Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie było podobnie, ale tylko przez kilka pierwszych godzin zabawy. Szczególnie ciężko było mi przywyknać do nowej "oprawy" MW2 - jest kolorowo i dość radośnie.

 

 

Ok, powiem tyle Sp dalej za bardzo nie ruszony, co do MP mam 35 lvl, z godziny na godzinę grą się co raz lepiej, feeling jest niesamowity :D , każda broń jest w stanie coś zrobić. Mapki na początku wydają się przekombinowane, ale im dalej tym lepiej, teraz trzeba mieć oczy dookoła głowy i ustawić sobie TV specjalnie pod tą grę, czasami jest za ciemno. Bronie świetnie się sprawdzają, M4 ma kapitalny odgłos, czuć power tej broni, perk "Bling" to mistrzostwo świata, dzięki niemu może mieć dwie dopałki do broni ( n/p redot i hearbeat sensor). Perki są kapitalnie przemyślane, ich up'owani również, cieszy mnie fakt że zrobili perk który mocno ulepsza melee, a raczej jego zasięg "Comando" bo to o nim mowa potrafi przyciągnąć nasz nóż do typa nawet z 3 metrów:D Co daje nam ogromna przewagę w starciu wręcz, "heartbeat sensor" to kapitalny wynalazek, dzięki niemu jesteśmy wstanie przewidzieć że ktoś zaraz na nas wybiegnie, wczoraj tak łapałem ludzi non stop, czekałem na nich za rogiem, biegli w prost na mój naszykowany celownik, zero szans. Martydom, jugernout laststand( teraz inaczej się nazywa i inaczej działa) trafiły do deathperków, gdy zginiemy 4 raz pod rząd, jeden z tych perków będzie nam dodatkowo towarzyszył. Mapki trzymają poziom, są przekombinowane ale idzie z tym żyć, kwestia ogrania, już wczoraj nieźle mi się grało, zaczynam pomału czaić skąd i dlaczego, doskonałym dowodem jest to, że miałem non stop dodani ratio na poziomie 18/10, 28/10 itp oczywiście grałem z małą grupką znajomych. No i przeciwnik na to pozwalał nie zawsze jest kolorowo, co nie zmienia faktu że grało mi się kapitalnie. Jeszcze wspomną o tych "przegiętych airstreakach" gdy się ma stinger'a w kieszeni, można się ich pozbyć jednym celnym strzałem :D mam tu na myśli helikopter i myśliwiec, nie wiem jak to się ma do AC130 :/

 

Podsumowując MW2 to godny następca MW1, to maksymalne rozwinięcie wszystkiego co było dobre tam, ba a nawet więcej, masa nowości, mana nowych broni, perki są kapitalnie przemyślane, sama rozgrywka na początku wydaję się nieco przekombinowana, ale to tylko kwestia ogrania. Gra płynna do bólu, szybka jak diabli, warto było czekać na tą grę 2 lata. IW dopięli swego, King is Back !

Odnośnik do komentarza

świat wg SCEE, czyli jak robic coby nikt nie narzekał na lagi

Please be aware that the PlayStation Network will undergo scheduled maintenance this Tuesday 10th November at 0800 GMT. We estimate that the maintenance will finish at 1100 GMT.

During this time, you may be unable to sign in to the PlayStation Network. We expect that users will be affected for only 15 minutes during this period.

Thanks,

MB

http://community.eu.playstation.com/playstationeu/board/message?board.id=419&thread.id=114147

czyli jak się jutro rano komuś uda dostać razem z jajem i bułwą, to nie pogra multi, tylko spokojnie opluje tą bułwą ekran przy sp

 

 

czy ten widok z trzeciej osoby to tylko w odpowiednim trybie multiplayer czy tez po prostu mozna sobie ustawic taki widok? (...)

tylko tryb mp

 

o jest z trofeami? nie widze nic, może przed premierą nie ma jeszcze czy co?

o co biega

 

ściągałeś uaktualnienie przed odpaleniem gry?

Odnośnik do komentarza

świat wg SCEE, czyli jak robic coby nikt nie narzekał na lagi

Please be aware that the PlayStation Network will undergo scheduled maintenance this Tuesday 10th November at 0800 GMT. We estimate that the maintenance will finish at 1100 GMT.

During this time, you may be unable to sign in to the PlayStation Network. We expect that users will be affected for only 15 minutes during this period.

Thanks,

MB

http://community.eu.playstation.com/playstationeu/board/message?board.id=419&thread.id=114147

czyli jak się jutro rano komuś uda dostać razem z jajem i bułwą, to nie pogra multi, tylko spokojnie opluje tą bułwą ekran przy sp

 

 

czy ten widok z trzeciej osoby to tylko w odpowiednim trybie multiplayer czy tez po prostu mozna sobie ustawic taki widok? (...)

tylko tryb mp

 

o jest z trofeami? nie widze nic, może przed premierą nie ma jeszcze czy co?

o co biega

 

ściągałeś uaktualnienie przed odpaleniem gry?

ściągnalem , bul update 1.01

Odnośnik do komentarza

 

o jest z trofeami? nie widze nic, może przed premierą nie ma jeszcze czy co?

o co biega

 

ściągałeś uaktualnienie przed odpaleniem gry?

ściągnalem , bul update 1.01

i pono właśnie ten update jest powodem braku nabijania trophy do momentu premiery

[/code problem solved]

zawsze lepsze to od tych bananów co rozdaje M$, jutro świat wróci do normalnego biegu rzeczy

 

a pytanie mam do ciebie: ekran wygląda rzeczywiście tak syfiaście przy niskim hp?

Edytowane przez ziemia1
Odnośnik do komentarza

consoles_net.png

 

zapraszam do zapisów do laddera 1on1 na CSL, wlasnie wystartowały, na poczatek mała rozgrzewka w grze pojedynczej, z czasem, jak zaczna krystalizowac sie juz grajace polskie klany wystartujemy z liga, w chwili obecnej mamy juz potwierdzony udzial 20 polskich zespolow, są to :

[POL]

[x~VQ]

[=PA=]

[PzB*]

[PRL]

[AF-R]

[eSt*]

[pl*k]

[pol]

[PBC]

[sTYX]

[pV]

[uiIj]

[ALL*]

[.e3!]

[P_F]

[Grupa-Kryzys]

[GMT]

[D_PL]

[ESS]

 

liczymy na min 30

 

jezeli chcecie zmierzyc sie z Polakami to zapraszam do gry

 

1on1 MW2 ladder

 

Zapisy

Edytowane przez afek
Odnośnik do komentarza

consoles_net.png

 

zapraszam do zapisów do laddera 1on1 na CSL, wlasnie wystartowały, na poczatek mała rozgrzewka w grze pojedynczej, z czasem, jak zaczna krystalizowac sie juz grajace polskie klany wystartujemy z liga, w chwili obecnej mamy juz potwierdzony udzial 20 polskich zespolow, są to :

[POL]

[x~VQ]

[=PA=]

[PzB*]

[PRL]

[AF-R]

[eSt*]

[pl*k]

[pol]

[PBC]

[sTYX]

[pV]

[uiIj]

[ALL*]

[.e3!]

[P_F]

[Grupa-Kryzys]

[GMT]

[D_PL]

[ESS]

 

liczymy na min 30

 

jezeli chcecie zmierzyc sie z Polakami to zapraszam do gry

 

1on1 MW2 ladder

 

Zapisy

Kolejnosc jaka jest tych klanow nie jest przypadkowa, a napweno nie jest przypadkowe umieszczenie [POL] na pierwszym miejscu ;)

 

A tak na powaznie, to organizujcie sie zolnierze. Czas wojny nadszedl ;)

Odnośnik do komentarza

Z tymi trofeami to dziwna sprawa jest, załatwiłem sobie anglika już w piątek, chwaliłem się.. i pisałem że nie widać trofe"ów" , następnego dnia się pojawiły ale się nie nabijały więc skasowałem save i singla zacząłem od początku ( byłęm już w 4 akcie ) i zaczęły wskakiwać, teraz znowu nie wskakują, nie chce mi się kasować znowu savea.. a to wszystko po ściągnięciu updatu, nawet pomimo tego że go miałem trofea się jakoś uaktywniły i wskakiwały, przez dzień.. o co kaman?

Odnośnik do komentarza

 

o jest z trofeami? nie widze nic, może przed premierą nie ma jeszcze czy co?

o co biega

 

ściągałeś uaktualnienie przed odpaleniem gry?

ściągnalem , bul update 1.01

i pono właśnie ten update jest powodem braku nabijania trophy do momentu premiery

[/code problem solved]

zawsze lepsze to od tych bananów co rozdaje M$, jutro świat wróci do normalnego biegu rzeczy

 

a pytanie mam do ciebie: ekran wygląda rzeczywiście tak syfiaście przy niskim hp?

 

Moim zdaniem wygląda świetnie, wszystko wygląda świetnie. Klimat rules, powiem ci że nie wiem o jakie screeny z niskim hp były tu omawiane , ale jest ok moim zdaniem

Odnośnik do komentarza

Z tymi trofeami to dziwna sprawa jest, załatwiłem sobie anglika już w piątek, chwaliłem się.. i pisałem że nie widać trofe"ów" , następnego dnia się pojawiły ale się nie nabijały więc skasowałem save i singla zacząłem od początku ( byłęm już w 4 akcie ) i zaczęły wskakiwać, teraz znowu nie wskakują, nie chce mi się kasować znowu savea.. a to wszystko po ściągnięciu updatu, nawet pomimo tego że go miałem trofea się jakoś uaktywniły i wskakiwały, przez dzień.. o co kaman?

No u mnie z kolei wygląda to tak: Trofea sobie normalnie wskakują, ale nie mogę synchronizacji zrobić. Leci do 10% i cały czas na tyle staję i dalej nie leci. Ma to jakiś związek z tą dzisiejszą konserwacją PSN, która trwała od 9:00 do 12:00? Czy od tej gry? Namieszali i może coś się zj3bao.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...