Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

Plotki zostały potwierdzone, Infinity Ward przygotowuje sequela "współczesnych działań wojennych". Z czym nam się kojarzy "jedynka"? Większość Graczy powie, że z klimatyczną misją w Prypeci, inni że ze świetnie wyreżyserowanym wybuchem atomowym, a jeszcze inni - "Świetna naparzanka". I wszystkie te określenia są jak najbardziej poprawne, bowiem, Cod 4: MW było pod wieloma względami grą przełomową. Tutaj typowe pytanie: Czy "dwójka" dorówna poprzedniczce i co o tym sądzicie? Osobiście mocno trzymam kciuki za kontynuację wątku Czarnobyla (nie w sensie fabularnym, lecz geograficznym)...

Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

Prawdopodobnie nie Call of Duty 4: Modern Warfare 2,tylko Call of Duty: Modern Warfare 2.Kiedyś czytałem coś na ten temat,podobno wydawcom nie podobają się dwie liczby w tytule.Ja też uważam,że byłoby to głupie,bo to już nie jest Call of Duty 4,z taką nazwą mógłby wyjść dodatek,ale nie osobna gra.

 

PS:trwają już zamknięte betatesty.

Edytowane przez Pawlo_PL
Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się, czy MW2 nie będzie ostatnim CoD robionym głównie z myślą o X360 i PS3. Dlaczego? Poszczególne studia wypuszczały nowe CoD co dwa lata, teraz mamy 2009 i wyjdzie MW2, czyli następne CoD powinno się pojawić w 2011. A nowy Xbox? 2011-2012. Pomyślcie co by było, jakby nowe CoD miałoby być tytułem startowym nowego X'a.

Ale nie wybiegajmy w przyszłość, na razie myślę, że trzeba czekać na MW2 nie martwiąc się o jakość tego tytułu, powinno być wspaniale (nie tak jak z GoW2).

Odnośnik do komentarza

No czyli czekają na nas jeszcze 2 CoDy, CoD:MW2 i CoD6. Ja osobiście mocno liczę na ten tytuł, tylko niech dadzą coopa, no i niech ten Veteran nie będzie taki łatwy na coopie, no i niech nie będzie taki bezsensowny, że dostajemy 50 granatów pod nogi na dzień dobry. Również nie chcę widzieć tam respawnów przeciwników :).

Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

Bardzo mnie ciekawi na jakim silniku działać będzie nowy CoD,trzeci raz napewno tego samego nie dadzą,w końcu to Infinity Ward ;)

Edytowane przez Pawlo_PL
Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

Tak,ale jeśli w kwestii rozgrywki multiplayer nic nie zmienią,trzeci raz to samo już nie przejdzie.Jeśli tak,to grę kupią tylko najbardziej zagorzali fani serii(w tym ja :P ),a reszta straci szacunek do IW.

Odnośnik do komentarza

Multi w WaW mnie nie wessał tak jak w MW. Magia IW może?

Po co mają zmieniać coś co jest bardzo dobre. Dodadzą nowe bronie, perki, challenge, mapki itd. I tak każdy kupi.

Co do singla i samej gry w ogóle. Oczekuję zmodernizowanego silnika ( może być ten z 4), troszkę dłuższej kampanii, i takiego samego miodu jak w MW.

Ważne by gra nie była gorsza od poprzedniczki ( chodzi mi o 4, bo WaW to jednak taki odłam umilający ludziom czekanie na grę od Infinity Ward).

 

Co samego multi - jakaś nowość by sie przydała, oprócz w/w wymienionych. Niech tylko za bardzo nie zmieniają to co dobre, a wywalą to co złe, hmmm..jest coś takiego w Modern Warfare?

 

BTW: podobno dialogi są już nagrane, trwają jakieś testy. Czekamy na pierwsze screeny i zapowiedzi, wtedy będzie więcej wiadomo czego się spodziewać, no ale już wiadomo chyba jaka gra w 2010 będzie rządzić na Live ;)

Edytowane przez .:marioo:.
Odnośnik do komentarza

"Co samego multi - jakaś nowość by sie przydała, oprócz w/w wymienionych. Niech tylko za bardzo nie zmieniają to co dobre, a wywalą to co złe, hmmm..jest coś takiego w Modern Warfare?"

 

jest bardzo duzo rzeczy do zmiany ale oczywiscie iw tego na bank nie zmieni np:

 

-respawny mojej druzyny (jak mam perka radar) proboje podejsc przeciwnika od tylu a tu nagle bach respy moich kolo mnie i wszystkich widac, to samo nawet gdy zostaniesz sam ukryty w krzakach przeciwnik nigdy nie zrespawnuje sie w poblizu...

 

-auto aim z multi po ch to komu, nob friendly

 

-pokazywanie z ktorej str dostaje obrazenia, nob friendly

 

-zlikwidowac kill cam lub dac tylko do jakiegos trybu, jak wyzej

 

-perk 3 granaty powinien dzialac na zasadzie ze masz 1 a dwa dodatkowo mozesz podniesc po trupach...

 

-po zabiciu 3 typa radar powinien pokazywac przeciwnikow tylko tej jednej osobie a nie calej druzynie..

 

-niech beda po tylko 2 rozne stroje dla stron z kazdego rodzaju scenerii i niech dadza preka z przebieraniem sie

 

+wiele innych rzeczy o ktorych juz zapomnialem bo nie gram od roku..jak zmienia tyle to bedzie elegancko :rolleyes:

 

aaaa najwazniejsze c4 chce moc zalozyc na typa i niech 1 strzal w glowe z obojetnie jakiej broni bedzie strzalem w glowe na nie w ucho:P

Edytowane przez Othis
Odnośnik do komentarza

Widzisz nie do końca mogę się zgodzić. Brak pokazywania z której strony dostajemy umocni pozycję kamperstwa , kill kam nie ma na trybie hardcore, perk z 3granatami w niczym nie przeszkadza, gorsza jest natomiast możliwość zrobienia z perków 4-ech tub. Radar jak najbardziej dobrze że pokazuje wszystkim członkom drużyny , natomiast przeciwnicy mają możliwość użycia anty-radaru , nie widzę zmian w tej kwestii. Przebieranie się za przeciwnika kiepskawa sprawa , po pierwsze zgapka z Killzone'a , po drugie nie widzę zastosowania w praktyce , no chyba , że tylko do wyznaczonych trybów. Auto-aim jak najbardziej do kasacji.

Mi się widzi obłożenie siebie C4 i autodestrukcja w tłumie przeciwników :crazy:

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza

mozesz przetrzymac odbezpieczony granat i bedzie to juz teraz wykonalne mozna nawet ubic 4 typa

 

 

przy killcam i tak w 85% przypadkow widac z kad cie zabito przed nim wiec jest zbedny trzeba tylko uwaznie patrzec

 

(nawet ze snajpy daleko) przebieranie to bylo juz w et i jakies innej grzej wiec nie kilzon....

 

!jesli mapy sa male niech respy beda tylko w 1 bazie lub dadza prawdziwy capture the flag najlepszy tryb 3 czesci!

Odnośnik do komentarza

No i oby elementy które dodadzą zamiast większego chaosu, większą dyscyplinę i taktykę (wy(pipi)ać perki z zostawianiem granatów, czy strzelaniem po powaleniu, stałe respawny, inne nagrody za kilka killi pod rząd (żle trafione moim zdaniem nalot i helikopter). Tyle w kwestii multi.

Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

Od Infinity Ward wypłynęła ostatnio duża ilość informacji odnośnie nowej części Call of Duty.Jak widać, tym razem to IW zaczerpnęło pomysł od Treyarch i w grze pojawi się tryb kooperacji.Mnie osobiście cieszy również możliwość personalizacji wyglądu w trybie multi.Oto pełna lista nowości i zmian:

 

-pojawią się pojazdy

-powróci M16 z drobnymi zmianami

-Ak47 i M4 powrócą, raczej bez żadnych zmian

-M40 powróci, boost obrażeń z ACOG zostanie poprawiony

-Scorpion, P90, M21, R700, G3, G360 nie zobaczymy w nowym CoD

-jest spora liczba nieznanych broni, które pojawią się w MW2

-nowy karabin snajperski: SR25M (USA)

-nowy karabin szturmowy: Diemeco C8 (kanadyjski odpowiednik M4)

-nowy karabin szturmowy: L85A2 (UK)

-ogólna liczba broni w trybie multi to ok.35 sztuk

-ulubione mapy graczy z CoD4 powrócą

-helikoptery, nalot i UAV wracają

-celownik w postaci czerwonej kropki dla multi przybierze różne kształty (kółko, kwadracik, punkt)

-snajperzy otrzymają specjalne kombinezony z kamuflażem z trawy (niczym w Modern Warfare 1)

-wszystkie perki z CoD4 powrócą, eavesdrop i kilka innych zostanie zamienionych

-powrócą wszystkie tryby gry z MW, a co najważniejsze każdy będzie miał swój odpowiednik w wersji hardcore (w CoD World at War bardzo mi brakuje headquaters w hardcore)

-nowy tryb gry: Secure (CoDowa wersja “capture the flag”)

-nowy tryb gry podobny do Search and Destroy, tyle że zamiast bomby będziemy musieli ustrzelić konkretnego przeciwnika, a ego drużyna ma się starać go chronić za wszelką cenę

-personalizacja wyglądu żołnierzy (opcje wyboru kraju)

-w trybie multi snajperzy nie otrzymają tłumików

-brak botów w lokalnych trybach multi

-podobny tryb do Nazi Zombies jednak detale nie są znane

-1 gracz na jednej konsoli - brak możliwości zaproszenia gościa

-opcja zapisywania obrazów “Killcam”

-będzie krew

-tryb kooperacji online/offline

-historia trybu single będzie się działa na Bliskim Wschodzie

-powróci rola brytyjskiego szeregowca

-głos Kena Lally pojawi się w kampanii

-premiera w okolicach listopada

-nowe tagi armi (podobne do czaszek z Halo)

-niektóre bronie dostępne jedynie w kampanii

Edytowane przez Pawlo_PL
Odnośnik do komentarza
Gość Soul

A po co mi (pipi) pojazdy?! M16 niech jest trochę z "nerfują" była przesadzona, nie dadzą możliwość przeładowania broni pod czas biegu i nagrywanie meczy jak w H3.

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.