Skocz do zawartości

Emulacja gier z Xbox na Xbox 360


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pewien problem. Jakiś czas temu nie miałem problemu z podłaczeniem X360 do netu , mogłem ściągać dema itp.Niestety od paru miesięcy motam się i nie wiem co z tym począć, ale to może w innym temacie porusze.

W tej chwili chodzi mi głównie o to że chciałbym pograć w gry ze sterego xboxa ale musze mieć emulator zainstalowany na twardym dysku.

Jak wiadomo nie mam połączonego netu z kosolą i zassałem emulator z jednej ze stron. Napisane było żeby nagrać na DVD lub CD później włożyć do napędu konoli i konsola sama sobie zaktualizuje ten sofcik.

Nagrałem włożyłem i niestety kapa , nie wiem czy emulator jest walnięty czy może ja coś sknociłem przy nagrywaniu.

Nagrywałem programik na DVD w nero z prędkością x 2.

Jeśli ktoś miał podobny problem prosze o pomoc i dziękuje za wszelkie podpowiedzi.

 

Jeśli temat jest w złym dziale to prosze moderatora o przeniesienie go w stosowne miesce.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Michas
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak dla mnie to w zlej formie wrzucasz pliki czy to na plyte czy na pena

 

masz sciagnac plik spakowany rar

rozpakowac to co tam jest, i bezposrednio wgrac to na plyte czy pena tak jak jest

polecam CDRW z tym nigdy nie mialem problemow...

 

po za tym nie wiem skad sciagales, wiec jak nie chce Ci sie szukac na stronie MS, to wejdz na moja strone, w zakaldce na dole po prawej stronie sa linki do NXE i emulatora bezposrednie ze strony MS...

 

PS.

NXE nie ma w sobie emulatora X1 ani to nie moze byc powodem, w NXE tak samo sie wgrywa emulator jak wczesniej...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

to nie obudowa mowi ze dysk jest oryginalny czy nie a to sam dysk mowi o tym ze jest oryginalny badz nie

podrobka nigdy nei bedzie oryginalem bo oryginal to calkiem innej firmy dysk i nie ma zadnej mozliwosci w tej chwili by zrobic dysk pctowy tak by byl oryginalem, po prostu masz podrobke ktora zawsze bedzie tylko podrobka

 

a co do problemu to standardowy, po prostu masz zle podrobiony dysk i nie ma partycji jednej na ktorej wlasnei ma sie znajdowac emulator X1 i dla tego nie chodzi zadna gra z X1, powinienes reklamowac taki dysk jesli sprzedawca niby obiecal ze to w pelni sprawny jak oryginal...

Odnośnik do komentarza

Jak aktualnie wygląda stan emulacji X na X360? Planuję przetestować przejściówkę do pada na X360 na jakiejś bijatyce (ale nie party game pokroju DBZ czy Fight Nighta) i zastanawiam się, czy nie warto zamiast na X360 grę kupić na pierwszego X-a (znacząca różnica w cenie).

 

Jako że chodzi o bijatykę, to nawet dwu- czy trzyklatkowe lagi wygenerowane przez emulator odpadają.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...