Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

No tak lagi robia swoje. Nigdy nie zapomne jak w czasach SDI (128KB/s) mialem ping ok 250 w Quake 3 i zrobilem suicide killa fragujac sie swoja rakieta w plecy. Strzal... bieg .... a rakieta za mna :)

 

Warto kucac? Ja uwazam ze NIE. Wiele razy gralem kucajac i zbieralem headshota. Dla kolesia ktory stoi ... celownik nawet podczas strzalu z biodra celuje w moja glowe. Kucanie jest fajne jak sie skradamy, ale podczas wymiany ognia chyba lepiej stac.

Edytowane przez Aki PL
Odnośnik do komentarza

Ale jak wyskakujesz jeden na jednego, to bron cie panie boze nie kucaj! Jak kolega wczesniej napisal, bardzo czesto dostajesz headshoty, co konczy sie twoim natychmiastowym zgonem. Ja jak zaczalem pykac w BFBC2, to chcialem byc bystrzejszy, i notorycznie kucalem- nawyki z innych fps'ow- niestety czesto byla to bledna decyzja. :)

Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.com/watch?v=c2HNnWmJ0LI

jesli ktoś nie widział to naprawde warto zobaczyć. pierwszą część też.

 

No przyjemne granie, lubie to ;)

 

Litwin - pisałeś, że przez 1000h nie widziałeś niczego takiego - powiem Ci, że przez kolejne 1000h nie zobaczysz - gameplay na Pc znacząco różni sie od tego na konsolach. Na konsolach nasze granie jest bardziej 'statyczne' - przez to, że gramy na padzie prędkość obrotowa jest megasłaba - nie da sie tak szybko obracać.. a i tam nawala 32 graczy, to zwiększa zagęszczenie Graczy na mapie - tym bardziej zwiększe widowiskowośc takiego zajścia przeciwników z boku/tyłu ;)

ale jeśli chcesz zobaczyc cos podobnego to mógłbyś z nami zacząć Grać jednak - mimo, że to normal - nieskromnie mówiąc, zdarzaja mi sie akcje takie jak u enigmy bo ostatnio porzuciłem mojego medyka i cisne aggressive reconem właśnie - quickscopy i walka w zwarciu daje rade ;>

Odnośnik do komentarza

z czułością pada jest źle, gram na 100% i w porownaniu do prędkości obrotu na myszce jest żenująco wolno.

 

A, i na konsolach jest tylko 30 fpsów przez co 'agresywne rozglądanie się' jest duzo trudniejsze do ogarnięcie - agresywne rozglądanie się to motyw w którym ogarniasz 180 stopni pola bitwy przez bieg z jednoczesnym szybkim roglądaniem sie na boki (wyglada troche jakbys kopiował ruch wycieraczek glową ;p) - czasami jest trudno wyłapac czy to przciwnik czy skala jak masz tak malo klatek/s ;/

Odnośnik do komentarza

Ja nie mogę grać tego trybu(chlip :/) bo się strasznie denerwuje,dzisiaj zagrałem z zaqiem i mecze wyrównane,ale 3 kosy straciłem bo przebiegł przez strzały z magnum(rex),raz na 100% a raz po 3 centralnych trafieniach(w budynku,zaraz po wejściu po schodach)miał 30%,także są rzeczy których nie przeskoczę :P

Odnośnik do komentarza

co do sterowania to mam nadzieje że w BF3 będzie można tak ustawić czułość jak w CoD. Grało by się duuuzo lepiej bo teraz mając na maxa i tak obracasz się za wolno żeby szybko zdjąć kogoś kto ci na plecy wejdzie, trzeba się za coś chować.

 

No i z tymi fpsami jest dużo prawdy, w 30 fpsach nie da się tak grać jak na PC nawet gdyby grać myszką.

Odnośnik do komentarza

ej no z duza czuloscia pada nie jest tak zle. tylko kto to okielzna? ja mam narazie 50%

Chyba kazda 50-siatka, ktorych jest ok 16 tys na Ps3. :)

 

Moj kumpel, ktory od 10 lat gra w FPS na PC, zagral w BFBC2 na 100% czulosci, na Ps3. Jego aiming byl tragiczny (ala killzone 2), dopiero 40% pozwalalo mu na normalna kontrole. :) Tak wiec rozumiem dlaczego masz problemy (i dlaczego demoluje poczatkujacych :)). Uwierz mi jak ujarzmisz max czulosc, to bedziesz szybciej fragowal/skill'owal.Na konsoli ten aspekt jest wazny, na blaszaku zdecydowanie mniej.

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

co do sterowania to mam nadzieje że w BF3 będzie można tak ustawić czułość jak w CoD. Grało by się duuuzo lepiej bo teraz mając na maxa i tak obracasz się za wolno żeby szybko zdjąć kogoś kto ci na plecy wejdzie, trzeba się za coś chować.

 

No i z tymi fpsami jest dużo prawdy, w 30 fpsach nie da się tak grać jak na PC nawet gdyby grać myszką.

 

 

O czułość w myszce chodzi ci, że jest dużo większa niz w Bc2 tak? Bo w CoD jest jedna rzecz która wzbudza we mnie smiech - wspomaganie celowania jako opcja włączona od zawsze... debile biegają z pół-autoaimem i cieszą miche, że skill jest...

Odnośnik do komentarza

O czułość w myszce chodzi ci, że jest dużo większa niz w Bc2 tak? Bo w CoD jest jedna rzecz która wzbudza we mnie smiech - wspomaganie celowania jako opcja włączona od zawsze... debile biegają z pół-autoaimem i cieszą miche, że skill jest...

tak o czułoś ale pada hehe, jak nauczysz się grać na 10 (maksymalna czułość) to możesz zrobić obrót o 180 stopni w moment (porównywalnie z myszką), brakuje mi tego w BFie strasznie.

 

A co do aim assista to jest on w każdym shooterze online na konsoli, nawet w BFie, tyle że jest dużo słabszy niż np w CoD i go praktycznie nie czuć.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Ja nie mogę grać tego trybu(chlip :/) bo się strasznie denerwuje,dzisiaj zagrałem z zaqiem i mecze wyrównane,ale 3 kosy straciłem bo przebiegł przez strzały z magnum(rex),raz na 100% a raz po 3 centralnych trafieniach(w budynku,zaraz po wejściu po schodach)miał 30%,także są rzeczy których nie przeskoczę :P

Chyba 5 kos ;) co do rexa na arice to resp na goscu z teamu i odrazu kose ci wybilem dla tego mnie nie zabiles :) co do tej z 30% polecialem do ciebie na kuckach i machnolem nozem i mnie przyspieszylo( wiec nie wina trybu tylko bledow w grze).

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

to raczej niemozliwe, ale za kazdym razem to zauwazam - w momencie jak jade na ostrym killstreaku i podnosze kit kogos kogo zabilem celnosc i sila pociskow jakby wzrastala. grajac ostatnio podnioslem kit medyka z 249saw bez celownikow i bylem zaskoczony z jaka skutecznoscia kosze dalej wroga (w ciagu kilkunastu sekund 3-4 padlo jak muchy jakbym gral na hc). rozochocony po zgonie wzialem medyka z m249saw + 'ma' oczywiscie i zrobilem kwasna mine jak zaczalem strzelac do typa, za cholere nie chcial zginac. probowalem jeszcze kilka minut z ta bronia i nic nie moglo sie porownac do skutecznosci z tego pierwszego killstreaka.

Odnośnik do komentarza

Ech, dalej gram assem, choć ilekroć podniosę jakiś sprzęt medyka, to koszę równo i wiem że to moja główna klasa ;) Ale nie o tym chciałem. Chodzi o to, że teraz mocno się męczę, nawet na HC, bo zostały mi trzy spluwy do oplatynienia - AEK, XM8 i F2000. Z trojga złego próbuję XM8, ba nawet widzę że niektórzy używają tej broni na HC z platynową gwiazdą, ale ta broń nie ma nawet startu do tego co wyrabiam z M416. Nie wiem jak mogłem tak długo tej broni nie doceniać, ale na HC to działa na zasadzie - widzisz kogoś przed Tobą, namierz, strzel i zabij (nie martw się odrzutem, ta broń zaczyna mieć odrzut jak już wszyscy przeciwnicy wokół są trupami). Takie XM8 to strzela po bokach jak ślepy na viagrze, a M416 jedzie po lini prostej niczym grałbyś nabojami w bilard ;) Dziś jak dostawaliśmy wpier.dol na Lagunie w conqu, to wziąłem tą broń i już nawet weszli nam do bazy, zostało 4 na 9, a i tak wyrobiłem Ace Pina na koniec i miałem pozytywne ratio (a grało w przeciwnej drużynie sporo 50 leveli) ;) Ech, no nic. Oplatynię te wszystkie nędzne bronie co zostały dla ass'a, trochę platyn dla engineera (UZI i Krinkov), pewnie wtedy dojdę do 50 lvl-u i je.bie mnie to, biorę medyka i jadę z "PIŁĄ", okazjonalnie zmieniając na ass-ka i jego M416 ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...