Skocz do zawartości

Pytania różne i różniste


Rekomendowane odpowiedzi

wie ktoś w jakim sklepie moge kupić tę gitarę najtaniej w wersji na ps3 ? ps najlepiej z wysyłką do PL

http://www.breakitdownblog.com/wp-content/...nd-2-guitar.png

 

Wazna kwestia - ta gitara tak naprawde ten "drewniany" wygląd ma tylko gryf, a nie ta powierzchnia tam obok struny jak na zdjęciu. Ten "faceplate" ma w rzeczywistości wygląda jak gitara z RB1.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ok Panowie. Na Amazonie.de jest sobie zestaw z RB1: perka + wiosło + mic za 44 ? + 10 wysyłka.

Poniżej mowa o PS2!

Generalnie mamy już z chłopakami 3 gitary z GH1 i 2, ale brakuje nam perki i mikrofonu działającego z GH:WT/Metallica (do RB używaliśmy mica z Singstarów).

Doszukałem się, że wiosło z RB działa tylko z RB - mały problem, bo jak wspomniałem mamy wystarczająco plastiku z GH1 i 2.

Pytanko: czy na pewno perka oraz mikrofon z RB będą śmigać z GH:WT i Metalliką?

Jak tragiczna jest perkusja z RB1? Wystarczy na imprezy 1-2 razy w tyg.? Czasem pewnie ktoś przywłaszczy sobie do domu na parę dni, ale generalnie zużycie będzie od imprezy do imprezy.

Odnośnik do komentarza

No wiem, że jak mam natężenie nutek. To jest poje.bane w tych Beatlesach... Zagrałem ze 3 piosenki na basie na 100%, żadnego overstruma, raz nawet zaczynałem z Bass Groove od razu, bo grałem setlistę z challenge'a. NO NI CHU.JA! Nie denerwowałbym się tak, gdyby można było zrobić GSa na drumsach lub gitarze, ale to już w ogóle przerasta mój skill. Ku.rwa no przez to, że jestem trochę achiev whorem jestem zmuszony robić to czego nienawidzę w grach muzycznych, czyli siedzieć nad jednym kawałkiem, grać go w kółko i robić FCa.

Odnośnik do komentarza

Jest do kupienia The Beatles: Rock Band z gitarą :)

http://allegro.pl/item738438059_the_beatles_rock_band_john_lennon_ps3_gitara.html

 

Ja do tej pory byłem zagorzałym fanem Guitar Hero. Ale niestety ta seria już się skończyła. Na dniach przenoszę się na RB.

Edytowane przez jamaniek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

HEEEELP! Jak można kupić muzę do RB z angielskiego PS Store?? W polskim brak, a tam nie przyjmuje mi danych z karty kredytowej & nie wiem jak to obejść... Proszę o pomoc :)

 

Kupic w niemieckim lub amerykańskim pss?

 

Nie ma opcji, próbowałem w angielskim, niemieckim i amerykańskim trzema różnymi kartami kredytowymi (visa) - NADA :/ Wy normalnie kupujecie z zagranicznych sklepów kartami zarejestrowanymi w Polsce? Debile z Sony nie mogą wrzucić do polskiego sklepu DLC RB, bo jeszcze mogliby przypadkiem więcej zarobić. Brak słów....

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...