Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Hehe fajnie mi sie wczoraj grało na HC, wcale nie taki straszny, no i racja że bez składu to nie ma co tam nawet grać, jak dla mnie :) trzeba będzie więcej grać takich meczy :)

Zdecydowanie warto, rozgrywka bliższa realizmowi, dołączając do tego headsety i grupę w pełnym składzie, nie wyobrażam sobie innego Battlefield-a, grając tak od początku jej narodzin czyli od samej premiery.I zaznaczam snajperka w moich rękach raczej rzadko gości.A cenie w tym trybie przede wszystkim zakradania-czujność wykorzystując przy tym rewelacyjny dźwięk 5.1 dalej zaskoczenia, bliższy "realizm" , no i spostrzegawczość.

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

no juz niedlugo wychodzi demko kz3 wiec mysle ze bc2 juz odejdzie w odstawke szkoda, cos trzeba bedzie sie przyzwyczaic do nowego fps'a hehe

 

Amen. :teehee:

 

ja już ponad tydzień poza BFem, ale widzę, że dalej są cyrki ze statsami... eh. a wszystko zaczęło się, jak się Vietnam pojawił

Odnośnik do komentarza

Jutro (tzn. dziś), we wtorek, od godziny 11 do 14 mają trwać prace konserwacyjne na serwerach poprawiające (może nawet eliminujące) problemy ze statsami.

Pewnie i tak dla większości skupionych tu osób ciekawsza jest wiadomość o otwartej becie multiplayera w KZ3 od 3 do 15 lutego ;) Szczerze mówiąc to i tak bardziej czekam na info o BF3, ale sprawdzić - sprawdzę.

Odnośnik do komentarza

Co jest lepsze: SPAS, czy Neostead?

 

Lubię biegać ze SPASem, bo czuję że mam w łapach kawał potężnej giwery. Neostead jest koszmarnie brzydki, ale ma chyba szybszy czas przeładowania.

 

Tu masz garść statystyk. Nie wiem na ile są prawdziwe, ale kto to sprawdzi... Poza tym, nie wiem czy te informację są sprzed patcha temperującego niektóre statsy czy po patchu.

 

Fire rate, czas przeładowywania i inne statystyki:

 

2z3sbid.png

 

 

Siła rażenia:

 

wc1p9d.png

 

Edytowane przez mclusky
Odnośnik do komentarza

Co jest lepsze: SPAS, czy Neostead?

 

Lubię biegać ze SPASem, bo czuję że mam w łapach kawał potężnej giwery. Neostead jest koszmarnie brzydki, ale ma chyba szybszy czas przeładowania.

 

Tu masz garść statystyk. Nie wiem na ile są prawdziwe, ale kto to sprawdzi... Poza tym, nie wiem czy te informację są sprzed patcha tęperującego niektóre statsy czy po patchu.

 

Fire rate, czas przeładowywania i inne statystyki:

 

2z3sbid.png

 

 

Siła rażenia:

 

wc1p9d.png

 

 

Te statsy są powyciągane z plików gry z wersji PC, więc są jak najbardziej sprawdzone ;)

Odnośnik do komentarza

wam tez nie wybuchaja czasami c4, szczegolnie na pojazdach? uzbrajam auto, wsiadam, jade, wyskakuje, auto wjezdza w czolg, odpalam ladunki i dupa. frustrujace.

na hc uwazaj z takimi ;)

ladunki lubia sobie zawisnac w powietrzu np w bazie jesli tam lepiles do pojazdu...

Odnośnik do komentarza

Nie wiem po co była ta konserwacja serwerów, jak i tak nic nie poprawili. Sytuacja, gdzie wyszukuje jedną grę, 5 na 5 skutecznie odrzuca mnie od grania.

to i tak duza gra

ja na vietnamie 30 minut szukalem gier aby bylo cos wiecej niz 2vs2

az wkoncu znalazlo gre 2 vs 12

Odnośnik do komentarza

Nie wiem po co była ta konserwacja serwerów, jak i tak nic nie poprawili. Sytuacja, gdzie wyszukuje jedną grę, 5 na 5 skutecznie odrzuca mnie od grania.

to i tak duza gra

ja na vietnamie 30 minut szukalem gier aby bylo cos wiecej niz 2vs2

az wkoncu znalazlo gre 2 vs 12

 

 

Same here. Poczekam jeszcze ze 2 dni, nic się nie zmieni to pitole i sprzedaje,a szkoda bo ledwo co kupiłem znowu.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem po co była ta konserwacja serwerów, jak i tak nic nie poprawili. Sytuacja, gdzie wyszukuje jedną grę, 5 na 5 skutecznie odrzuca mnie od grania.

 

Zadyma 12vs12 to jest to co najbardziej mi sie podoba- wiem jak funkcjonowac w tym "chaosie". Niestety nie wiem jak funkcjonowac, gdy gra sie 4vs4 czy 5vs5. Ludzie (bez wzgledu na level) kampia w tych je&anych krzakach, przy glazach itd. Zadne tutaj indywidulane umiejetnosci nic nie daja. Kretyni kochajacy fragi, i tak cie ubija nawet jesli zajma ostatnie miejsce z marnym dorobkiem punktowym. Przed chwila mialem pare takich meczy... alez to jest frustrujace! I jeszcze ziomale z twojej druzyny zamiast atakowac m-comy, wybieraja reckona ratujac swoje ratio. Fak! :verymad:

 

wam tez nie wybuchaja czasami c4' date=' szczegolnie na pojazdach? uzbrajam auto, wsiadam, jade, wyskakuje, auto wjezdza w czolg, odpalam ladunki i dupa. frustrujace. [/quote']

 

Ja tak mialem, gdy podkladalem c4 na smiglowce (pulapka szpica). Zrzucalem wrogowi konia trojanskiego, ten zadowlony ze zdobyczy wzbija sie w powietrze, detonuje c4, i... NIC!... Ktos tutaj mi dobrze podpoweidzial, aby po zalozeniu ladunkow nie wsiadac do razu do pojazdu. Odczekac 1-2 sekundy, a potem jechac/leciec. Ale najgorsze jest te TNT z Vietnamu. Czesto po zalozeniu ladunku na wrogi pojazd pierwsza detonacja nie dziala, dopiero drugie podejscie skutkuje. A wiadomo, ze przy ostrej zadymie rzadko kiedy jest okazja na drugie podejscie. :)

 

Wiem, ze to nie temat na BF3, ale widzialem pierwsze info. Niech ktos sie ostro puknie w czolo jesli chce umiescic na 2-3 razych wiekszych mapach 64 zawodnikow. Oczywscie mozna, ale grafa, efekty a/v beda ostro pociete na konsoli. Wierze w moc PS3, ale nie wierze ze DICE robiac gre na 3 platformy udzwignie ciezar graficzo-grywalnosciowy BFBC2. Zreszta, na chooj im 64 chaos, i powrot do do formuly ktora komercyjnie sie nie sprawdzila. Oni cha udobruchac ortodoksyjnych fanow serii? WTF?

Odnośnik do komentarza

Co jest lepsze: SPAS, czy Neostead?

 

Lubię biegać ze SPASem, bo czuję że mam w łapach kawał potężnej giwery. Neostead jest koszmarnie brzydki, ale ma chyba szybszy czas przeładowania.

 

Tu masz garść statystyk. Nie wiem na ile są prawdziwe, ale kto to sprawdzi... Poza tym, nie wiem czy te informację są sprzed patcha temperującego niektóre statsy czy po patchu.

 

Fire rate, czas przeładowywania i inne statystyki:

 

2z3sbid.png

 

 

Siła rażenia:

 

wc1p9d.png

 

 

LOL, luknijcie w drugą tabelkę, M60 jest opisane jako RAMBO :D

Odnośnik do komentarza

ja już mam dość. odpuszczam. ile można walczyć ze słanym online. sprzedaję to w cholerę. najlepsza gra multi (obok KZ2) w jaką grałem pokonała mnie słabymi serwerami, resetami statystyk, wywalaniem i długim szukaniem meczy. świetny, wręcz uzależniający gameplay sprzedaję w cholerę bo mam dość użerania się, czekania i grania bez levelu. Za stary jestem na czekanie, po pracy, zabawie z dzieckiem, poświęceniu czasu żonie, ostatnią rzeczą na jaką mam ochotę to czekać to aż mnie coś gdzieś łaskawie połączy. szlag by trafił

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...