Skocz do zawartości

Sprzęt grający - testy i recki.


Amer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 105
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Doszła paczka z Amazonu z zestawem The Beatles: Rock Band. Pudło ma trochę inne wymiary niż to z jedynki. Dlaczego, dowiadujemy się po otwarciu. Wszystko jest poukładane w plastik stanowiący "formę", w której układa się sprzęt. Od razu po wypakowaniu wziąłem się za składanie i testowanie sprzętu. Na pierwszy ogień perka. Od razu powiem, że ilość plusów przeważa nad minusami. CO nie do końca zagrało ? Może to ze względu na to, że na początku źle zmontowałem podstawę, ale pedał tak jakby nie do końca działa ,reagował. Ale Blackened zagrałem :potter: Co mi się podobało to: brak kabli, bounce kilka razy lepszy od tego, który miałem przy perce od pierwszego RB z nałożonymi wyciszaczami, wtyczki na rozszerzenie od dodatkowe talerze, stosunkowo ciche pady, no i całkiem solidny pedał.

 

W pudle z ciekawych rzeczy jest jeszcze Hoffner Bass. Na pierwszy rzut oka gitara ma standardowe wymiary, jednak jak tylko ją założyłem na ramię i ułożyłem na niej ręce, złudzenie prysło. Jest długa jak sto sku.rwysynów, czyli tak jak powinno być. W tej gitarze wszystko wydaje się być spójną całością, nic nie trzeszczy, nie skrzypi, strum bar jest bardziej wyrazisty niż w pierwszym stracie, frety bardzo ładnie i miękko chodzą. Do tego klawisze funkcyjne (start, back itp.) sątak zrobione, że raczej trudno w nie przypadkiem uderzyć podczas gry ;)

 

Ostatnim gadżetem, na który się niesamowicie napaliłem, słusznie jak się okazało, był mikrofon ze statywem. Po obadaniu poprzednich instrumentów, używając jeszcze basu, podłączyłem mikrofon i postawiłem przed sobą. Powiem tak: grając i śpiewając "Smells Like Teen Spirit" poczułem się jak Cobain, tylko grający na basie :turned: Szkoda, że mikrofon nadal ma kabel i wymaga korzystania z pada. Prawdopodobnie na dniach zamówię bezprzewodowy mikrofon Mad Catz, który ma w sobie kontroler.

 

Do tego zestawu dorzucana jest jeszcze gra i pocztówki, ale to mnie nie interesuje. Zestaw oceniam bardzo pozytywnie i mam nadzieję, że wytrzyma tak długo jak mój obecny zestaw.

 

PS. W przyszłym tygodniu prawdopodobnie kupię i przetestuję talerze, ponieważ z powodu pilnej wymiany opon w samochodzie wypłukałem się z kasy :potter:

Odnośnik do komentarza

Powinienem był to przewidzieć. Jednak 20-to letnie BMW z oponami letnimi z przodu i, jak się okazało, jedną z bieżnikiem, drugą bez bieżnika z tyłu, nie jest najpewniejszym pojazdem. Poszła opona w drodze z pracy. Chciałem dwie kupić na tył, a te z tyłu stare na przód przerzucić, ale jak usłyszałem o tej "różnorodności" to zasięgnąłem gotówki. I tak się spłukałem. A, wycieraczki też wymieniłem na nie byle jakie, tylko grafitowe xD

Odnośnik do komentarza

Witam

Mam pytanie. Jestem początkującym jeśli chodzi o instrumenty do brzdąkania i chciałbym zasięgnąć porady.

Zamierzam zakupić wiosło z zestwu GH Metallica czy macie na jego temat jakieś opinie? Czy lepiej się nie spinać i kupić coś z innego zestawu? Jak ma się kompatybilność Xbox360 a PS3? - posiadam obie platformy.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

Drodzy e-koledzy, jako fan Rock Band'a, cienki perkusista, ale zaawansowany gadżeciarz wpadłem na pomysł wymiany mojego Drum Set'a na ION'a Rock Drumer 2. Czy wywalanie prawie 1,5k ma sens, czy lepiej poszukać innej, lepszej, tańszej perki ? Na ten przykład tej od Band Hero, czy innego ustrojstwa ? Biję się z myślami, a odłożona kasa ciążyć zaczyna.

 

dzięki za odzew :thumbsup:

Edytowane przez whitesand
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy później...

A ta gitara czyjej produkcji jest ?

http://allegro.pl/jpd-ps3-gitara-bezprzewodowa-guitar-hero-rock-band-i1314457819.html

Chińskiej :potter:. W aukcji nic nie ma, jak na razie w googlach nic nie znalazłem, a sklep istnieje chyba tylko na Allegro...

 

[EDIT]

Mam coś! :potter:

http://www.siw.cc/main/p_show.php/p_show_bak/2456

Edytowane przez Accoun
Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy później...

Mam proste pytanko;

 

która perka jest w miarę solidna i pasuje do jak największej liczby GH i RB?

Ja na ps3 mam tylko Metallica i Warriors of Rock, ale planuję tez kupno innych, w które i tak już zresztą grałem wcześniej, no ale teraz myślę o tej perce.

Pograłem u pleja na tej starej perce do RB1 i mnie (pipi)a wzięło.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.