Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Ładna liczba godzin :P Ja już BC2 ze 2 razy sprzedawałem, ale szykuje się trzeci powrót. Nie należę do kolekcjonerów gier i jak coś ogram to sprzedaję i biorę coś innego. Ale do BC2 jakoś wracam ci jakiś czas :) Mam nadzieję, że znajdą się osoby które nadal grają :P Nie chodzi mi o jakieś wielkie ustawianie się na granie, tylko raczej o to, że jak włączę konsole to będę widział, że ktoś gra - "O :) podłączę się :)" na tej zasadzie :D

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Ograłem Black Klopsa. Ograłem Killzone 3. Ogrywam demko Crysis 2. Poczytałem o Homefront. I wiecie co ? Jadę dzisiaj z powrotem po BC 2 :D Miałem moment ze już rzygałem tą gra po ponad 100 godzinach online, ale teraz po dłuższej przerwie jak obejrzałem ten filmik powyżej to znowu mam ogromną ochotę pograć.

 

Jednym z powodów sprzedania BC2 było też to że nikt ode mnie ze znajomych już nie grał. A wiadomo, że największa frajda jak się gra w kilka osób :) Dlatego chętnie bym z kimś pograł. Jak ktoś jest chętny do wspólnego grania to niech da znać tutaj albo na gg (2742484).

powrót do bc2 teraz to zly pomysl.

wszechobecne lagi.

w CH_uj ludzi ktorzy wykorzystuja bledy z znikajacymi teksturami i potem wala przez sciany itp

no i bardzo ciezko znalezc kogos do gry.

Jak nie masz ekipy wlasnej to albo trafiasz na cwoków co chyba wczesniej grali tylko w hugo czy co cos takiego i jestes miesem armatnim

albo trafiasz na troli z 50 lvl ktorzy wysadzaja wlasne pojazdy//mcomy i tez jestes miesem armatnim

Odnośnik do komentarza

powrót do bc2 teraz to zly pomysl.

wszechobecne lagi.

w CH_uj ludzi ktorzy wykorzystuja bledy z znikajacymi teksturami i potem wala przez sciany itp

no i bardzo ciezko znalezc kogos do gry.

Jak nie masz ekipy wlasnej to albo trafiasz na cwoków co chyba wczesniej grali tylko w hugo czy co cos takiego i jestes miesem armatnim

albo trafiasz na troli z 50 lvl ktorzy wysadzaja wlasne pojazdy//mcomy i tez jestes miesem armatnim

 

Ostatni raz grałem z 1,5 miesiąca temu i żadnej dolegliwości o których piszesz nie doświadczyłem. Mam nadzieję, że z tymi lagami, aż tak źle nie jest :)

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

spoko ja przed chwila na port valdez zabilem Litwina zaraz potem byla zwiecha gry

chyba taka kara ;D

 

edit :

reboot dolaczam do gry. Spawnuje sie slysze ze Litwin biegnie odwracam sie znow freez....

jak nie kochac DICE ;D

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

Raz do przez przypadek na drzewie ciebie dopadłem :P a ten drugi,co siedziałeś w budynku to myślałem ze poszedłeś coś zjeść :P Na pocieszenie powiem ci ze miałem tagi większości 50 lvl z tamtego meczu :P

 

 

To multi coraz bardziej zwalone jest.3 dzień i 3 raz rozłacza mnie jakby nic,oczywiście statów nie policzy,grałem ze Szpicem,wpadło mi 7 złotych blach i doopa,jak nie zrobią czegoś w B3 to chyba nie kupie,szkoda nerwów.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

cwoków co chyba wczesniej grali tylko w hugo czy co cos takiego

Roz..bałes mnie tekstem o Hugo hehehehhe

 

spoko ja przed chwila na port valdez zabilem Litwina zaraz potem byla zwiecha gry

chyba taka kara ;D

 

edit :

reboot dolaczam do gry. Spawnuje sie slysze ze Litwin biegnie odwracam sie znow freez....

jak nie kochac DICE ;D

Przecież wiadomo że Litwin shackował system i jest takim naszym Neo tylko że w BF-ie hehehe

 

 

 

 

 

Po częściowym zawodzie jakiego doznałem rozgrywką multi w KZ3 chyba odpalę ponownie BF-a... Tylko chwilę muszę sobie dać po przesiadce z move'a... Serio... mam motyw jak w Gran Turismo gdy odpalam ją na padzie zamiast , jak zawsze, na kierownicy hehe

 

 

Odnośnik do komentarza

Mi sie strasznie podobaja info przy aktywnych znajomych. Po nich widze, ze chlopaki proboja KZ3, Homefront czy inne tam badziewie, a potem wracaja na stare smieci BFBC2 :)... Nie wiem jak wy, ale dla mnie po CS (Counter Strike) to najlepsze multi. Lekki arcade polaczony z lekkim realizmem, walka zespolowa oraz roznorodnoscia czyni ten tytul wyjatkowym. Ja nigdy nie bylem wielkim fanem multi fps, a tu taki rodzynek. Najlepsza gra na PS3!.. Troche obawiam sie BF3 (mimo tej genialnej grafy i animacji), bo jak pojda w strone typowo battlefield'owej rozgrywki (czyli nudy na kazde 100 m2 mapy), to ja podziekuje. No ale zobaczymy... Chce zobaczyc jak wygladaja "kosy" w BF3. Now! :)

Odnośnik do komentarza

Wbiłem sie do Roziego a tam normal,ale sie w(pipi)iłem bo na poczatku nie mogłem nikogo zabić :P Bo strzelałem po 3-4 kule jak w HC.Multi jest genialne ale ma swoje wady i to wkurzające,może to ogarną przy B3.Zamiast 870 wole Saige,oczywiście w podstawce(w 870 mam już platyne :P ),bez przeładowania,a czasami tyle brakuje by stracić blache :P

Odnośnik do komentarza

Po sporej przerwie w BC2 wczoraj wróciłem, dołączyłem do gry, rzuciło mnie do Vietnamu na Squad Deathmatch i na dzień dobry dostałem kosy od Roziego i Litwina, potem na was polowałem ale słabo mi szło i się nie odkułem. Nie lubię grać z randomami, wolę ze znajomymi, Ukarzyciel pozdrawiam. Multi w KZ3 tez mnie nie porwało. Denerwują mnie przebieranki, niewidzialność i brak odradzania się na plecach kompanów z drużyny.

Odnośnik do komentarza

Wrócę do multi w Killzone, jak się stanie grywalne (mówię o braku naliczania punktów). Wracając do tematu kos: wczoraj zdarzało się, że gdy biegłem za gościem w celu znożowania go, wpadałem pod wrogi ogień. Kilka głupich zgonów przez to złapałem :turned:.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...