Skocz do zawartości

Pytania różne i różniste


Rekomendowane odpowiedzi

A dla mnie te RockBandowe są praktycznie idealne.

Jakie to są pałki, bo coś chyba pomiędzy 5A i 7A?

 

działa splitter double bass dla 2 roadie w ionie? bo nie wiem czy kupic drugiego roudiego czy destroyera =/

Red, jak chcesz to ja mam stopę od IONa w bdb stanie, wszystko ładnie chodzi, jak mi dojdzie Destroyer to mogę Ci sprzedać (chyba, że mi się spodoba granie na dwóch ze splitterem :P)

Odnośnik do komentarza
witam, mam problem z oryginalnymi pałeczkami do RB 1 ponieważ strasznie mi się wyszczerbiły końcówki i coraz bardziej to przeszkadza w graniu.

Jakie zakupić nowe pałeczki(link do allegro etc.)?

 

ze tak powiem - (pipi), nie słuchaj nikogo. Pałeczki to indywidualna sprawa każdego garowego - każdy gra inaczej, ma inne predyspozycje (np. masz długie łapy to mozesz woleć krótsze pałki zeby nie nawalać bo obreczach), zalezy tez jak masz gary ustawione (do ustawionych garów 'na płasko' imo lepiej wziąć dłuższe pałki).

 

wbij sobie do jakiegokolwiek sklepu muzycznego i weź w rece pałki i posprawdzaj z czym Ci najlepiej - IMO nie ma co pakować kasy w jakieś kosmiczne pałki, grasz w RB to powinny wystarczyć Ci zwykłe Gładki (koszt to jakieś 10zł).

Odnośnik do komentarza

Witam,

Czy istnieje jakiekolwiek racjonalne wytłumaczenie braku dystrybucji Rock Banda 2 na Starym Kontynencie (chodzi o zestaw z instrumentami)? W akcie desperacji chciałem kupować GH:WT, ale za Rock Bandem przemawia lepszy track list no i calutki album Blood Sugar Sex & Magic do zassania z sieci. Poza tym europejska cena odstrasza, stąd prośba o pomoc - czy istnieje jakikolwiek sposób sprowadzenia zestawu RB2 z USA? Niewykluczone, że będę w NY w listopadzie, ale nie bardzo mam ochotę czekać do tego czasu. Poza tym orientujecie się może jak wygląda sprawa z cłem w przypadku wbicia na pokład samolotu z pudłem RB2 (o ile z czymś takim w ogóle mnie wpuszczą ;))? Z góry dzięki za pomoc :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza

Wytłumaczenie jest takie, że sprowadzenie sprzętu do Europy kosztuje Harmonix (właściwie EA) tyle ile ty wydasz sprowadzając ten sprzęt :) Tyle, że ty przy kupnie możesz poprosić sprzedawcę żeby napisał sugestywne "GIFT" na pudle i może ci tego nie oclą na granicy. Po prostu cena wg nich jest zbyt wysoka. Nawet chyba w RB2 można kupić bandanę z brytyjską flagą i kosztuje ona kilkakrotnie więcej niż zwykłe, a w jej opisie cenę tłumaczą tak jak w przypadku sprzętu do RB ;)

Odnośnik do komentarza

Pytanie głównie do El Loco i Adasia, słuchajcie chłopaki, jak najlepiej sobie tego Destroyera ustawić? Bo za (pipi)a nie chce mi grać takich szybkich partii gdzie jest nasrane tych bassów, kiedy na pedale z IONa na luzie to grałem :/... Śrubę przekręciłem sobie na lewo trochę, a sprężyny poluzowałem i nadal dupa :/, może Adam zrób fotki jak to ty masz no i jeszcze jedno, od czego jest ta gumka co się kręci tam na dole pod pedałem : )?

Odnośnik do komentarza

A jak ze sprężynami? Napięte czy nie? I czy też tak masz, że jak masz full daleko sensor od magnetu to po prostu nie rozpoznaje uderzeń? No i plus/minus gdzie masz tą srubkę, na srodku, bardziej na lewo, czy jak?

 

PS. Jeszcze jedno, na filmikach podają że ma być dalej od tego sensora tez magnet, a tu cytat z instrukcji w pdfie "Expert level players are going to want a smaller gap, and the easier the difficulty is going to require a larger gap."

Edytowane przez marcin0903
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...