Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem Call of Duty: Modern Warfare l jest lepsze od Killzone2 i kilka osób aż mnie wyrzuciło z frend listy na PSN;/ jak to usłyszało a druga gra z serii będzie lepiej się sprzedawc od GTA lV i pobije jej wyniki na głowę zaciera łapki i czeka na pierwsze sceny :slinotok:

Edytowane przez KapralPL
Odnośnik do komentarza

Kapral, grales w Killzone 2? No wlasnie, wiec nie wiem jak ty juz teraz oceniasz, ze CoD jest lepszy.... To samo sie tyczy multi (no chyba ze miales stycznosc z beta). Poki co wyszlo jedynie demo. Rzeczy przedstawione w demie zawsze sa najmniej bajeranckie, najgorsze z gry - jesli tak wyglada najgorszy etap, to jak wyglada najlepszy? Radzilbym tobie wstrzymac sie z ocena zanim faktycznie bedziesz mial co porownywac i oceniac.

Odnośnik do komentarza
Moim zdaniem Call of Duty: Modern Warfare l jest lepsze od Killzone2 i kilka osób aż mnie wyrzuciło z frend listy na PSN;/ jak to usłyszało a druga gra z serii będzie lepiej się sprzedawc od GTA lV i pobije jej wyniki na głowę zaciera łapki i czeka na pierwsze sceny :slinotok:

hahahaha... a skąd wiesz, że jest lepsze od KZ2, grałeś w fulla? Po za tym jak można te gry porównywać. Tak jakby porównywać NBA do Fify...

 

...lepiej się sprzeda od GTA IV, a co Ty prorok? Osobiście szczerze w to wątpie, bo mało której grze towarzyszy taki hype jak przy KillZone 2 czy GTA IV.

 

Co do samego CoDa to liczę, że będzie to tak jak w tytule, taki CoD: MW1 z poprawionym multi, perkami dodanymi, superowym multi i zabójczym single z wyeliminowanymi skryptami i odradzaniem się wrogów..

Odnośnik do komentarza

:lol3: Yabollek007 chodzi mi o to że Killzone2 jest za wolne jak dla mojego gustu jak haze ciężko giwera lata po prostu nie lubie takich gier a na ps3 gram tylko w FPS i to Killzone1 zaszczepiło w we mnie tego bakcyla wojny przemocy i grania w szuterki na padzie :pifpaf: a Killzone 2 jest tylko ładne i nie do końca bo ciała nie rwą się jak w cod5 itp dają kota w worku i tyle psx extrem dali ocenę 9+ a gta IV dali 10 bf bad company 9+ i res2 9+ czyli te Killzone2 nie jest takie dobre jak nie którzy sobie to w głowie widzą dali dialogi po polsku i wsparcie klanowe a czy to nie jest pewne że servy padną w 99,9999999% i jak bedzie chodziła gra czy lagi itp jak GTA miało problemy i ubisoft z FryCry2 to mym zdaniem przez pierwsze 3 tygodnie przeciętny Polak z internetem 1M nie będzie czerpał samej dobroci z multi bo będzie 50 razy więcej innych graczy z lepszym łączem i dupka;/ a ten singiel to około 15h i nie opłaca się kupi K2 na premierę ale wracając do Modern Warfare ll to będzie najlepszy Fps w historii jak oczywiście nie będą się duplikowac akcie z PS3 wywalanie z serva itp ale mam nadzieje że chłopcy z Modern Warfare przyłożą się do roboty i włożą trochę serca w multi i łoncznośc w nim

Odnośnik do komentarza
Killzone 2 jest tylko ładne i nie do końca

Ciekawe po czym oceniasz, że gra jest tylko ładna. Bo chyba nie setkach godzin spędzonych w trybie multiplayer w finalnej wersji.

 

bo ciała nie rwą się jak w cod5 itp dają kota w worku i tyle psx extrem dali ocenę 9+ a gta IV dali 10 bf bad company 9+ i res2 9+ czyli te Killzone2 nie jest takie dobre jak nie którzy sobie to w głowie widzą

Jeśli kierujesz się tymi cyferkami przy ogólnym ocenianiu gry to gratuluje głupoty (bez urazy). Zawsze myślałem, że najlepiej jest samemu ocenić grę po własnych odczuciach i masie godzin spędzonych przy danym tytule. Co Ci te cyferki powiedzą? Nie mam zamiaru zaczynać znów dyskusji o ocenach jaka miała miejsca w temacie KZ2, ale jeśli tym się kierujesz radzę Ci zmienić podejście. Wyjdzie Ci to na dobre.

 

dali dialogi po polsku i wsparcie klanowe a czy to nie jest pewne że servy padną w 99,9999999% i jak bedzie chodziła gra czy lagi itp jak GTA miało problemy i ubisoft z FryCry2 to mym zdaniem przez pierwsze 3 tygodnie przeciętny Polak z internetem 1M nie będzie czerpał samej dobroci z multi bo będzie 50 razy więcej innych graczy z lepszym łączem i dupka;/

To jest tylko Twoje gdybanie. Ocenisz jak to wygląda po premierze gry. Teraz takie gadanie nie ma znaczenia.

 

wracając do Modern Warfare ll to będzie najlepszy Fps w historii

Nic jeszcze o grze nie wiadomo :D Powstrzymaj się więc z takimi komentarzami. :D Bo równie dobrze może nie dorównać Killzonowi. Jak chcesz mi odpisać na ten post to zrób to w temacie Killzone 2 cytując ten post. By nie robić tu spamu więcej.

 

 

Co do samego Modern Warfare 2 to Infinity Ward tworząc obojętnie jaką odsłonę serii nigdy nie zawiodło. Wierzę więc, że ich nowa gra również nie zawiedzie i będzie toczyć walkę z KZ2. Ciekaw jestem jak prezentować się będzie graficznie, ale nie robiłbym sobie nadzieji by ujrzeć jakiś duży skok jakościowy względem CoDa 4.

Odnośnik do komentarza

Do mnie MW2 ma plus od razu za czasy w których się rozgrywa.Znudziła mi się już 2WŚ w fpsach :P.

IW nie zawiedzie bo oni nigdy nie zawiedli choć K2 mocno postawi poprzeczkę.Choć z reguły nic tak nie wpływa na jakość produktu jak ostra konkurencja :). Będzie dobrze :)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Dla mnie wiadomość o tym, że COD MW2 ukaże się być może jeszcze w tym roku , to najwspanialsza nowina :)

COD4 jest pierwszym FP-kiem w jakiego zagrałam i nie ma dnia bym nie zagrała kilku meczy on-line.

Ktoś napisał wcześniej ,że stracił paru friendsów z listy gdy nie najlepiej wypowiedział się na temat KZ2.

Grałam w demo KZ2 i wiem już dzisiaj,że i tak nie wciągnie mnie tak jak COD4.

Tak naprawdę wcale nie obchodzi mnie co powiedzą inni, bo to ja mam się dobrze bawić a INFINITY WARD sprostało temu zadaniu.

Odnośnik do komentarza

po zagraniu w demo KZ2 także stwierdzam, że plotki o śmierci COD4 są mocno przesadzone, nie mówiąc już o CODMW2, po prostu KZ2 nie każdemu podejdzie, a z kolei COD4 podszedł każdemu (a Ci którzy tu napiszą, że im się multi COD4 nie podoba są wyjątkiem od reguły :] ), o KZ2 wiemy juz bardzo wiele (beta multi, demo, recenzje, filmiki itd.) ale grali tylko nieliczni, a multi jeszcze nie wystartowało, krótko mówiac - Killzone2 jeszcze niczego nie wygrał, z kolei COD4 i Iinfinity Ward to ciągle król multi, więc nie wiedząc praktycznie nic o COD MW2, można się spodziewać, że będzie hit, czego sobie i Wam życzę

 

pisze to ja, napalony na KZ2 fanboj Sony, którego spotkacie na serwerach multi w strzelance Guerilla, i który przewiduje, że KZ2 sprzeda się w ilości tysiąc pięćset sto dziewięćset milionów sztuk

 

btw dobry patent, że dwie ekipy na zmianę robią CODy, dzięki temu możemy liczyć na dopracowaną, będącą owocem dwóch lat pracy część (no może ostania odsłona nie do końca to potwierdza, ekipa z Treyarch czerpała garściami z czwórki, ale jak tu nie zgapiać z takiej gry) zamiast tasiemca wydawanego z pośpiechem co roku

Edytowane przez helveg
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...