Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

@Scorp1on

myślę, że na półmetku tego spekopsa w złamanym samolocie Juggi wychodzą z tyłu tylko wtedy, gdy za długo tam siedzisz.

zawsze mieliśmy z kumplem dokładnie ten sam problem. a raz zrobiliśmy to na szybko, tzn. zaraz po wyczyszczeniu przedpola wyskoczyliśmy z samolotu i od razu do lewej 'ściany' podbiegliśmy i ani jeden Jugg się nie pojawił. no i to był ten raz, kiedy ukończyliśmy tą misję. póki co był to najtrudniejszy spekops, ale przed nami jeszcze 1i 5 z Delta oraz 3 ostatnie.

Odnośnik do komentarza

Snatch... byl chyba najtrudniejszym SO oraz Wetwork, grajac we 2 osoby jest 2x wiecej cywili na gorze, tudniej kogos zabic nie trafiajac w cywila i trudniej jest tam nawet dosc,

Heh ten SO z

odbiciem cywili na platformie

najgorszy był. Głównie przez to co napisałeś, że zabijaliśmy cywili na samym końcu. I cała misja od początku. Choć 2 ostatnie misje z kolosami zaliczyć bez buga/glitcha to też dobry hardcore.

 

@qb3k Jak nie ma napięcia właśnie jest i to x2 większe.

Snajperzy poukrywani, niewidoczni idziesz bach kulka. Chowanie się i tropienie snajpera, a ci są dobrze poukrywani. Najlepsza misja...

 

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Kubek ma rację a Słupek blefuje.

 

Prypeć już nie smakuje tak dobrze jak trzeba się użerać z tymi snajperami którzy wiedzą gdzie jesteśmy non stop. Bez wyuczenia się ich na pamięć ciężko to zaliczyć a jak się ich zapamięta to czar przemykania się po cichu mija.

 

 

 

 

A high explosive > 15 jugów na platformie

Ta piętnaska to łatwa jest.

Jeden gracz chwyta .50 cal drugi thumpera + jakaś pojemna kosa (m240 po pierwszym zabitym juggu na przykład).

Ten z thumperem idzie przodem i jakby co nawala w jugga z thumpera i poprawia z drugiej broni, a w tym czasie drugi z barretem gdzieś tam z tyłu strzela.

 

Btw. juggi łykają więcej damage w okolicach krocza :P widzieliście te napisy? xD Na du,pie mają "kick me" a z przodu "get sum".

Odnośnik do komentarza

Ok, a jakie są wasze odczucia po blisko 3 tyg. obcowania z gra? Nadal zawód? Czy może jednak IW dało radę?

Po zapoznaniu się z mapami, odkryciu wszystkich perków , opracowaniu taktyk stwierdzam iż jest kokretnie , wkręciłem się na dobre.

Po odkryciu perka zimnokrwisty wali mnie już randomowa zawartość paczek.

 

Jedyne co mi jeszcze nie pasi to niemożność ustawienia jednocześnie cichobieżek i wykrywacza min , żaden rush , gdy nie wiemy czy "kalimur" nie czycha za rogiem.

 

Singiel i Spec Ops genialne dodatki do dania głównego , motywowane acziwami.

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza

IMO najlepszy FPS ever - powtarzam IMO. Po prostu jest to Call of Duty 4, tyle że wszystkiego więcej. (nagrody za killstreaki, perki, mapki, bronie, dodatki do nich, wyzwania etc...). I chciałbym się teraz pochwalić - gram w to na PC, ale nie w tym rzecz, wczoraj dobiłem do 29 killsów z rzędu. Za niedługo może będę miał wersję na X360, więc chętnie z kimś pogram :).

Odnośnik do komentarza

Jesli chodzi o multi nie sadzicie ze shotgun nazwa 1882 cos tam ( ostatni z mozliwych) jest troche przegiety ? akimbo z takich shotgunow naprawde wymiata , no i ten zasieg..... mozna sie troche na wkur.... jak z tym biegaja najczesciej do tego marathon+light weight i zapierd.. jak maly samochodzik.

Ten shot jest za(pipi)iasty ;)

 

To tuba nie pasi , to shot za duży zasięg , a tamtemu kampa z M4 odbiera przyjemność...

Do narzekających na przeróżne bronie- zmieńcie gre.

Odnośnik do komentarza

Generalnie w poprzedniej części też ludzie nie wykazywali się zbytnio umiejętnościami, byle gnat z tłumikiem i UAV Jammerem i byłeś mega rzeźnikiem. Masa ludzi umie patrzeć tylko i wyłącznie na radar.

 

Bronie są jak najbardziej dobrze zbalansowane, kwestia stylu gry .

No i nie zapominaj , że te shoty odblokowuje się przy 67lvl-u , co było jak najbardziej celowym zabiegiem autorów , by za długo z nimi nie latać bo lada chwila lvl 70 i prestige.

 

Znam kupę osób, których prestige mode kompletnie nie interesuje, więc kiepski argument.

 

A jeszcze co do broni, to zauważyłem przeglądając stronkę poświęconą MW2, że mocno przepakowane bronie z poprzedniej części MW, tj. Barett czy P90 są dostępne od bardzo wczesnego etapu gry, jak jest z ich siłą? Dalej są takimi kosiarami? Aha no i jak ma się sprawa z moim ulubionym M16, głosy mówiące o osłabieniu tej giwery są prawdziwe?

Odnośnik do komentarza

U mnie to wystepuje w ten sposob. Jak sie lacze po raz pierwszy po wlozeniu plyty do napedu to wyskakuje mi od razu 20-scia kilka dobrych meczy i podlacza mnie od razu do serwera, gdzie mam najgorzej trzy zielone kreski, a przewaznie sa to kreski cztery.Gra sie za(pipi)iscie do momentu, kiedy lobby zostanie z roznych powodow zamkniete i chcac dalej grac chce wyszukac nowy mecz. No tu juz jest niestety bryndza, bo nie dosc ze dluuugo wyszukuje to moge juz z samym soba sie zakladac, ze podlaczy mnie do serwa z dwiema zoltymi kreskami :angry2: I tak jest praktycznie zawsze.Czy tez tak macie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...