Skocz do zawartości

Otwarcie tematu Playstation 3 vs Xbox 360 vs Wii


Rekomendowane odpowiedzi

@Koso, albo inny moderator. Myślałeś kiedyś o otwarciu tego tematu z powrotem? Myślę, że jak się odpowiednio dyskusje nakieruje to nie będzie już takich problemów, a zawsze byłoby miejsce gdzie możnaby się powymieniać argumentami zamiast robić to w nieodpowiednich tematach jak ten o Killzone 2 czy polityce Sony. Czy może temat umarł na zawsze?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Mr. Blue

Sztuczne pogłębianie barykady pomiędzy użytkownikami obu konsol, to granie pod takt obu wielkich korporacji.

Może lepiej promować jedność wśród konsolowej braci?

Może lepiej zastanowić się nad konwencją obecnego forum, gdzie oddzielono graczy Xboxa od graczy PS3, tworząc sztuczne ograniczenie, bo o tytułach multiplatformowych chcieliby zapewne powymieniać swoje uwagi obie strony.

W takiej sytuacji można by się zastanowić nad otworzeniem wspólnego działu PS360, dotyczącego tytułów multi, a pozostawić jednocześnie obecne działy dla eksluziwów i spraw technicznych/online.

 

PS. Wspólny temat nie miałby zahaczać o Wii. Jednak nie wychodzą na niego tytuły tożsame z X i PS3.

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza
Sztuczne pogłębianie barykady pomiędzy użytkownikami obu konsol, to granie pod takt obu wielkich korporacji.

Może lepiej promować jedność wśród konsolowej braci?

Może lepiej zastanowić się nad konwencją obecnego forum, gdzie oddzielono graczy Xboxa od graczy PS3, tworząc sztuczne ograniczenie, bo o tytułach multiplatformowych chcieliby zapewne powymieniać swoje uwagi obie strony.

W takiej sytuacji można by się zastanowić nad otworzeniem wspólnego działu PS360, dotyczącego tytułów multi, a pozostawić jednocześnie obecne działy dla eksluziwów i spraw technicznych/online.

 

PS. Wspólny temat nie miałby zahaczać o Wii. Jednak nie wychodzą na niego tytuły tożsame z X i PS3.

Bez urazy ale bez sensu jest ten pomysł.

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue
Gooralesko prawdopodobnie boi się że podczas ogólnej dyskusji GoW 2 zostanie zmieszany z błotem.

 

W takiej sytuacji można by się zastanowić nad otworzeniem wspólnego działu PS360, dotyczącego tytułów multi, a pozostawić jednocześnie obecne działy dla eksluziwów i spraw technicznych/online.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gooralesko prawdopodobnie boi się że podczas ogólnej dyskusji GoW 2 zostanie zmieszany z błotem.

Tak jest. W ogólnej dyskusji o ekskluziwie X360.

 

Musimy się wyrzyć i odreagować.

Ja widzę, że ty taki forumowy Hitlerek jesteś ;) Najchętniej byś wszystkich porozpi.erdalał po kątach, a "Xmisie" to już w ogóle do gazu, nie?

Odnośnik do komentarza
Gooralesko prawdopodobnie boi się że podczas ogólnej dyskusji GoW 2 zostanie zmieszany z błotem.

Tak jest. W ogólnej dyskusji o ekskluziwie X360.

 

Musimy się wyrzyć i odreagować.

Ja widzę, że ty taki forumowy Hitlerek jesteś ;) Najchętniej byś wszystkich porozpi.erdalał po kątach, a "Xmisie" to już w ogóle do gazu, nie?

 

Hehe, tak :lol: Pisząc już zupełnie na serio, sam "naparzam ciągle na Xboxie" ale moim zdaniem przyda się temat, gdzie można by wylać swoje gorzkie żale ;)

Odnośnik do komentarza

ja proponuję, żeby każda z osób chcąca otwarcia tamtego tematu poszła i przeczytała 168 stron które zostały tam spłodzone, a następnie podała 10 za i przeciw każdej z konsol ktore nie były omawiane przynajmniej 3 razy. Jeżeli takowe znajdzie to proponuję otworzyć temat.

Odnośnik do komentarza

W sumie, przeczytałem posta Mr. Blue, a następnie zobaczyłem temat soniaka. Następnie przeczytałem jeszcze raz posta Mr. Blue.

 

PROSZĘ, NIE OTWIERAJCIE TEGO TEMATU. Ja mówię o inteligentnej wymianie zdań a tu wskakuje np. taki Soniak i już mówi o wyżywaniu się... nie, nie o to mi chodziło :). Pan Niebieski ma dużo racji, po co tworzymy sztuczne podziały? Kiedyś tak nie było, inaczej to wszystko wyglądało. Naprawdę nie rozumiem, dlaczego podzielono się i teraz są dwa tematy o Oblivionie, o Burnoucie, o Assasins Creed itd. itp. Chętnie porozmawiałbym o tych tytułach również z innymi grającymi w TĘ SAMĄ grę, jeno na innej konsoli (who cares?).

 

Z drugiej strony wyobrażam sobie, że nie obędzie się bez osób porównujących oba tytuły i szukających zwady u posiadaczy PS3/Xbox 360 (lub jak kto woli, Xbox 360/PS3).

Odnośnik do komentarza
Wspólne tematy wywołałyby tylko nie potrzebne kłótnie. W ogóle to przy tym byłoby w ch,uj roboty i pewnie nikomu nie chciałoby się to robić, tym bardziej, że obecne działy jakoś się sprawdzają, a narzekają tylko nie liczni, którym widać że się nudzi.

 

Jasne, bliźniacze tematy dot. tej samej gry są super.

 

Co do tych nudzących to naprawdę nie rozumiem, o co tu chodzi, po kim to miał być pocisk?

Odnośnik do komentarza

Nie muszą być super ani zaje,biste, wystarczy że się sprawdzają, w ogóle to prowadziłeś już jakieś forum? Masz pojęcie ile byłoby w tym roboty z calać te wszystkie tematy i penosić je potem do innego działu? A na koniec jeszcze pilnować tych wszystkich wojenek, jakie pewnie by w nich zachodziło? Zapłać adminom/moderatorom forum za robote, to może spełnią twoją głupią zachciankę.

Odnośnik do komentarza
Nie muszą być super ani zaje,biste, wystarczy że się sprawdzają, w ogóle to prowadziłeś już jakieś forum? Masz pojęcie ile byłoby w tym roboty z calać te wszystkie tematy i penosić je potem do innego działu? A na koniec jeszcze pilnować tych wszystkich wojenek, jakie pewnie by w nich zachodziło? Zapłać adminom/moderatorom forum za robote, to może spełnią twoją głupią zachciankę.

 

Nie jest to:

 

a) głupia zachcianka

b) tylko moja zachcianka

 

Tak, byłem moderatorem na kilku forach (swoich, nieswoich) i wiem, że nie jest to łatwe zadanie. Nie fikaj no tu za dużo, ok? Wszyscy wiemy, jak nieomal się skończyło Twoje "moderowanie" - sprzedażą całości za jakieś 200 zł wraz z całą społecznością (że tak powiem wydymanie to mało przy tym).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...