Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

W koncu chodzi o zabawe prawda? :)

 

nie, chodzi o to żeby wygrywać mecz, problem tkwi chyba w tym że nie ma możliwości grania standartowych klanówek, i często w jednej dwunasto osobowej ekipie tak naprawde grają dwie/trzy/cztery osoby, reszta cholera wie co robi, albo nie umiejąc latać czekają w pięciu na jeden heli, albo ustawiają się czołgiem w miejscu gdzie nie mogą nic konkretnego zrobić i strzelają 15 minut sami pewnie nie wiedząc dokładnie w co, albo ogólnie jezdzą kładami bez celu, strzelają w plecy swoim .............

 

no bo ma być fun przecież, nie? kto by się przejmował wynikiem

 

 

a chyba najbardziej wkurzająca mnie rzecz (nie licząc snajperów w moim składzie) to jak jade czołgiem i na karabin wsiądzie mi jakaś sierota która wystrzela wszystkie krzaczki/drzewka/itp.... po drodze (zamiast np obserwować czy nie ma min/przeciwników) informując tym wszystkich do okoła że jedziemy i przy okazjii mnie wprowadzając w błąd bo nie wiem czy się zatrzymać bo ten na działku zobaczył kogoś i dlatego strzela, czy jechać dalej ale z myślą że zaraz mi ktoś z boku/tyły c4 podłoży, podstawowa zasada dla ludzika obsługującego działko/karabin na czołgu powinna brzmieć -strzelasz TYLKO (słowo kluczowe) wtedy gdy masz na celowniku ludzika z przeciwnej ekipy, dla mnie jako prowadzącego jak zaczynasz strzelać to jest znak żeby na chwile się zatrzymać żebyś mógł dokładniej wycelować- (druga bardzo ważna zasada powinna brzmieć -jak wysiadasz z czołgu, to lufe działka/karabinu ustawiaj ZAWSZE w tym samy kierunku co działo/armata czołgu)

 

takich niby drobnych irytujących rzeczy jest duuużo, i każda ma wpływ na wygraną lub przegraną, wiadomo że nikt nie jest ideałem, sam popełniam czasami tak głupie błędy że wstyd pisać, ale trzeba się starać żeby pokazać ludzikom z przeciwnej drużyny że tylko im się wydaje że potrafią grać :)

Edytowane przez niemrawy
Odnośnik do komentarza

Najbardziej irytująca to jest sierota na działku Hindta,który nie widzi ruchu pod nim.

mylisz sie

gorsi sa ludzie grajacy engiem i nie naprawiajacy...

myslalem ze po roku gry takie cos ludzie ogarna

Najbardzier irytujace sa 3 rzeczy.

1.Medycy ktorzy podnosza i sie nawet nie rozgladna czy jakis przeciwnik jest blisko.

2.Debile na hc ktorzy rozwalaja heli/czolg bo nie bylo dla niego miejsca.

3.zonierze/medycy ktorzy nie daja apteczki/amunicji.

 

Z tym dzialkiem to jest roznie ja dzis gralem z litwinem strzelam do goscia a on sobie dalej biega i strzela do heli,nie wiem czy to lagi czy co ale coraz czasciej mam tak ze strzelam do ludzi a oni nie gina mimo ze widze ze lab i odchyla od kulek.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Mnie najbardziej irytuje ostatnio:

 

1. Kiedy czaisz się w dobrym miejscu (zwłaszcza na HC), a na Tobie respnie się medyk czy assault i pierwsze co zrobi to podrzuci Ci apteczkę (nawet jak masz pełne zdrowie) lub amunicję, krzycząc przy tym i zawiadamiając wszystkich wokół. Po czym żeby nie było wątpliwości zacznie strzelać, by po chwili albo zginąć albo uciec.

 

2. Snajperzy co respują się na mnie i zamiast poszukać nowego miejsca, to kampią z tego samego kradnąc punkty. Pomijam, że ja na HC gram SVU bo to piękna broń, silna i cicha. Nie zostawia też śladu. Malo kto jej używa, więc taki snajper od razu je.bie z GOL-a albo M95 tak że słychać go na innych serwerach.

 

3. Idiotów co nie umieją się wydostać z ownedowanej bazy nawet na Arica Habror conquest, i co najwyżej cofają się, zamiast dostać się do najdalszego posterunku, co by choć na chwilę wycofać jednostki wroga i spróbować przejąć najbliższy

Odnośnik do komentarza

kupilem dzisaj ,mimo tego ze jestem fanem coda. pogralem narazie z godzinke multi,inarazie irytuje mnie brak pokazanego czasu do zakonczenia meczu,brak pokoju,tzn po meczu wlacza sie automatycznie nastepny, brak dokladnych statystyk killi,deathow i ratiio,podczas meczu ,tak jak to jest w codach.no i gram,gram,a w statsach mam wszystko na 0 i nic narazie niemoge upgrejdowac.moze spowodowane jest to tym ze niemam jesce 1lvl

Odnośnik do komentarza

kupilem dzisaj ,mimo tego ze jestem fanem coda. pogralem narazie z godzinke multi,inarazie irytuje mnie brak pokazanego czasu do zakonczenia meczu,brak pokoju,tzn po meczu wlacza sie automatycznie nastepny, brak dokladnych statystyk killi,deathow i ratiio,podczas meczu ,tak jak to jest w codach.no i gram,gram,a w statsach mam wszystko na 0 i nic narazie niemoge upgrejdowac.moze spowodowane jest to tym ze niemam jesce 1lvl

Na mapie masz poazaka liczeb zyc ile druzynie zostalo. jak nacisniesz L1,R1 podczas ladowania nastepnego meczu to bedziesz mial pokazane liczbe killi,smierci i twoje ratio. Bronie/dodatki do broni odblokowuja sie wraz z postempem leveli.staty czesto sie zle pokazuja w menu.

 

twoje staty

 

http://bfbc2.statsve...ats/ps3/diolek/

Na tej stronie mozna robic update co 15min,proponuje jednak robic co 1godz poniewaz maja duzy lag miedzy serwerami ea a swoimi.

 

lub

 

http://bfbcs.com/stats_ps3/diolek (ale tu musisz poczekac kilka godzin na update,mozesz go robic raz na 12 godz ale jak dodasz czas update'u to wychodzi raz na 16-17godz)

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

chodzi mi o to ze jak wchodze z menu glownego w my stats to dalej mam wszystko na 0 i niemoge upgrejdowac broni,mimo ze w czasie gry dostaje medale itp to w my stats mam wszystko na 0

 

tak samo w zakladce broni i gadzetow, wszystko na 0 i nic niemoge zmieniac .

 

na stronce zapdejtowalem,ale w grze dalej wszystko 0

Edytowane przez diolek
Odnośnik do komentarza

chodzi mi o to ze jak wchodze z menu glownego w my stats to dalej mam wszystko na 0 i niemoge upgrejdowac broni,mimo ze w czasie gry dostaje medale itp to w my stats mam wszystko na 0

 

tak samo w zakladce broni i gadzetow, wszystko na 0 i nic niemoge zmieniac .

 

na stronce zapdejtowalem,ale w grze dalej wszystko 0

Co ty chcesz upgrejdowac?zeby miec red dot porzebujesz 14tys pkt zeby miec zoom 4x 17000pkt i to w kazdej klasie osobno.lightpack bedziesz mial na 5lev. wiecej amunicji 6lev,wiecej granatow 7lev,body armor 14lev,magnum amo 15lev wszystko masz tutaj http://bfbcs.com/stats_ps3/diolek szukaj pod Specializations. to nie cod ze zagrasz mecz i juz mozesz sobie bronie ustawiac jak chcesz,albo ze wzywasz uav i wiesz gdzie sa przeciwnicy. na zwyklym trybie(nie hardcore)mozesz sobie spotowac przeciwnika uzywajac select.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

chodzi mi o to ze jak wchodze z menu glownego w my stats to dalej mam wszystko na 0 i niemoge upgrejdowac broni,mimo ze w czasie gry dostaje medale itp to w my stats mam wszystko na 0

 

tak samo w zakladce broni i gadzetow, wszystko na 0 i nic niemoge zmieniac .

 

na stronce zapdejtowalem,ale w grze dalej wszystko 0przyzwczajenia ztym upgrejdowaniem:

Co ty chcesz upgrejdowac?zeby miec red dot porzebujesz 14tys pkt zeby miec zoom 4x 17000pkt i to w kazdej klasie osobno.lightpack bedziesz mial na 5lev. wiecej amunicji 6lev,wiecej granatow 7lev,body armor 14lev,magnum amo 15lev wszystko masz tutaj http://bfbcs.com/stats_ps3/diolek szukaj pod Specializations. to nie cod ze zagrasz mecz i juz mozesz sobie bronie ustawiac jak chcesz,albo ze wzywasz uav i wiesz gdzie sa przeciwnicy. na zwyklym trybie(nie hardcore)mozesz sobie spotowac przeciwnika uzywajac select.

przywczajenia z tym upgrejdowaniem z coda :

Edytowane przez diolek
Odnośnik do komentarza

z tym zaznaczaniem przy strzale to niby troche brakuje ale jak ludzie (i ty tez) naciskaja select widząc wroga to pojawia sie on na mapie i to nawet kierunek w ktorym patrzy wiedac, wiec tez jest ok

czasami jak na kogos wybiegasz i strzelasz to nie ma sensu naciskac selecta, ale jak ktos biegnie daleko i nie masz szans go trafic to nacisjak select, jesli zabije go ktos inny to dostaniesz troche expa za zaznaczenie , tak samo z pojazdami

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...