Skocz do zawartości

Pytania różne i różniste


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Przepraszam czy Roadie Pedal naprawdę kosztuje 40-50 USD? Aż mi się nie chce wierzyć, że mogę go mieć mieszcząc się w 300zł razem z wysyłką do Polski :slinotok:

 

Drugie pytanie: chce ktoś metalową nakładkę na pedał razem z wkrętami? Wezmę za to symboliczną kwotę raczej :) I wyślę razem z plastikiem bo mi się nie chce odkręcać.

Odnośnik do komentarza
Jakas babeczka kupila synowi ,jakis smarkacz tak czy owak.

Lol, miałem nadzieję, że np. Adaśko to bym odkupił od niego Roadie :D

 

Pytanko: czy ION jest naprawdę tak zaje.bisty że warto dać ten 1k czy pozostać przy standardowym drumsecie jeno sprowadzić sobie Roadie Pedal z US?

Edytowane przez qb3k
Odnośnik do komentarza

Pograłem tydzień na IONie jak miałem jeszcze dwa sety, (ION i ten z RB2) i jak zagrałem sobie piosenkę na tym starym secie, to wtedy zrozumiałem jaka jest różnica między tym, a IONem. A sam Roadie jeśli jest taki sam jak ta stopa w IONie to nie jest najlepszym wyborem, IMO wolałbym sobie dozbierać trochę i kupić Destroyera :).

 

pzdr

Odnośnik do komentarza

Roadie z wysyłką ze Stanów z je.baja kosztuje ~250zł, Destroyer ok. 500. To już wolałbym kupić IONa niż mieć Destroyera z setem z RB. I wg moich wyszukiwań to Roadie to jest to samo co w IONie (taki "płomień" metalowy na górnej części). No właśnie ION-owcy, jak oceniacie sam pedał? W necie go wychwalają, mówią, że bardzo łatwo się wciska (co mnie osobiście nie zachęca), jest stabilny i zaje.biście porządnie wykonany. Podoba mi się też kliknięcie przy wciśnięciu, bo przynajmniej wiadomo, czy aby na pewno się dobrze nacisnęło i pretensje można mieć tylko do siebie jak coś ;)

Edytowane przez qb3k
Odnośnik do komentarza

nawet dywan nie pomoze przy roadim. Tak jak adasko mowi, jak go zle wcisniesz to jest strasznie glosny a i tak sasiedzi z dolu beda sie skarzyc na napie.rdalanie. na szczescie moja sasiadka z dolu spi tylko w tym pokoju wiec caly dzien moge napierdalac, nie moge jedynie grac w nocy ( chociaz pewnie bym reszte sasiadow pobudzil bo gram zazwyczaj dosc glosno ; ) .

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...