Skocz do zawartości

Dead Space Extraction


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.gamikaze.pl/Nintendo/Aktualnosc...Extraction.aspx

Electronic Arts zdradziło wreszcie bliższe szczegóły odnośnie edycji gry Dead Space na konsolę Nintendo Wii - ta wersja dostanie podtytuł Extraction, zaś wydarzenia w niej ukazane będą miały miejsce przed tymi już nam znanymi. Tak, szykuje się tzw. prequel.

 

Wydawca zapowiada innowacyjne połączenie sterowania ruchami z perspektywą FPP - ma wyjść z tego iście wybuchowa paczka. Dowiemy się jak doszło do wydarzeń sprowadzających Isaaka Clarke'a na pokład przeklętej Ishimury - odkryjemy historię kosmicznych kolonistów usiłujących uciec z zainfekowanej kolonii górniczej Aegis VII. Będzie nowa bohaterka, a jej ochrona stanowić ma klucz do przeżycia... Co ciekawe, dojdzie opcja co-op!

 

Zapowiada się nieźle :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 22
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Grałem w dead space , zobaczyłem filmik od EA Downfall i wszystko mi się podobało , gra super i grywalna bardzo , dla hardcorowca może byc poziom najwyższy i tez sie bedzie bawil , a dla casuala moze byc easy i luz w czym rzecz ?? Ja się bardzo ciesze ze na Wii bedzie Dead Space i nie mysle zaraz ze to moze byc syf .

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy później...

Jeśli się nie mylę to w odc 10 (10 min 22sek), 2 serii serialu True Blood z HBO,pokazany jest jakiś poziom z Extraction. Przynajmniej ta babka macha Wii lotem a na ekranie mógłbym przysiąc są stwory z Dead Space. To tak dla zainteresowanych. Odcinek w miarę świeży, z poprzedniego tygodnia.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Grę nabyłem wczoraj zachęcony pozytywnymi recenzjami w necie i mogę napisać, że nie są przesadzone. Graficznie jak na Wii jest bardzo fajnie a sama gra to rozbudowany celownik czyli dla fanów takiej rozgrywki. Ja jestem fanem więc po ograniu kawałka byłem zadowolony. Fajnie, że samo strzelanie jest dość rozbudowane i związane z toczącą się na ekranie historią (czyli nie tylko naparzanie do przeciwników ale wykonywanie różnych innych czynności). Ja polecam : )

Odnośnik do komentarza

Grę nabyłem wczoraj zachęcony pozytywnymi recenzjami w necie i mogę napisać, że nie są przesadzone. Graficznie jak na Wii jest bardzo fajnie a sama gra to rozbudowany celownik czyli dla fanów takiej rozgrywki. Ja jestem fanem więc po ograniu kawałka byłem zadowolony. Fajnie, że samo strzelanie jest dość rozbudowane i związane z toczącą się na ekranie historią (czyli nie tylko naparzanie do przeciwników ale wykonywanie różnych innych czynności). Ja polecam : )

 

podpisuje się pod tym. miłe zaskoczenie ten Dead Space. pierwszy tytuł spod szyldu elektroników na Wii, który mi się spodobał. jedyne manko to czas trwania rozgrywki - gra na jeden wieczór. poza tym nie ma poziomu easy, więc radzę pominąć normal i zacząć od hard, bo jak to niestety często w dzisiejszych czasach bywa pierwszy poziom trudności jest dla derpów.

Odnośnik do komentarza

Ponieważ mam mało czasu na granie więc "sączę" ten tytuł powoli ale naprawdę jestem mile zaskoczony poziomem wykonania. Właściwie w ogóle nie czuje jakiegokolwiek dyskomfortu np. graficznego w stosunku do PS3 czy Xa. Wszystko zostało bardzo umiejętnie zmontowane : ) No i grywalność. Jakbyśmy uczestniczyli w filmie. Ciśnienie jest niezłe : ) Super sprawa dla fanów serii no i celowników!!

Edytowane przez -gmeru-
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...

witam. mam problem w 2 levelu a mianowicie kumpel zamyka drzwi i sie nie domykaja bo zombi sie pchaja a ja mam cos zrobic strzelic ale innym strzalem czy cos i nie wiem co zrobic?? myslalem ze tak jak w levelu jeden przecyhlic wiilota w prawo i jest alt fire ale nie?!?!?! prosze o pomoc?!?!?!

 

acha jeszcze jedno pytanko jakie sa jeszcze gierki na wii strzelanki ze sterowaniem jak w dead space czyli "na szynach"??? najlepiej na 2 graczy ale niekoniecznie

Edytowane przez DIBO
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.