Skocz do zawartości

ION Drum Rocker


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 147
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No ale widzisz chodzi o to ze niektorzy chca gry i tylko gry.Nie w glowie im kariera w realu.Pragna jednak do tego by bylo to jak najbardziej zblizone realizmowi wiec...

Nie no jasne, ale za takie pieniądze(tysiaki co by nie mówić) i przy waszym skillu to o prawdziwą perkę bym powalczył.

To tylko moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Jak się chce, to miejsce się skombinuje i nie pier.dolcie. Ja odłożyłem zakup real perki, bo stwierdziłem, że jak na mojego bardzo znikomego "skilla" kupno perki za najmniej 1k jest debilizmem po prostu.

Nie każdy od razu jest dobry.

 

Ale myśle, że gdyby np. Adaśko chciał, mógłby ładnie pocisnąć.

Odnośnik do komentarza
Jak się chce, to miejsce się skombinuje i nie pier.dolcie. Ja odłożyłem zakup real perki, bo stwierdziłem, że jak na mojego bardzo znikomego "skilla" kupno perki za najmniej 1k jest debilizmem po prostu.

 

kupowanie perki za mniej niż 2k to dopiero debilizm. położysz mniej kasy i sie bedziesz w(pipi)iał na dźwięk, wykonanie w ogóle. za 2k juz mozna niezłe modele wciagnać.

Ale jak dla poczatkujących to nawet stary polmuz może być xD

 

signed by real drummer ;p

Odnośnik do komentarza

ale oni z tego co widze grają na padach, najtańsze ścierwo w ogarnięte to ze 2-3 k trzeba dać. A jeszcze moduł do tego trzeba.

 

Jak chcesz sobie zapodać perke na nauke, na która nie chcesz wydać duzo kasy to w sumie weź ogarnij jakieś używane Amati/Everplay (w miare popularne i fhói tanie) , pewnie wyhaczysz coś taniego. A z tym polmuzem to żart był, bo to jest totalne ścierwo i nawet nie brzmi jak bębny (grałem na tym pół roku).

Nie polecam natomiast żadnego niefirmowego gówna (ABIX, xo to kuwa jest ?).

Zwracaj też uwagę czy perka jest sprzedawana z hardwarem (statywy, blachy i stopa) - bo mozesz sie zdziwić jak kupisz perke za 1k a za same blachy dołożysz tyle samo (mówie tu o średnio-niskiej półce oczywiscie).

Odnośnik do komentarza

znajdź sobie kumpla co "umi" i niech Ci pokaże pare motywów.

Pewnie będziesz musiał sie oduczyć pewnych rzeczy po graniu w RB/GH (pałeczke chociaż trzymasz prawidłowo ? i stope na stopie poprawnie trzymasz ?).

A tak to najprostrze rytmy to ogarnia sie łatwo - nabijasz na hihacie 4/4 (liczysz 1,2,3,4,1,2,3,4...) na 1 cisniesz stope, na 3 werbel - helou, umiesz grać rocka.

teraz to samo ale 1,2,1,2.. na 1 stopa, 2 werbel - brawo umiesz grać punka xD

 

i masz podstawy ;) chociaż najważniesze to trzymać tempo ;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...