Skocz do zawartości

Kylesa


Rekomendowane odpowiedzi

3aee2ecfac943100a08859e6d0c92fb0.jpg

 

Genre: Sludge / Post-Hardcore

Info: mp3, V2 (VBR)

Label: Prosthetic Records

Release Date: March 17th

Country: USA

 

01. Scapegoat

02. Insomnia For Months

03. Said and Done

04. Unknown Awareness

05. Running Red

06. Nature's Predators

07. Almost Lost

08. Only One

09. Perception

10. To Walk Alone

 

http://rapidshare.com/files/201729714/Stat...iaportal.ru.rar

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Przesluchalem pierwsze 3 utowry tej Kylesy no i sa chu jowe. Pierwszy to jakas niedorobiona wersja Unsane bez jaj. Z drugiego zapamietalem tylko jakies jeczenie pedala, a trzeci to juz zlal mi sie w nijaka i nudna serie dzwiekow. Na razie produkcja wszystko kladzie, bo w ogole nie ma pałera, wszystko jest rozmyte, gitary nijakie, natomiast koncowego werdyktu nie bedzie, bo na szybko przelecialem kilka kolejnych utworow i bylo ciekawiej. Wszyscy sie spuszczaja nad ostatnim kawalkiem, will see. Na razie wrazenie jest takie, ze jak mam do wyboru posluchac starego Unsane i chu jowej Kylesy to wybieram stare Unsane. Muzycy Kylesy sa za chu jowi by grac cos skomplikowanego i ciekawego oraz maja za bardzo spie rdolona produkcje na tym albumie by bylo czuc jakis primal rage czy cos w ten desen. No.

 

 

Co nie zmienia faktu, ze nazwa zespolu i tytul plyty nadal sa napisane rozowym kolorem.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Przesluchalem pierwsze 3 utowry tej Kylesy no i sa chu jowe. Pierwszy to jakas niedorobiona wersja Unsane bez jaj. Z drugiego zapamietalem tylko jakies jeczenie pedala, a trzeci to juz zlal mi sie w nijaka i nudna serie dzwiekow. Na razie produkcja wszystko kladzie, bo w ogole nie ma pałera, wszystko jest rozmyte, gitary nijakie, natomiast koncowego werdyktu nie bedzie, bo na szybko przelecialem kilka kolejnych utworow i bylo ciekawiej. Wszyscy sie spuszczaja nad ostatnim kawalkiem, will see. Na razie wrazenie jest takie, ze jak mam do wyboru posluchac starego Unsane i chu jowej Kylesy to wybieram stare Unsane. Muzycy Kylesy sa za chu jowi by grac cos skomplikowanego i ciekawego oraz maja za bardzo spie rdolona produkcje na tym albumie by bylo czuc jakis primal rage czy cos w ten desen. No.

 

 

Co nie zmienia faktu, ze nazwa zespolu i tytul plyty nadal sa napisane rozowym kolorem.

 

Pierwszy utwór jest kul. Drugi (pipi)nia. Trzeci taki se. Czwarty wieje bardziej stonerem od poprzednich. Też jestem na początku. Nie ma czego porównywać do Unsane, takie Visqueen niszczy ten album doszczętnie.

 

W sumie nie słuchałem ich nigdy wcześniej, oprócz Splita jakiegoś który był na tym forum. Napisze później, ale na pewno nie wywalam.

Odnośnik do komentarza
ahaha ze niby unsane > kylesa, ta po ch.uju fest

 

no Visqueen fajne racja, ale takie to walk a middle course Kylesy niszczy całe unsane z palcem w pupie

 

Nieprawda ! Chcesz się battelować na rapy o to?

 

Visqueen niszczy to kompletnie i nie podlega nawet dyskusji. Mówię o tej płycie najnowszej, starych dokonań Kylesa nie znam. Ale Unsane ma wszystkie płyty genialne, oprócz "Total Destruction", które w ogóle mi nie podchodzi.

Edytowane przez Osaka
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_
ahaha ze niby unsane > kylesa, ta po ch.uju fest

 

no Visqueen fajne racja, ale takie to walk a middle course Kylesy niszczy całe unsane z palcem w pupie

 

Gdzie niby napisalem, ze Visqueen jest fajne? I gdzie niby sie odnosilem do starych plyt Kylesy bo tez nie wiem?

 

tej, ale on komentowal osake co nie?

wszyscy wiemy ze uwazasz visqueen za najslabsza plyte unsane (co jest bzdura)

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_
A upnie ktoś ? Znalazłem na blogspocie tylko jedną płytę.

 

Kylesa - Kylesa

 

Mają coś jeszcze?

 

maja

to walk a middle course

i

time will fuse its worth

i pelno epek

 

ku.rwa, jak ja nie lubie pisac dyskografii w dobie internetu gdzie sa od tego strony internetowe.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

mi sie tam nie chce, ja mam ich wszystko i ciesze miche, jak slysze ze Muzycy Kylesy sa za chu jowi by grac cos skomplikowanego i ciekawego to sie zastanawiam czy ktos tu nie powinien przestac pic spirytusu.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...