Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

miales obie wersje? ja mialem, a porownanie nawet na podzielonym ekranie robilem... wiem co widzialem

 

mam obie i gadasz bzdury, wersja PS3 na pewno nie byla lepsza a moge smialo powiedziec ze momentami zdecydowanie gorsza na tych samych ustawieniach TV...pomijajac tez taka (pipi)e jak brak wibracji przy strzalach na PS3...takze sam nie wiem ktora wybrac mam wersje PS3 czy x360.. poczekamy zobaczymy

Odnośnik do komentarza

wg mnie jedyna gra ,która może odebrać K2 palmę pierwszeństwa wśród sieciowych fps na PS3.Bardzo jestem ciekaw co IW tym razem nam przygotują choć muszą się postać bo CoD4 w poprawionej grafice nie przejdzie.

 

z calym szacunkiem dla KZ2 ale to nigdy nei byl shooter ktory dzierzyl palme pierszenstwa jezeli chodzi o rozbudowana spolecznosc online w naszym kraju, nadal najpopularnijsza sieciowka jest CoD4:MW

Odnośnik do komentarza

oraz chciałbym zaprosić wszystkich chętnych do rozgrywek online w Modern Warfare 2

na CSL - Consoles Sports League wraz z dniem premiery zostana odpalone rozgrywki 1on1, chwile pozniej 6on6 a w styczniu wystartuje regularna liga

liczymy na obecnosc około 30 klanow z najlepszymi zawodnikami z naszego kraju

 

na dniach pojawi się oficjalne info

 

możecie też śledzić ps3liga.pl tam zbiera się większość polskiej społeczności CoD4 grającej na PS3

 

zapraszam

Odnośnik do komentarza

Dokładnie.

 

To po co piszesz o słabszych efektach wizualnych jak kurz czy dym? ;)

Na tą chwile możemy sobie tylko gdybać, po premierze się okaże czy różnice są, czy może nie (mam nadzieję że nie).

Dlatego miedzy innymi zaluje ze nie bedzie dema przed premiera - moglbym sobie spokojnie porownac i wziasc lepsza wersje...

Sprawa wyglada tak ze na wszystkich filmikach jakie do teraz widzialem - zawsze pokazywana byla wersja na X360 - to musi cos znaczyc...

Odnośnik do komentarza

to znaczy tylko tyle ze M$ wywalil sporo kasy, tak samo jest z fifa, widziales gdzies reklame na x fify????

a ta gra wystepuje na obu platformach

 

reasumujac, jezeli masz wybor i zalezy ci na dobrym online to bierz wersje na ps3, duzo bardziej zorganizowana i rozbudowana scena w naszym kraju niz na x

 

a co do grafiki to jezeli beda roznice to ciezko wychwycic je golym okiem, no chyba ze kupujesz tylko dla swojej swiadomosci, ze mam gre ktora wyglada lepiej na x niz na ps3 lub odwrotnie, ale takiej postawy nie skomentuje bo szkoda mi inwektywow

Odnośnik do komentarza

Geeez, atomówka w multi... :/

 

Ja bym się tym jakoś strasznie nie przejmował, to w końcu 25 kill'owy streak ...

 

 

Wszyscy tak placzecie nad tym streakiem 25 jakby to byla jakas normalka w tej grze. Ja nie wiem, moze sie myle ale jesli w wersji na konsole tak czesto dochodzi sie do streaka 25 to rzeczywiscie, powinniscie miec pelne gacie ze strachu. W wersji na pc, bo w taka gram, streak 15 to juz jest nie lada wyczyn a i dlugo sie z nim nie pobiega bo w koncu ktos takiego goscia zarznie. Mi sie udalo trzasnac 34 w meczu 20vs20 na crossfire, ale tylko dlatego, ze sie uparlem na kampienie w jednym miejscu ze snajperka, tam gdzie maja start point brudasy i zdejmowalem dokladnie 4 te same osoby, ktore jak glupie uparly sie aby sobie posnajpic z balkonow. W normalnych meczach, zblizenie sie do streaka 15 graniczy z cudem i nie gram na jakis pro serverach.

 

Tak wiec wyluzujcie bo jeszcze nie graliscie, a juz wielki placz "ojojojooj co to bedzie ;((((((("

 

 

Twoja wypowiedź przypomniała mi o jeszcze jednym fakcie - przez chęć zdobycia wsparcia bombowego wiele ludzi pohańbi się kampieniem tylko i wyłącznie w tym celu. Myślę, że jeżeli mapy na to pozwolą to znajdzie się nie 1 amator spuszczenia wszystkim atomówki na łeb. Mam nadzieję, że chłopaki z IW jeszcze dopracują ten element i nie będzie on zależał tylko od ilości fragów, ale i również będzie wspomagany systemem anti-camp protection, z możliwie nawet zniżonym pułapem fragów. Wtedy miałoby to jakiś sens ^^

Odnośnik do komentarza

Malo kto na wyzszym poziomie bedzie chcial uzyc tej atomowki bo zakonczy caly meczyk chyba ze nabije 25 na 30s przed koncem rundy ;). Pewnie spotka sie ludzie ktorym sie uda nabic te 25 ks i uzyja ale z tego co pamietam zapowiadali customizacje ks wiec zamiast atomowki za 25 damy sobie jakies za 15ks

 

moder2.th.png

Zrobilem fote z filmiku, mozna sobie je ustawic taki ks:

5 - sentry gun

9 - Pale low

11 - ac130

Edytowane przez Scorp1on
Odnośnik do komentarza

mimo,że z rzędu kill streak w CoD4 jaki rekordowo osiągnąłem wynosił 21 killsów to i tak uważam,że debilizmem jest ten tactical nuke.Co z tego,że mało kto z nas tego doświadczy.Sam pomysł idealnego killstreaka kończącego rundę i zabijających wszystkich to totalny debilizm.

 

Dalej nie wierzę,że tak to będzie funkcjonowało w MW2 i zrobią coś na wzór bombki w K2 przed którą da się spieprzyć

 

No i wieżyczki wartownicze-znowu wg mnie bez sensu pomysł

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Widać na powyższym screenie że tactical nuke nie ma na iście wyboru co może oznaczać że jest dla każdego po 25killach... co raz gorzej...

Filmik jest z jakiejs konferencji IW, w sieci pojawiaja sie filmiki z pelna lista 25 ks ale po 15 min juz ich nie ma ;)

 

Ficuś - rowniez sie z tym zgadzam, mamy tutaj zbyt duzo ks - przez co walka pojdzie (naloty, rakiety, dzialka, heli,itp) na nie niz na karabiny

Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

Dokładnie.

 

To po co piszesz o słabszych efektach wizualnych jak kurz czy dym? ;)

Na tą chwile możemy sobie tylko gdybać, po premierze się okaże czy różnice są, czy może nie (mam nadzieję że nie).

 

Na PS3 było więcej dymu, kurzu itp. Na X0 niektóre lepsze tekstury podłoża.

Odnośnik do komentarza

Widać na powyższym screenie że tactical nuke nie ma na iście wyboru co może oznaczać że jest dla każdego po 25killach... co raz gorzej...

Powtarzam raz jeszcze ... ile osób w ogóle miało w żytciu 25 killi z rzędu?! Stary będziesz musiał mieć sporo szczęscia żeby zobaczyć to na własne oczy. Zwykły bajer nic więcej

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...