Jump to content

Wycieczka


Recommended Posts

  • Replies 15
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dolicz do tego wyżywienie, przepustkę do Rosji i na teren elektrowni, pociąg na Ukrainę, anglojęzycznego przewodnika i parę innych pierdół. Taka wycieczka nie jest prostym wyzwaniem.

 

PS. Jeśli WSZYSTKO będzie w tej cenie to jadę, a jeśli nie to wracam grać w STALKERA i nie zawracaj nam dupy ;)

Edited by Soniak
Link to comment

kolega na to sie szykuje nawet nie wiem czy nie ma wykupionej juz wycieczki w maju a to dlatego ze magisterke pisze na temat czarnobyla, proponowal mi wlasnie ta wycieczke co podal w linku Carleone.

ja bym sie pisal :) juz dawno chcialem tam pojechac, moj wujek byl i pokazywal fotki to zdjecia sa przezajabiaszcze, dostajesz licznik gajgera i nie wychodzicie poza okreslone sciezki, wlasciwie cala wycieczke ejstescie prowadzeni za reke, nie da sie nic z tamtad wywiezc bo wosjko bardzo dobrze tego pilnuje, wiec zapomnijcie o "artefaktach" z czarnobyla, a promieniowanie w takim stopniu na jaki bedziecie tam narazeni jest nieszkodliwe, moze gdybyscie zostali tam poczeci urodzeni i mieszkali z 20 lat to wtedy istnieje spore zagrozenie bialaczka, rakiem i chorobami tarczycy.

 

 

mozna zorganizowac psxextrimowa wycieczke do czarnobyla :)

 

Extreme Party 6 in Prypeć.

Edited by wielad
Link to comment
nie ma stalkera na kąsole wiec niech spada na forum cdaction

wielkie dzienki stalkera akurat mam...ja tylko chciałem sie zapytać trzy byłby ktoś chętny na wyjazd,ale skoro wszyscy tak poważnie dotego podchodzą więc dzienkuje za takie odpowiedzi.

TEMAT MOŻNA USUNĄĆ

Edited by haszczak
Link to comment

Przecie napisałem że to ironia c'nie? ;) Drętwo było.

 

 

"wielkie dzienki stalkera akurat mam...ja tylko chciałem sie zapytać trzy byłby ktoś chętny na wyjazd,ale skoro wszyscy tak poważnie dotego podchodzą więc dzienkuje za takie odpowiedzi." - jemu to chyba naprawdę promieniowanie ze STALKERa zaszkodziło :lol:

Link to comment
  • 1 month later...

Warto się liczyć, że nie do końca można dostać ową PRZEPUSTKĘ xD (wiza). Często załatwiałem dla siebie i szefów i bywały problemy, związane z moją szkołą, wiekiem itd. Chociaż sam proces jest dość prosty- wypełniasz formularz-cel pobytu (trzeba koniecznie napisać, że turystycznie, wtedy koszta są mniejsze. Jakby ktoś napisał, że w interesach- płaci się 3x więcej), dane i jakieś szczegóły paszportu. Wysyłasz do ambasady skan paszportu i formularza do potwierdzenia. Jak powiedzą że wszystko ok, przesyłasz oryginały kurierem. Po czasie dostajesz z powrotem z takim ładnym świecidełkiem na jednej ze stron paszportu i płacisz jakieś 260-300zł.

Link to comment
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.