Skocz do zawartości

REC 2


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...

W RECu2 po zamieszczonych klipach widać, że akcja z helmet-cam sprawdza się genialnie! Podoba mi się scenka z żołnierzem schodzącym po schodach... no miodzio, te kilka sekund z soldatem z jego punktu widzenia sprawiło, że ciary przechodzą po plecach. Najlepsze jest to wyczekiwanie, nosz k*rwa na tych schodach nic się nie wydarzyło ale i tak ten kawałek oglądałem siedząc na krawędzi stołka... Coś świetnego. Gdzieś tam przeczytałem, że Angela przeżyła i też będzie jeszcze brała udział aktywnie w filmie, a nie jak pozostały cast z "jedynki" jako wieczne głodne, martwe mięcho. Chociaż na trailerach jej nie dojrzałem pod żadną postacią (ludzka/zombie). Pewnie plota, zginęła a show must go on! :twisted2:

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...

Byłem wczoraj w kinie i stwierdzam, że nic specjalnego. Od razu mówię, że nie byłem fanem jedynki, ale chyba część pierwsza była ciekawsza.

 

Co mnie w filmie rozwaliło

 

 

 

 

- naiwna fabuła - zombie stworzeni przez chorobę Szatana =), wysłanie jednego komandosa na zwiad, a 5 innych czeka sobie i obserwuje przez kamerę kiedy zginie =)

- Szatan lol

- super strzeżony budynek, a banda dzieciaków wchodzi do niego kanałami

- naiwne dialogi, jakbym widział Resident Evil - "Wydaj rozkaz" "Nie, musimy tu jeszcze zostać bo tak"

- motyw z petardą i zombie- tu całe kino się smiało z 10 minut

 

Tyle pamiętam, film ani przez chwilę nie był straszny, scenariusz jak w filmach klasy D. Taki do obejrzenia i zapomnienia.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

To fajnie, że masz nadzieję. Tak czy inaczej wczoraj zarezerwowałem seans na 21 i z ciekawości zajrzałem na opinie na różnych forach/portalach. Cholera, przeraziłem się jak fani zombiaków pisali, że się zawiedli, żałują, że poszli na to do kina. Rozumiem normalna osoba, nie przepadająca za trupami nie byłaby zachwycona... taką opinię bym przebolał. Ale jak co drugi koment czytam- "cholera, zawiodłem się na filmie, jestem fanem zombiaków, podobała mi się część pierwsza, jednak wizyta na seansie dwójki to jeden wielki niewypał", to w końcu się przełamałem i nie poszedłem na seans.

 

Co jak co, ale 20zł nie wyje.bę w błoto. Jak będzie wersja dvd, to sobie pożyczę/zassam.

Odnośnik do komentarza

To fajnie, że masz nadzieję. Tak czy inaczej wczoraj zarezerwowałem seans na 21 i z ciekawości zajrzałem na opinie na różnych forach/portalach. Cholera, przeraziłem się jak fani zombiaków pisali, że się zawiedli, żałują, że poszli na to do kina. Rozumiem normalna osoba, nie przepadająca za trupami nie byłaby zachwycona... taką opinię bym przebolał. Ale jak co drugi koment czytam- "cholera, zawiodłem się na filmie, jestem fanem zombiaków, podobała mi się część pierwsza, jednak wizyta na seansie dwójki to jeden wielki niewypał", to w końcu się przełamałem i nie poszedłem na seans.

 

Co jak co, ale 20zł nie wyje.bę w błoto. Jak będzie wersja dvd, to sobie pożyczę/zassam.

 

dokładnie miałem iść dzisiaj ale jednak się rozmyśliłem podobno kaszanka film

Odnośnik do komentarza

własnie wróciłem z kina i sam nie wiem co myśleć ;p pierwsza część filmu jest za(pipi)ista ( wygląda jak połączenie swat z left 4 dead xd ) natomiast druga to jakiś kosmiczny niewypał ;/

 

 

twórcy poszli w strone opętania, panów jezusków i innych pierdół przez co niektóre momenty są niesamowicie kretyńskie ( np pierwiastek chemiczny wydzielony z krwi, który jest antidotum na opętanie przez diabła xD albo "strefa ciemności" i akcja z lampami na końcu ;p )

 

Podobały mi się te wszystkie ujęcia z kamer poszczególnych członków oddziału, świetne efekty, i to, że poprawili wszystko co irytowało w pierwszej części ( latająca na wszystkie strony kamera, marne aktorstwo ), ale niestety przez te fabularne debilizmy, podczas seansu częściej się śmiałem niż bałem ( ogólnie film nie jest straszny )

 

 

takie 6/10

 

jeśli ktoś oglądał pierwszą część to powinien się przejść i na tą bo wszystko zostaje wytłumaczone

Edytowane przez NerkoWiktor
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.