Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Tak generalnie to również wyrażam chęć jakichś ewentualnych meczy forumowych. Głównie w celu praktyk i wyrobienia się, bo moje ratio jest jak widać żałosne :D Inna sprawa, że wiele to się nie ograłem, a rozgrywek z naprawdę fajnym i zgranym teamem to miałem tyle, co kot napłakał.

 

Nie przejmuj sie, ja wychodzilem z ujemnego ratio ponad 200h. Uzywaj ciezkiej broni i UAV, to skutecznie podbije twoje k/d. A jak lubisz rush'owc, to Siaga w dlon i c4. Pamietaj jeszcze o flankowaniu, lepiej sobie podreptac i miec lepsza pozycje, niz isc pod prad bezsensowanie tracic tikcety.

 

Ta gra mnie nie przestanie zadziwiać. Dziś na Laguna Alta, siedząc pod przejmowaną flagą, puściłem małą serię z PKMa w kierunku losowych krzaków... i przypadkiem zabiłem snajpera kampiącego gdzieś na drugim końcu mapy whistling.gif

 

Dobre... Moj najlepszy lucky shot byl z granatu dymnego. Na Valparaiso, strzelilem sobie z okolicy respowna, polecialo dlugim lobem, i trafilo w jakiegos pechowca. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Niby tyle osob gra, przed chwila na ustawieniach rush/any level/HC znajdowalo mi doslownie 1 gre z kilkoma typami. Najlepsze, ze bylo to 8x pod rzad. Serio sa nieraz az takie pustki ?

wydaje mi sie ze gra szuka serwera z najlepszym pingiem wiec mozesz ciagle trafiac w ten sam

Odnośnik do komentarza

Heh, zauważyłem, że nie ma za bardzo sensu, żebym zabierał się za grę po południu albo wieczorami :P O ile w pierwszej połowie dnia miewam naprawdę świetne mecze i w miarę zgrane teamy, tak później jest już masakra - praktycznie cały postęp i poprawione ratio idzie kochać. Nie wiem czy to kwestia tego, że trafiam na samych wymiataczy, czy między samych idiotów, czy po prostu sam gram do dupy, ale rzeźnia jest nieziemska. Czasem nie mam nawet szans ujść dwóch kroków.

 

Rozi, odebrałem zaproszenie, ale się burzowo zrobiło więc się zmyłem. A szkoda, bo szło wyjątkowo super.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

Szpic, jak dobrze pamiętam to wczoraj razem z Rozim latałeś po lesie w poczukiwaniu zbłądzonego czerwonego kapturka ;p

 

Tym którzy nie wiedzą lub się nie dopisali, przypominam o forumowej ustawce na wspólne gierzenie. Jest jeszcze pare miejsc, więc sprawdźcie ten temat i się dopiszcie kto chętny.

 

http://www.psxextreme.info/topic/84550-battlefield-bad-company-2-online/page__st__140

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...