Skocz do zawartości

Wycieczka


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dolicz do tego wyżywienie, przepustkę do Rosji i na teren elektrowni, pociąg na Ukrainę, anglojęzycznego przewodnika i parę innych pierdół. Taka wycieczka nie jest prostym wyzwaniem.

 

PS. Jeśli WSZYSTKO będzie w tej cenie to jadę, a jeśli nie to wracam grać w STALKERA i nie zawracaj nam dupy ;)

Edytowane przez Soniak
Odnośnik do komentarza

kolega na to sie szykuje nawet nie wiem czy nie ma wykupionej juz wycieczki w maju a to dlatego ze magisterke pisze na temat czarnobyla, proponowal mi wlasnie ta wycieczke co podal w linku Carleone.

ja bym sie pisal :) juz dawno chcialem tam pojechac, moj wujek byl i pokazywal fotki to zdjecia sa przezajabiaszcze, dostajesz licznik gajgera i nie wychodzicie poza okreslone sciezki, wlasciwie cala wycieczke ejstescie prowadzeni za reke, nie da sie nic z tamtad wywiezc bo wosjko bardzo dobrze tego pilnuje, wiec zapomnijcie o "artefaktach" z czarnobyla, a promieniowanie w takim stopniu na jaki bedziecie tam narazeni jest nieszkodliwe, moze gdybyscie zostali tam poczeci urodzeni i mieszkali z 20 lat to wtedy istnieje spore zagrozenie bialaczka, rakiem i chorobami tarczycy.

 

 

mozna zorganizowac psxextrimowa wycieczke do czarnobyla :)

 

Extreme Party 6 in Prypeć.

Edytowane przez wielad
Odnośnik do komentarza
nie ma stalkera na kąsole wiec niech spada na forum cdaction

wielkie dzienki stalkera akurat mam...ja tylko chciałem sie zapytać trzy byłby ktoś chętny na wyjazd,ale skoro wszyscy tak poważnie dotego podchodzą więc dzienkuje za takie odpowiedzi.

TEMAT MOŻNA USUNĄĆ

Edytowane przez haszczak
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Warto się liczyć, że nie do końca można dostać ową PRZEPUSTKĘ xD (wiza). Często załatwiałem dla siebie i szefów i bywały problemy, związane z moją szkołą, wiekiem itd. Chociaż sam proces jest dość prosty- wypełniasz formularz-cel pobytu (trzeba koniecznie napisać, że turystycznie, wtedy koszta są mniejsze. Jakby ktoś napisał, że w interesach- płaci się 3x więcej), dane i jakieś szczegóły paszportu. Wysyłasz do ambasady skan paszportu i formularza do potwierdzenia. Jak powiedzą że wszystko ok, przesyłasz oryginały kurierem. Po czasie dostajesz z powrotem z takim ładnym świecidełkiem na jednej ze stron paszportu i płacisz jakieś 260-300zł.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...