Skocz do zawartości

Halo: CE - opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Mam Xboxa 360, więc chyba warto zaopatrzyć się w dwie pierwsze części trylogii zanim dorwę się do ostatniej, next-genowej trójeczki. 31 zł za legendarne gry to chyba śmieszne pieniądze. Dziś dorwałem przesyłkę i...

 

Gra od początku mnie wkur.wiała. Najpierw wonty, że nie działa na kablu VGA. Musiałem przenieść konsolę z wygodnego biurka i wyrzec się HD za koszt grania w ogóle w ten hicior. Odpalam i... nie ma napisów. (pipi). Dalej - gra wygląda dobrze, ale animacja to tragedia (ale to zrozumiałe... 2001 rok to był, c'nie?). Dałem grze spory kredyt zaufania na początek, ale pierwsze minuty już mi pokazują, że warto.

 

Single zacząłem i ledwo

zwiałem ze statku i dorwałem Warthoga

, ale już mogę powiedzieć, że feeling strzelania jest świetny. To jest ważne w grze, wiem, że strzelam ciężkim ołowiem i zadaje obrażenia, a nie pruję pestkami jak w Half-Life 2 (gra genialna, ale to mnie wkur,wia).

 

Multi za to z bracholem daje radę! Grałem w triala na kompie i teraz na Xboxie (niestety tylko w 2 osoby), ale cholera, te tryby, mapy, rozwiązania, klimat, zabawa! Cholera, muszę uzbierać na 2 następne pady i poprosić o kolejnych dwóch braci :twisted:. Najlepiej jeszcze sąsiadów z Xboxami do zlinkowania! Multi na dobre będę się jednak bawić w Halo 3 przez Xbox Live!. Szkoda tylko, że botów nie ma, ale cóż...

 

Przejrzałem całe forum i nie mogłem znaleźć takiego tematu, też zakładam nowy. Cholernie się cieszę, że wkraczam w końcu do tego grona hejlo maniaków. Do zobaczenia za jakiś czas na Lajwie ;]. uzny, goldi, zeratul, raptor i inni: bójcie się!

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 22
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Szkoda ze grasz w palu bo przez to gra jest o jakas 1/3 wolniejsza niz w ntsc i wydaje sie jakby chodzila w slow-motion. Stad tez pewnie wrazenie z(pipi)anego frejmrejtu. Co do lajwa to niestety mnie nie spotkasz albowiem h2 i 3 po multi sa, kroko mowiac, bardzo niedobre wg mnie.

Odnośnik do komentarza
Jeszcze jakby w h2/3 szło gitare podlaczyc to jeszcze.... prawda Paweł ??:o

 

No tak zeby bylo na temat bo raptor patrzy... to H1 ntsc to najlepsze multi jakie kiedykolwiek powstało (to ze przez przypadek to już pomińmy ;)

 

Co niemożna!? Na gitarce spokojnie można grać w H3 i H2

tylko nie można chodzić :)

 

Odnośnik do komentarza
Jeszcze jakby w h2/3 szło gitare podlaczyc to jeszcze.... prawda Paweł ??:o

 

No tak zeby bylo na temat bo raptor patrzy... to H1 ntsc to najlepsze multi jakie kiedykolwiek powstało (to ze przez przypadek to już pomińmy ;)

 

Co niemożna!? Na gitarce spokojnie można grać w H3 i H2

tylko nie można chodzić :)

 

 

Korwa Boczek ja kiedys na kierownicy grałem starej i Motora nawet raz zabiłem (tip mozna chodzic przod-tyl-lewo-prawo, ale nie mozesz sie rozgladac xD), chcieć to móc.

Odnośnik do komentarza
Szkoda ze grasz w palu bo przez to gra jest o jakas 1/3 wolniejsza niz w ntsc i wydaje sie jakby chodzila w slow-motion. Stad tez pewnie wrazenie z(pipi)anego frejmrejtu. Co do lajwa to niestety mnie nie spotkasz albowiem h2 i 3 po multi sa, kroko mowiac, bardzo niedobre wg mnie.

 

No właśnie (pipi), teraz dopiero po kupnie poczytałem trochę o tym i jest dupnie. Gram na małym TV, w wersję z dziwną animacją. Cóż poradzić, i tak nie da się grać online więc gra jest tylko w celach zapoznawczo-rozrywkowych na chwilę, potem H2 i w końcu H3 ;].

Odnośnik do komentarza

w Pal'a to nie ma co leciec bo jak juz kogos na xbconnect znajdzie to na 99% NTSC only, gra w PAL'u nie ma zupelnie sensu, wiec zamiast inwestowac np. w nowa gre za 200zl, kup sobie x'a najlepiej ntsc (czasem taki szrocik i za 100zl na allegro trafisz) do tego dokup jedno sluszne halo ntsc i za cene nowej crapowatej gry masz najlepsza gre pod sloncem i konsolke do kolekcji jako bonusik

Odnośnik do komentarza

Zauważyłem dziś śladowe ilości dziwnych niezidentyfikowanych brązowych form życia, prawdopodobnie to drzewa :idea: Więc istnieje także tajemnicza, piąta tekstura.

 

(pipi), dynamika tej gry rządzi. Te batalie w kilkanaście jednostek, wycinanie w pień z dala ze snajpy, przyczepianie plasma granatów do gnojów, łoł.

 

 

Czy dobrze zrozumiałem, że ten pierścień, na którym lądujemy to Halo?

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Wreszcie skończyłem Halo... Ta gra sprawiła, że przestałem grać w cokolwiek poza nią, a potem skończyłem grać w cokolwiek (wliczając w to Halo).

 

Na pierwszy rzut poszła kampania, tak do 4-5 chaptera jest super. Dużo się dzieje, dużo się zmienia, etapy na zewnątrz to czysty miód. Świetnie się strzela i skacze, klimat sci-fi jest, grafika jak na 2001 jest dobra.

 

Multi wymiata oczywiście, to każdy wie chyba z tego podforum ;]. Niestety jak nie ma się z kim grać, to się nudzi, bo co można robić z bratem, który ledwo umie pada trzymać.

 

Najgorsza jest kampania, która od chaptera 5 do ostatniego jest tak nudna, że ZMUSZAŁEM się, by to przejść. Plansze polegające na jednym nudnym schemacie. Korytarz, pomieszczenie, korytarz, pomieszczenie i tak w kółko. Pół godziny biegania bez końca po tych samych schematycznych planszach i dopiero wykorzystanie

warthoga na końcu

sprawiło, że polubiłem tę gre.

Odnośnik do komentarza
No Library byla monotonna ale przejdz ja na legendary :)

Skill tu raczej nie ma znaczenia, to po prostu baaaardzo słaby, nudny i monotonny etap jest. Chociaż nawet to nie odstraszyło mnie od ukończenia tej gierki około 30 razy :]

 

Co do multi. Dla mnie multi w kolejnych częściach Halo zostały położone przez dual wielda, miecz, wyrzucenie pistola, nerf shotguna. Mogliby nic nie zmieniać od H1 i byśmy teraz króla mieli. Mam nadzieję, że Bungie połakomi sie na kasę i remake zrobią pod Live, mogliby nawet nic grafiki nie ruszać tylko żeby Live dali.

Odnośnik do komentarza
No Library byla monotonna ale przejdz ja na legendary :)

Skill tu raczej nie ma znaczenia, to po prostu baaaardzo słaby, nudny i monotonny etap jest. Chociaż nawet to nie odstraszyło mnie od ukończenia tej gierki około 30 razy :]

No bo Library (chyba najbardziej znienawidzony level przez wszystkich) na legendary to pryszcz i wcale nie trzeba sie napocic :lol:. Jeden z najbardziej frustrujacych momentow w grze to wlasnie ten poziom :P.

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.