Skocz do zawartości

ION Drum Rocker


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 147
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No dobra dobra odetchnelem po kilku songach na ION'ie.

 

Co moge powiedziec. Sprzet jest bardzo solidnie wykonany. Jedynie mozna sie przyczepic to wykonania z plastiku tylnej czesci talerza i samego modulu. Ofkoz i tak to jest swietnie zrobione jednak za te pieniazki moglo byc lepiej.

Bebny sa wieksze i wydaja sie cichsze. Lepszy rebound, lepiej tez zbieraja kurzyk :P boje sie jak one beda wygladac po kilku tygodniach, ma ktos pomysl jak ta gume czyscic? Ogolnie bebny sa rewelacyjne. Talerze sa juz zrobione gorzej jednak napewno sa lepsze niz te madcatzowe ;d Sa glosniejsze niz bebny i mniej czule. Narazie grajac nie poczulem by w jednym uderzeniu 2x mi sie sam wcisnal.

 

Stopka. W porownaniu z wersja zwykla to niebo a ziemia. Ciezka, metalowa, niezniszczalna. Cykanie jej mi sie nawet podoba ;d Jezeli macie zamiast dywanu panele podlogowe to macie problem. Pomimo tego ze stopka jest ciezka lubi uciekac do tylu. Jedynym wyjsciem zostaje przykrecenie jej do dywanu/dywaniku specjalnymi srubami. Ogolnie lepiej wszystko na niej wchodzi, latwiej sie na niej wykonuje double-zero. Rewelacyjna stopka.

 

Z ciekawostek co juz pisalem to wlasnie to ze w drum training pomimo tego ze beben jest zielony i talerz zielony to wydaja z siebie inne dzwieki. To samo jest z talerzem zoltym/bebnem zoltym. Fajny myk ;d

Zdziwilem sie jeno ze brak w ION'ie czulosci. Odrazu hity sa na maxymalnej sile uderzenia, czyli tak jak w rock bandzie 1. Ma ktos na to sposob? Bo widzialem na youtube ze normalnie ION jest czuly na sile. HELP

Tak samo slyszalem ze mozna regulowac czulosc talerzy na uderzenie. Jak?

Modul ION'a jest sredni. Myslalem ze chociaz znaczek PS/X360 bedzie sie swiecil. Tak samo przy podlaczeniach sa niby jakies diody, jednak nie swieca sie one wiec mozliwe ze to tylko taka ozdobka ;d

 

Najwiekszy zonk. ION jest na kabel ;D Spodziewalem sie ze bedzie bezprzewodowa, jednak pomimo tego zawsze znajde w tym plus, czyli niepotrzeba wymieniac baterii :P

 

Nie moge sie przyzwyczaic. Ogolnie nie gralem juz jakies 2 tygodnie wiec tym bardziej mialem problemy. Duzo kwestie robi ustawienie i regulacja bebnow. Przyzwyczajenie z standardowej perki od rb2 daje sie we znaki. Jednak odrazu zauwazylem ze szybsze sekwencje wchodza mi lepiej i odrazu banan sie na twarzy robi : )

 

Jak chcecie moge porobic jeszcze jakies fotki. Przykrece jeszcze stopke, troche sie pobawie regulacja i pogram wiec skrobne cos jeszcze.

Jezeli sa gdzies literowki itp to moją wymowka jest to ze pisze co mi slina na jezyk wpadla

 

Czesc

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Niczego zdartego nie mam a przynajmniej tego nie widzę, w sensie całość jest czarna nigdzie farby zdrapanej nie mam ;) na pocieszenie napiszę że mój ION pokryty jest centymetrową warstwą roztoczy, mokra ściera nie zdaje egzaminu.

 

a tak w ogóle - Ty na tym graj a nie rysek szukaj :D

Odnośnik do komentarza

Tak sie przygladam od jakiegos czasu Naszej "scenie muzycznej" i qrcze fajnie sie dzieje.Pamietam z poczatku ciezko bylo znalesc kogos z chocby z gitarka a teraz??W co drugim domu perkusja w co czwartym ION.Prosta z pozoru gra wyzwolila niezla zajawke u wielu z Nas.Nie jeden pozbyl sie sporych sum na swoje hobby ktorym najlepsze nawet ciezko sie pochwalic.No bo co?Bedziesz na randce i laska sie spyta co lubisz?

-Ooo ja to perkusista jestem.Gram w rok bandzie.

-Pie.rdolisz?

-Powaga, mowie ci :]

-Co to za perkusja?

-Hmm no taka mala plastykowa :)

Nie raz widzialem zdziwko na twarzach ludzi az przestalem o tym mowic.Nie mialem juz sil tlumaczyc.Jednak jak ktos juz przyjdzie w Nasze progi i zagra lub zobaczy ocb zazwyczaj zmienia zdanie c'nie?

Anyway bije do tego ze w gore serce rosnie patrzac w jakim kierunku to idzie.Takie Halo mialo hype.GOW tez mial.Dla mnie jednak o stokroc wiekszy maja gry muzyczne.Czekajac na nowa odslone GH czy RB az sie trzese na mysl o nowych kawalkach i nowej dawki fanu.A takie GH:M to juz wogole mnie rozqoooorwia na czesci.Gram te "glupie" Sad But True i za kazdym razem po wiekszym pierd.nieciu gdy sie ekran zatrzesie czuje ... no dobrze sie qorva czuje :]

Sorki ,ponioslo mnie.

Aaaa i mam nadzieje ze tez kiedys sobie kupie ION'a :]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...