Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Jakie dzisiaj wały z rakietnicami ;/ Najpierw zahaczyłem minimalnie o gałąź z drzewa i wybuchła ( a drzewo ani drgnęło), potem kilka animacji że wystrzeliłem ale tak naprawdę nic się nie stało a najlepsze było jak raz zatrzymała się na ścianie i znikła a druga w połowie lotu po prostu zmieniła zdanie i poleciała pod kątem 90 stopni w dół

Odnośnik do komentarza

Jestem właśnie po pierwszej sesji online (2 rundy, 30 minut) i jak na pierwszą styczność z serią battlefield mam mieszane odczucia. Jak dla mnie za łatwo się zabija, lubię gry, gdzie aby zabić przeciwnika trzeba się nieźle postarać i umieć utrzymać celownik na jego głowie, a tutaj sprowadza się to tylko do wyśledzenia przeciwnika, byle jakiego wycelowania w niego i strzeleniu. Każdego przeciwnika jakiego zauważyłem strzelając serią w jego stronę udało mi się zabić co przy moim pierwszym kontakcie z grą i absolutnie zerowym wyczuciu broni (chyba z 5 razy zmieniałem czułość gałki) uważam za nieporozumienie (grałem na normal a co dopiero hardcore, albo gdy będą dostępne upgrejdy na siłę amunicji). Nie podoba mi się także walka pojazdami tzn technicznie wszystko jest ok, ale ja jednak wolę walczyć z przeciwnikiem oko w oko na gołe klaty a nie siedząc w puszce i demolując wszystko co się ruszy (w drugiej grze wsiadłem do jakiegoś miniczołgu, zająłem punkt C koło bazy przeciwnika i przez 5 minut samodzielnie go broniłem nabijając jakieś killstreaki i inne pierdy, ale siedzenie w wieży i klikanie r1 w pobliżu każdego wroga jaki się zbliży było troszkę nudnawe. Chyba będę grał w tryby bez pojazdów (jeżeli takie są i je znajdę). Podoba mi się natomiast animacja noża i coś czuję że skupie się na bieganiu po mapach i sztyletowaniu każdego przeciwnika. Jest jakaś lekka zbroja, jakieś perki na szybkie bieganie, niewykrywalność dla radarów lub coś co by pomogło w takim stylu gry? Widziałem że klasa inżyniera ma jakieś bronie z tłumikami ale bycie inżynierem polega chyba na czymś innym.

 

Podsumowując gra jest oczywiście bardzo dobra, jednak po prostu nie odpowiada mojemu stylowi gry, idealną grą dla mnie był MAG gdzie dopiero po parunastu godzinach gry byłem w stanie efektywnie zabijać przeciwników i mogłem liczyć na to że nie zginę od byle nooba który nie umie nawet strzelać (tam jeżeli przeciwnik szybko biegnie to bez umiejętności celowania w głowę możesz wystrzelić cały magazynek i nie trafić żadnym pociskiem, tutaj strzelisz serią w biegnącego wroga i masz fraga). Jednak mimo tego że gra niezbyt mi pasuje to i tak spędzę w multi troszkę czasu bo alternatyw za bardzo nie ma (MAG po 1000h i 2 platynach mi sięprzejadł a Black Ops zostawię bez komentarza) i postaram się przyzwyczaić do tej gry. Czy jest w sieci jakiś poradnik dla początkujących (tzn na czym się głównie skupiać podczas walki , jakie bronie są najbardziej efektywne itd) by nie tracić czasu na uczenie się tego samemu.

 

I jeszcze pytanie odnośnie statystyk: czy http://bfbc2.statsverse.com/stats/ps3/Komo__/ to oficjalna strona na której mogę sprawdzić swoje statystyki? Jest jakaś inna, lepsza czy ta mi powinna starczyć?

 

 

Odnośnik do komentarza

Jak się gra po 22 z weteranami, to się umiera gdy stanie się na kilka sekund. Kilkanaście sekund to pewna kosa, lub granat przy jajach.

 

I dobrze, że łatwo się zabija. Jak mi gość nie ginie po trzech-czterech "migających celownikach" to zaczynam rzucać ku.rwami i wyzywać od fuksiarzy czy laggerów. A jak ktoś mi przeżywa centralny strzał z czołgu, to ech...

 

Pograj trochę, pobaw się w piaskownicy, zapewne po uzyskaniu dostępu do perk'ów i broni (w tym niesamowitych red dot, magnum ammo, explosion mk2 i 4x scope) będziesz kosił jeszcze bardziej. A potem przyjdzie czas na lepsze towarzystwo, i wtedy zobaczysz czemu tak wielu ludzi po takim czasie wciąż gra w tą grę i uważa ją za najlepszego fps-a. I mogę być pewien, że BF 3 nie zmieni tego, bo to trochę inny typ rozgrywki (bardziej rozległe plansze).

Odnośnik do komentarza

Jestem właśnie po pierwszej sesji online (2 rundy, 30 minut) i jak na pierwszą styczność z serią battlefield mam mieszane odczucia. Jak dla mnie za łatwo się zabija, lubię gry, gdzie aby zabić przeciwnika trzeba się nieźle postarać i umieć utrzymać celownik na jego głowie, a tutaj sprowadza się to tylko do wyśledzenia przeciwnika, byle jakiego wycelowania w niego i strzeleniu. Każdego przeciwnika jakiego zauważyłem strzelając serią w jego stronę udało mi się zabić co przy moim pierwszym kontakcie z grą i absolutnie zerowym wyczuciu broni (chyba z 5 razy zmieniałem czułość gałki) uważam za nieporozumienie (grałem na normal a co dopiero hardcore, albo gdy będą dostępne upgrejdy na siłę amunicji). Nie podoba mi się także walka pojazdami tzn technicznie wszystko jest ok, ale ja jednak wolę walczyć z przeciwnikiem oko w oko na gołe klaty a nie siedząc w puszce i demolując wszystko co się ruszy (w drugiej grze wsiadłem do jakiegoś miniczołgu, zająłem punkt C koło bazy przeciwnika i przez 5 minut samodzielnie go broniłem nabijając jakieś killstreaki i inne pierdy, ale siedzenie w wieży i klikanie r1 w pobliżu każdego wroga jaki się zbliży było troszkę nudnawe. Chyba będę grał w tryby bez pojazdów (jeżeli takie są i je znajdę). Podoba mi się natomiast animacja noża i coś czuję że skupie się na bieganiu po mapach i sztyletowaniu każdego przeciwnika. Jest jakaś lekka zbroja, jakieś perki na szybkie bieganie, niewykrywalność dla radarów lub coś co by pomogło w takim stylu gry? Widziałem że klasa inżyniera ma jakieś bronie z tłumikami ale bycie inżynierem polega chyba na czymś innym.

 

Podsumowując gra jest oczywiście bardzo dobra, jednak po prostu nie odpowiada mojemu stylowi gry, idealną grą dla mnie był MAG gdzie dopiero po parunastu godzinach gry byłem w stanie efektywnie zabijać przeciwników i mogłem liczyć na to że nie zginę od byle nooba który nie umie nawet strzelać (tam jeżeli przeciwnik szybko biegnie to bez umiejętności celowania w głowę możesz wystrzelić cały magazynek i nie trafić żadnym pociskiem, tutaj strzelisz serią w biegnącego wroga i masz fraga). Jednak mimo tego że gra niezbyt mi pasuje to i tak spędzę w multi troszkę czasu bo alternatyw za bardzo nie ma (MAG po 1000h i 2 platynach mi sięprzejadł a Black Ops zostawię bez komentarza) i postaram się przyzwyczaić do tej gry. Czy jest w sieci jakiś poradnik dla początkujących (tzn na czym się głównie skupiać podczas walki , jakie bronie są najbardziej efektywne itd) by nie tracić czasu na uczenie się tego samemu.

 

I jeszcze pytanie odnośnie statystyk: czy http://bfbc2.statsve...ats/ps3/Komo__/ to oficjalna strona na której mogę sprawdzić swoje statystyki? Jest jakaś inna, lepsza czy ta mi powinna starczyć?

 

 

 

 

pozwol ze zapytam. ile masz lat? byles w wojsku? grales w paintball, asg? wiesz co robi jeden pocisk od Ak47 z ludzkim udem albo ramieniem? Za latwo sie zabija? skrecisz kostke i nie mozesz chodzic. Pomysl co czujesz jak dostajesz strzal z Glock'a w piers albo lydke. A mowisz ze seria z LMG albo m16 za latwo zabija? hahaha sorry ale wymiekam

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

jestem ciekaw gra rzuca nas do gier uwzgledniajac lvl?

bo widze ze On wbijal kosy jakims bronzowym/srebrym lvl'om. A ja praktycznie brazowych juz nie widze ;(

a to ze zajales C kolo bazy przeciwnika w bradleyu i nabijales ks'y to tylko swiadczy o tym jakie (pipi) w grze spotkales :P

gwarantuje ci ze utrzymalbys sie tam normalnie moze z minute

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

dzisiaj mialem chyba gre zycia.

W takim momentach az szkoda ze nie mozna nagrywac meczy....

Valparaiso atakuje. Oczywiscie wygralismy. 12 vs 12 i skonczylo sie takim wynikiem :

20110724173711.jpg

potem obronca:

przepuscilismy ich przez 1 baze aby bronic sie na 2.

ukradlem heli i zaparkowalem nim na latarni morskiej i wsiadlem na CKM :

20110724175216.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...