Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

No więc po co te nerwy :D Ja staram się nie psuć meczy i generalnie gram ostrożnie, ale fakt faktem - widzę dużo osób początkujących, które nie mają bladego pojęcia jak grać. Nie trudno jednak zauważyć, że tu jednak długo się nie pociągnie odwalając Rambo, więc albo się w końcu nauczą, albo zrezygnują ;-)

Powiedz mi w jakich godzinach grasz? Bo z mojego dowiedczenia wynika, ze w godzinach ranno-popoludniowych serwery okupuja poczatkujacy lub srednio-zaawansowani, a w nocy i po polnocy (zwlaszcza po 24) klanowicze i 50-siatki. O 2-3 w nocy jest rzeznia! :)

 

a matchmaking jest walnięty od jakiegos czasu - w wiekszosci jest tak ze jedna druzyna zawsze ma duza przewage i miecie przeciwników.

Matchmaking funkcjonuje dobrze. Problem polega na tym, ze wpada na serwer 3 osobowa ekipa, a potem do niej dolaczajaa kolejni znajomy. I tak oto w 12 osobowej ekipie mamy same znajome mordy. :)

 

Ta gre mozna odkrywac calymi miesiacami. Zanim padla mi Ps3, odkrylem po 8 miesiacach szpilania w BFBC2 nowa, dla mnie, mape... Lagune Alte na Conquescie. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Ja lubie Conquest, ale na mapach "ograniczonych" gdzie infantry odgrywa pierwszoplanowa role. Unikam szerokim lukiem Atacame (heli i czolgi rzadza) czy Harvest Day; malo ludzi, i za duze mapy. Najlepsze na ten tryb sa Oasis i Arica Harbor. A Deathmatch w ogole nie gram- to zwyczajne latanie po respownach, ktore znajduja sie na obrzezach mapy :)

 

Znacie tem myk, gdzie mozecie skasowac animacje przeladowania shotgun'a wciskajac szybko 2 razy trojkat. :)

Odnośnik do komentarza

Mnie tez coraz bardziej wkur... mapy z heli. Dobry pilot moze zdominowac cala mape :confused: ja sobie ostatnio QS zaczalem cwiczyc z nudow i nie moge rozkminic czemu nie zawsze mi on wchodzi.

 

Zanim zaczniej zoomow"ac postaraj sie aby przeciwnik byl dokladnie na samym srodku ekranu... masz tutorial (ostatnia wskazowka jest dobra- cwicz na swoich ziomalach w Normal). I jeszcze jedno, graj QC tylko wtedy jak grasz malo doswidczonymi graczami.

 

http://www.youtube.com/watch?v=yTw49aDiTeo

Edytowane przez walek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Znacie tem myk, gdzie mozecie skasowac animacje przeladowania shotgun'a wciskajac szybko 2 razy trojkat. :)

 

 

LOL, to tyczy się nie tylko shotguna tylko praktycznie każdej broni w grze, dużo daje zwłaszcza u medyka. Używane Quick Reloada odróżnia dobrych graczy od najlepszych.

Żeby było jeszcze ciekawiej - tego motywu przy shotgunach można użyć nawet między strzałami co pozwala na prawie dwa razy szybsze strzelanie z 'pompek' ;]

 

naprawdę, grając dłużej w tę grę i nie używać quick reloada? besęsu.

Odnośnik do komentarza

no jak ktos nie mysli i nie obserwuje co sie dzieje na ekranie to sie nie wie. Poza tym to juz od dawna było podawane w informacjach o bronia w tabelkach, które podawał Den (to te tabelki z zasiegiem, moca broni i innymi statystykami)

 

 

a tu filmik z shotgun cancelem

 

http://www.youtube.com/watch?v=2cka5qT5UvU

Odnośnik do komentarza

Jakiś czas temu zrobiłem ostatnią platynową gwiazdę medykiem (T88 LMG to broń, która wymagała ode mnie wprawy przez ponad 800 kill'i , a do tego nigdy nie straciła przedziwnej sposobności do ostrzeliwania dookoła celów, które były przede mną) i musiałem wybrać coś innego... po krótkich próbach z AUG-iem (świetna broń), wróciłem do medyka i znowu wziąłem się za G3. Z red dot'em ta broń to potwór. Dobrze, że ma taki mały magazynek, bo byśmy mieli kosiarkę do ludzi. No i nie jest tak dobra na dalszy dystans, ale mimo wszystko bardzo przyjemnie mi się tą bronią gra ;)

Odnośnik do komentarza

Ale szok wczoraj,wkradłem się na Oasis jako atakujący do 2 bazy,widzę Havoca to zakosiłem,podrywam się z ziemi,jakiś metr nad nią i nagle widzę że podbiega typek do mnie,myślę sobie uja mi zrobisz :P a on wbił kose przez kokpit i ściągnął mi blachy :P Dzięki Dice :P do przenikania noża przez ściany doszło jeszcze to.

Odnośnik do komentarza

Ale szok wczoraj,wkradłem się na Oasis jako atakujący do 2 bazy,widzę Havoca to zakosiłem,podrywam się z ziemi,jakiś metr nad nią i nagle widzę że podbiega typek do mnie,myślę sobie uja mi zrobisz :P a on wbił kose przez kokpit i ściągnął mi blachy :P Dzięki Dice :P do przenikania noża przez ściany doszło jeszcze to.

to juz dawno jest.

tak samo da sie zabic kosa goscia w t90 w abramsie sie nie spotkalem

Odnośnik do komentarza

Ale szok wczoraj,wkradłem się na Oasis jako atakujący do 2 bazy,widzę Havoca to zakosiłem,podrywam się z ziemi,jakiś metr nad nią i nagle widzę że podbiega typek do mnie,myślę sobie uja mi zrobisz :P a on wbił kose przez kokpit i ściągnął mi blachy :P Dzięki Dice :P do przenikania noża przez ściany doszło jeszcze to.

 

 

no to smieszne było jak sie wkurzałeś na to, ze Cie jakiś niskolewelowiec dziabnął :D ale i tak ich zamietlismy tam :>

Odnośnik do komentarza
Gość RejdenForce

Graliśmy razem ze się spinasz?

Wcale się nie spinam... tylko jak zawsze wszyscy się czepiacie, że noob, że fartowski kill, że kupił platynę i wam przeszkadza w robieniu celów.

Trochę dystansu , sami chyba kiedyś uczyliście się grania.

Edytowane przez RejdenForce
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...