Skocz do zawartości

Harvest Moon : Sugar Village


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też męcze nowego HM, jestem już po ok 2tyg gry. Rozwój farmy jest dość szybki, mam już 3 kury, dużo plonów posadzonych, wędke i zbieram na krowe. Psa zawsze karmie złowionymi małymi rybami, niedziele najczęściej łowie przez cały dzień, czasem sie trafi jakaś gruba ryba która przyniesie sporo gotówki.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ważna rada (ja sie o tym dowiedzialem za pozno..) gadajcie z każdym kogo spotkacie, a nawet specjalnie oblatujcie wioske zeby pogadac z wiekszoscią osób, w miare mozliwosci dawajcie prezenty (przy łóżku jest lista osob i napisane co lubią) , bo wiekszosc postaci jest powiązana z roznymi eventami, zeby je odpalic muszą nas lubić, wiec lepiej porostu gadac ze wszystkimi przy kazdej okazji (a w najgorsyzm razie z paroma wybranymi ktorych lubimy)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

harvesty wychodzą na wii jesli chodzi o stacjonarne, jest ich nawet dosyc sporo w tym kilka wariacji np harvest + rpg fantasy itp

 

wątpie żeby wydali jakiegos porzadnego harvesta na ps3, chyba zbytnio są przywiazanie do nintendo oraz za cieńcy żeby zrobic gre z prawdziwego zdarzenia na nexgena, nie chce ich obrazoc, ale podejzewam ze gdyby sie podjeli to by wyszlo coś na poziomie odpicowanego ps2, a nie ps3 ;p

chociaz oczywiscie chetnie bym zagral w "nowoczesnego" harvesta na ps3 (w sensie na dziejszym poziomie grafiki i mechaniki, a nie że sama gra bedzie futurystyczna, wole typowe klimaty)

Odnośnik do komentarza

Kiedy dostaliście konia? Bo ja chodzę, zajmuje się tą zwierzyną, wyścigi już minęły, a konia ni ma. ;P

 

No i skąd brać kamienie do apgrejdowania narzędzi? Bo co w kopalni uzbieram to mi i tak ten gość zabiera. :S To samo z drzewem, chyba tylko raz załapałem się na rąbanie drewna.

Odnośnik do komentarza

konia mozna kupic jesli ci sie spieszy, nie pamietam kiedy dostalem ale zajmowałem sie zwierzyną tylko pare razy , dostaje sie raczej po iluś dniach (okolo 3-5 tygodni) a nie po tym ile razy sie zajmowaliśmy

 

w kopali i rąbaniu drewna najpierw sie robi dla właściciela, i po kilku wypadach (ok 5) mówią że wiecej juz nie potrzebują i od tej pory można pracowac "na siebie" i zbierac wszystko co sie znajdzie

wiec kamienie do upgradu znajdziesz w koncu w kopalni, chociaz są dosyc rzadkie

 

a drewno to samo tylko wkurzajace jest bo nie mozna codziennie, trzeba odczekac pare dni aż urośnie (i deszcze tez przeszkadza)

Odnośnik do komentarza

tak rosliny usychają przy zmianie pory roku, tak jak zwykle..

tylko tym razem mozna zasadzić te same bo są rozne rosliny "całoroczne" w sumie mnie to dziwi, bo kilka roslin mozna sadzić nawet w zimie, to troche glupio, wolałem akcje gdy w kazdej porze roku byly inne sadoznki dostępne, jakas roznorodnosc była, i ciut realizmu, a teraz mozna walić pomidory i kukurydze caly czas;p

 

ogolnie to dziwne ze w ogole w zimie mozna robic praktycznie wszystko co w inne pory roku, sadzić rosliny, nawet pole trawy dla zwierząt jest zielone mimo ze reszta jest pod sniegiem, to serio dziwne, probowalem sie rpzygotowac na zime, zebrac jedzenie dla krów , a tu sie okazuje ze moga wyłazic na dwór i nic sie nie zmienia ;p

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...