Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

probowalem dzis grac znow w bc2 i jak zwykle trafilem na same lemingi... zaczynam rozumiec jak oni fajnie kreca te wszystkie frag movie...

 

i oczywiscie znow nie moglem sie zrespic bo za kazdym razem jak mialem resp to pokazywalo sie ze jestem poza plansza...

Odnośnik do komentarza

Dice chyba juz calkowicie olalo bc2 i serwery przenioslo do kafejki internetowej na przedmiejsciach Ulan bator...

grac sie nie da. lagi non stop. Zabije kogos nozem. jego punkty za to dostaje po 5 minutach no i co chwile czarny ekran i " Stracono połączenie z serwerem"...

Odnośnik do komentarza

U mnie zero problemow,sprawdz lepiej swoje polaczenie internetowe,swoja droga gram teraz caly czas z kumplem na sluchawkach i jest nieporównywalnie lepiej ,to jest masakra co moga narobic dwie w miare kumate osoby komunikujac sie w grze .

Czy komus zdazylo sie taka sytuacja ze zamiast zdetonowac c4 postac dalej je rzuca(naciskajac klawisz detonacji)

Odnośnik do komentarza

Nie jest az tak zle. Nie wiem czemu, ale wiekszosc tych niesmiertelnych to klanowcy. Dzisiaj w jednego z QxG 2 magazynki weszly (kumpla i moj) a on radosnie nas skosil i 100% na liczniku. Jakis typ z UHcostam to samo. Jak juz sie pojawia dobrzy przeciwnicy to razem nimi mega lagi i gra traci sens

C4 sie czesto blokowalo i nie bylo detonacji, ale nigdy nieskonczonych rzutow. Ostatnio jednak odkrylem niekonczacy sie dzwiek czolgu na fladze. Radosnie bieglem zeby mu wrzucic C4 po czym odkrylem, ze czolgu nie ma a zostal dzwiek :whistling:

Edytowane przez rpgfan
Odnośnik do komentarza

uwielbiam jak wbijam do gry a tutaj 8 osob z 1 klanu vs jakies randomy i nawet nie mysla o podlozeniu czegokolwiek tylko robia rzez przy uzyciu heli...

Chowam sie i czekam az Ci goscie poleca sie naprawiac i wtedy kradne im heli ( jestem z nimi w druzynie ) i pisze do nich ze koniec zabawy.

za chwile leci do mnie pare wiadomosci noob! give it back!. a za chwile cala 8 znika i zmieniaja serwer nooby

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

szpicu chyba wogole dzis cos pechowy byles. miales problemy z polaczeniem do gry a ja bez problemu gralem. Dopiero pozniej pojawily sie kwiatki jak lagi, strzaly snajpera ktory trafia i dupa... , pokazujacy sie 1lvl a w jednej grze moglem tylko wybrac recon albo medic.

wczoraj caly dzien mialem takie cos : 10 minut gry -> Failed to connect do EA ONLINE -> DNS ERROR -> restart ps3.

Support DICE zna problem, bo pisza ludzie co maja takie cos. Jedyne co pisza do zmien dlinka na cos innego bo nasze gry nawalaja na nich...

inne firmy jakos potrafia sie ogarnac i och gry dzialaja tylko nie te matoly..

Odnośnik do komentarza

Hmmm... no ja problemow z polaczeniem nie mialem ale.. lagi i glupie hit boxy. Raz w snajpera 3 strzaly posalem jako recon + MA. I dupa... pojawil sie znacznik trafienia ale koles przezyl. Nie stal daleko wiec musialby pasc... Jak pokazuje mi lvl 1 na liscie ale mam dostep do wszystykiego to pol biedy. Gorzej jak mam tylko podstawowa bron bez perkow.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...