Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego teraz ludzie biora te 2 perki do kampnia, dawniej martyr teraz ninja

Niekoniecznie do kampienia.Perk ninja to jedyna wg mnie obrona dla snajpera przed tryglodytami zaiwaniajacymi po mapie z najprostszymi do opanowania broniami typu np M16 , do ktorych doczepiaja wskaznik ruchu i kosza wszystkich jak popadnie.

Odnośnik do komentarza

 

Jesse Stern oznajmił, że Modern Warfare 2 miało wyglądać nieco inaczej, ale pomysł ten odrzucili.

 

Początkowo rozważaliśmy decyzję, zamieszczenia w scenariuszu Modern Warfare 2, takich rzeczy jak epidemie, wirusy, wojny chemiczne, a nawet kosmitów i zombie

 

 

oby dwa ostatnie pomysły nigdy w tej serii nie zagościły. Co do reszty to w MW3 może być.

źródło

http://gamersite.pl/index.php/2009/11/22/moder-warfare-3-nowa-wojna-z-nowa-rasa/

Odnośnik do komentarza
Niekoniecznie do kampienia.Perk ninja to jedyna wg mnie obrona dla snajpera przed tryglodytami zaiwaniajacymi po mapie z najprostszymi do opanowania broniami typu np M16 , do ktorych doczepiaja wskaznik ruchu i kosza wszystkich jak popadnie.

Jak nie narzekanie na kamperów to narzekanie na rusherów , niech wszyscy grają od dziś nożami , będzie skillowo...

Odnośnik do komentarza

Z tych kamperów to coraz większa beka im lepszym się jest :P

 

Wczoraj na wasteland, siedziało dwóch takich w tym bunkrze. Jeden obok drugiego przegrodzeni ścianką, nawet o sobie nie wiedzieli. +2 kille

Żałosne jest to że niektórzy cały mecz siedzą w jednym miejscu. To już nawet idiota by wiedział że jak kogoś zabije to miejsce do kampienia jest spalone do końca meczu.

 

 

 

Co daje "one man army" ?

Odnośnik do komentarza

Ja tam nigdy zawodu nie odczuwałem. Nie żałuję wydanych 199zł (dostałem także kubek :))- dostałem emocjonującą kampanię, trochę irytujące, ale ciekawe spec opsy no i oczywiście multi, które wciągnęło mnie dużo bardziej niż to w jedynce. W MW2 chce się zdobywać perki, kolejne rangi i tytuły, w CoD4 takiego parcia aż nie miałem. No i świetnie gra mi się także w tryb TPP. Ogólnie polecam. Gra na bardzo dobre 8, może 9-.

Odnośnik do komentarza

Ja tam nigdy zawodu nie odczuwałem. Nie żałuję wydanych 199zł (dostałem także kubek :))- dostałem emocjonującą kampanię, trochę irytujące, ale ciekawe spec opsy no i oczywiście multi, które wciągnęło mnie dużo bardziej niż to w jedynce. W MW2 chce się zdobywać perki, kolejne rangi i tytuły, w CoD4 takiego parcia aż nie miałem. No i świetnie gra mi się także w tryb TPP. Ogólnie polecam. Gra na bardzo dobre 8, może 9-.

Special opsy moim zdaniem biją całą kampanię na łeb. Cholernie miodny tryb, dzisiaj z kumpel skończyliśmy wszystkie misje na veteranie. Na końcu zamiast radości z zaliczenia; narzekanie szkoda że, to już koniec. Mam nadzieję że, w najbliższym dlc dodadzą nowe misje.

 

 

Misja w Prypiat ryje beret, cholernie klimatyczna.

 

Odnośnik do komentarza

Dawno nie grałem, z dobry tydzień czasu, więc nie wiem czy coś się poprawiło, ostatnio jak byłem było na co narzekać. Wyszedł jakiś patch ?! :) jeżeli nie, to ostatnio moje uczucia były mieszane, ale myślę że jak dadzą nowe mapki ( może te z COD4) zmienię zdanie na lepsze.

Odnośnik do komentarza
Special opsy moim zdaniem biją całą kampanię na łeb. Cholernie miodny tryb, dzisiaj z kumpel skończyliśmy wszystkie misje na veteranie. Na końcu zamiast radości z zaliczenia; narzekanie szkoda że, to już koniec. Mam nadzieję że, w najbliższym dlc dodadzą nowe misje.

 

 

Misja w Prypiat ryje beret, cholernie klimatyczna.

Łe tam ja się tylko wku.rwiałem jak np. na "Weź i coś tam" ginęliśmy z Wampisem zaraz przy końcu zawsze. Albo gdy nam się jacyś kolesie z du.py strony zakradali czy Kolosy spawnowały się w oparciu nie wiadomo o co. I jeszcze na końcu musiałem zrobić wyścig na skuterze zaliczając checkpointy z flag. No Call of Duty jak chu.j. Nie wyobrażam sobie robienia jakichś lepszych czasów w tym, masochizm jak dla mnie. Robiłem to dla achievementów i towarzystwa.

 

 

Prypeć zje.bali, bo dali tych snajperów w trawie i nie ma już takiego napięcia jak przy czołganiu się za drugim kolesiem w CoDzie 4. Teraz można to przejść po prostu likwidując każdego typka po kolei.

 

Odnośnik do komentarza

Ile mieliscie Juggow na Snatch and Grab? Ja myslalem ze beda ze gora 1-3, trzech to ja mialem gdy kampilismy w tym robitym samolocie, wyczyscilismy teren, pusto, idziemy kawalek, puuuuuum, fak, Jugg cofamy sie by latwo bylo go zabic, padl juz wchodzimy podgorke na tu kolejne puuuum ale naszczescie do flary zadnego zolnierza nie bylo lecz gdzies chodzacy Jugg. Powinno byc wiecej misli jak ta snajperska badz obrona Burger Kinga jak takie gdzie sa 2 osoby - Ac130 i minigun z helikoptera

Snatch... byl chyba najtrudniejszym SO oraz Wetwork, grajac we 2 osoby jest 2x wiecej cywili na gorze, tudniej kogos zabic nie trafiajac w cywila i trudniej jest tam nawet dosc, ten SpecOP z ECHO wraz z High Explosives i Armor Piercing na platformie dalo rade zrobic samemu ale nie bawiac sie w glitche lecz poprostu - flash, granatnik, flash, granatni, paczka z ammo, znow flash,itd

Edytowane przez Scorp1on
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...