Skocz do zawartości

Poznajmy się!


ping

Rekomendowane odpowiedzi

Tak OT to pogratulować, jak oceniliście RB2 i WiiMusic na tą samą ocenę - 7+, to tak btw. :thumbsup:

 

@down

 

Engarde.

 

PS. Chyba, że nie nalezycie do redakcji, to zwracam honor. ;)

Ocena gry jest oceną autora tekstu, nie całej redakcji :) Osobiście Wii music nie postawiłbym nawet 5 - posiedziałem przy tym z godzinkę i dałem sobie spokój..

 

Uzny -> szkoda że wtedy nie miałem wtedy jak dojechać, chciałem z Tobą zaliczyć co-opa w GH2 i parę brakujących osiągnięć do calaka. ;)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak OT to pogratulować, jak oceniliście RB2 i WiiMusic na tą samą ocenę - 7+, to tak btw. :thumbsup:

 

Nie podoba szieaaaa?

 

Hej, jestem Lucek, ale tak naprawde mam na imie Lukasz, ha, zapewne nie wiedzieliscie! Gralem troche w GH2, GH3 i GH: Aerosmith. Poza tym czasem z chlopakami w redakcji pogram w jakiegos Rock Banda czy GHWT, obowiazkowo na gitarze - nic innego mi nie pasuje. Ponadto znam Uznego i Pinga, tak wiec ogolnie czesc czolem, kluski pod stolem.

 

A, zdjecie, grozne:

 

lck.jpg

Odnośnik do komentarza

Czesc mam na imie Andrzej lat 20, moja przygoda z grami muzycznymi zaczela sie na lanie w Halo 1 u Uznego dawno temu. Gram se lajtowo od GH2 przez GH3 do RB2 i na normalnej perkusji w tej chwili (Halo 1>>>>>>RB2=GH2>>GH3), w sumie to umiem grac na expercie tak ze w pewnym sensie jestem ograniczony (do experta mialem tu na mysli). Dzienkuje.

Odnośnik do komentarza

Cześć Wam. Mam na imię Paweł, 26 lat i mieszkam w Zakopcu. Część forumowiczów może mnie kojarzyć z tego, że oprócz grania we wszystkie odsłony GH i RB, lubię się także onanizować. Gram na PS2, bo chcę je dodrzeć już do końca. PS3 kupię, jak wyjdzie Tekken 6. Zacząłem od grania w GH2 na padzie a po paru miechach stwierdziłem, że nie mogę bezcześcić takiego tytułu na padzie i dokupiłem gitarkę. Działa mi ona z wszystkim częściami GH/RB, co jest zayebiste.

 

cockgitar.jpg

 

Fotka sprzed roku, dopiero na hardzie wtedy zaczynałem ciupać.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

hEjKa =*

 

A tak na serio to cześć, z tej strony Kuba, lat 19. Przygodę z Guitar Hero zacząłem w lutym 2008 przy Legends of Rock. Osiemnastka była, trochę kaski wpadło, więc mogłem sobie sprawić nóweczkę GH3+gitara ^^ Trochę grałem, potem przerwa spowodowana brakiem konsoli, po powrocie grałem w GH:WT, a teraz nonstop GH: Metallica \m/ Rock Banda nie lubię, ale już na chama pograć można. Pykam sobie na gitarce, na poziomie Expert no i fajnie jest, c'nie? No i jeszcze moja sexy fotka:

photo21146.th.jpg

Odnośnik do komentarza

Hej,

kliknąłem sobie dziś na Gry Muzyczne i udało się wejść, wcześniej się nie dało :D

 

Swoją przygodę rozpocząłem od GH2, potem mała przerwa i od 3 tygodni RB2. Gram rzadko bo sesja i konsola na urlopie za Odrą, ale już niektóre piosenki opi.erd.alam na hardzie (szpan, nie ma co). Gram na gitarze, perka wydaje się jeszcze trudna.

 

Jak konsola wróci i zaczną się wakacje to mam zamiar wydać dużo MSP na packi do RB2.

 

Dziękuję za uwagę.

Odnośnik do komentarza

Siemka ;D

Tak jak kolega wyżej wcześniej nie udało dostać mi się do tego działu :D

Hmmm? O czym to ja? A tak :D Właśnie dziś otrzymałem swoją pierwszą gitarkę do gry Expoler, grałem na razie chwilę, ach przyzwyczajony jestem do tego pada :P No i na gitarce gra się lepiej chociaż muszę jeszcze opanować. Z gier muzycznych? Mam GH 3, Rock Band Song Pack 2 i Rock Band 2 :D

Może w następnym tygodniu będę na XBL :D

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...