lewą. Po drugie to jak są takimi fachowcami w DICE to dlaczego bronie są odbiciami lustrzanymi? Czy nikt z was wymiataczy w BC2 tego nie zauwazył? To przecież niefachowe podejście do tematu broni.

 

wait....what? To jak już tak narzekamy to drażni mnie,że engineer us jest czarny, biali też chcą prawa!

Odnośnik do komentarza

Racja powinni uwzglednic mankutow przy tworzeniu BF3, ale jednogo nie rozumiem- czy naprawde przeszkadza ci te lustrzane odbicie broni, bo mi TOTALNIE NIE! Podejrzewam ze nawet 99.9% graczy nawet o tym nie wiem... Rany, ludzie to maja sklonnosc do czepiania sie takich dupereli. :)

 

Ja w BF3 (mam nadzie ze Bad Company) chcialbym zobaczyc animacje z nozami takie jak w KZ3, oczywiscie zmodyfikowane do potrzeb BF.

 

jakie statsy Wam sie zwiekszyly grajac w Vietnam. Ja przed DLC mialem mniej niz 50 kill'i z C4/TNT. Obecnie mam ich ponad 210. Kocham laski... dynamitu! :). Rozwaliem tyle czolgow, ze moglbym otworzyc zlomowisko.

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś mocno interesuje się tematem broni to tak. Jak już coś robić to dokładnie. W rozgrywce mi to absolutnie nie przeszkadza ale już wizualnie to to nie jest estetyczne. Poprostu kwestia zboczenia na jakimś punktcie. Jeden nie trawi jak ma krzywo i niealfabetycznie np pudełka z grami a drugi jak ma zamek wylotowy z drugiej strony.

Odnośnik do komentarza

Nie no od jakiegoś czasu masakra jest na serwerach. To, że ludzi nie ma bo grają w wietnam to rozumiem ale ja już od ponad 3 tygodni nie mogę zobaczyć w grze swoich statów ! Poprzez witrynę www działa wszystko ok ale w grze non stop poziom pierwszy...... porażka.

 

tez tak mam, po krótszej lub dłuższej chwili staty wracają, ale jest to irytujące.

Odnośnik do komentarza

W Vietnamie tez sa problemy ze statystykami? Gram roznie. W dzien nie ma problemu. Statystyki pelne. Wieczorem szlag wszystko trafia. Od 21szej dzisiaj znowu mozna sobie poszalec w podstawce z podstawowymi broniami. Tyle, ze ja ostatnio gram tylko na Cold War i potrzebuje nieskonczonej amunicji do mojego granatnika ;p.

Te statystyki wariuja juz od dluzszego czasu. Przynajmniej od momentu pojawienia sie Vietnamu. Wlasnie dlatego na razie nie kupilem dodatku bo jesli tam tez sa takie problemy ze statystykami to niech ich szlag trafi... poczekam na K3.

Odnośnik do komentarza

Odbicia lustrzane w płaszczyźnie XY. czyli to co naprawde jest z prawej jest z lewej strony i na odwrót.

Strzelam, że jest to spowodowane brakiem licencji - bądź co bądź producent broni ma takie same prawa co np. producent samochodów - deweloper gry wyścigowej musi kupić licencje na używanie marki oraz modelu 3d samochodów. Dlatego Beretta M9 nazywa się po prostu M9 Pistol a shotgun Remington 870 to 870 Combat. A żeby być konsekwentnym to wszystkie bronie zrobili lustrzanymi odbiciami.

 

A propos to za najfajniejszy model w Vietnamie uważam M10 - za pacyfkę i kreski na niej wydrapane :)

Odnośnik do komentarza

Cóż, teraz wiem źe nie kupię na premierze kolejnego BF-a. Dice nie radzi sobie z masami graczy. Przypominają troche Novalogic w czasach świetności, które mogło zrobić świetną grę i silnik, a problemy były organizacyjne. Tylko że NL było niezbyt bogate i duże, a za Dice stoi EA. Nadzieja w KZ3 i Homefront.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...